Autor Wątek: Arzach - pytanie  (Przeczytany 5151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Arzach - pytanie
« dnia: Grudzień 07, 2002, 09:17:26 pm »
Czy ktos moze orientuje sie czy na rynku frankofonskim wyszlo jakies wydanie Arzacha, ok 2000 r., polaczone w jedym albumie z innymi komiksami? Nie znam niestety wiecej szczegolow :( Wiem jedynie ze okladka tego komiksu jest inna niz okladka albumowego  wydania Arzacha. Bylbym wdzieczny za jakas informacje na temat tego komiksu o ktorym na poczatku wspomnialem.
Czy w ogole Arzach byl wydany we Francji w jednym albumie z innymi komiksami?
Pozdrawiam

Offline Voytek

Arzach - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2002, 01:31:34 pm »
Odpowiedzi Ci nie udziele ale  propos ARZACHa to mam bardzo fajne karty komiksowe  z tego komiksu i innych  dziel Moebusa :P
Jak ktos je jeszcze zbiera a raczej zbieral i np. chce odsprzedac  po promocyjnej cenie to jestem bardzo zainteresowany.
ex, Drugs & CS!

N.N.

  • Gość
Re: Arzach - pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2003, 09:18:51 pm »
Cytat: "wilk"
Czy ktos moze orientuje sie czy na rynku frankofonskim wyszlo jakies wydanie Arzacha, ok 2000 r., polaczone w jedym albumie z innymi komiksami? Czy w ogole Arzach byl wydany we Francji w jednym albumie z innymi komiksami?

QWidziałem kilka różnych wydań "Arzacha" łącznie z amerykańskim - na dokladkę idzie z reguły coś krótkiego bez słów, więc na dobrą sprawę to mógłby być nawet "Arzach" po grecku. Chyba, że szukasz czegoś bardzo, bardzo kolekcjonerskiego...

Offline Robertos

Arzach - pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2006, 04:02:01 pm »
Mi udalo sie kupic  na allegro wlasnie amerykanska wersje tego komiksu , ktora ukazala sie na pocztaku lat 90 w seri dziel zebranych mistrza (Epic comics, dzial komiksow Marvela ) i jestem bardzo zadowolony , te komiksy maja fajny psychodeniczny klimacik , jak dla mnie graficznie to majstersztyk  :D  :D

Offline ejm2000

ARZACH
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2006, 11:03:47 am »
Pewnie o to chodzi:
http://www.humano.com/catalogue/fiche_catal.php?id=34431

Bardzo ładnie wydany album - na ebyu zapłaciłam za niego równowartość 50 zł razem z przesyłką..........
- prawdziwa okazja, gdyż wygląda jak nowy....

zważywszy jednak na datę postu, pewnie Cię to już nie interesuje.... ;)
ost tenebras spero lucem
carpe diem

Offline Robertos

Arzach - pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2006, 12:52:29 pm »

Offline ejm2000

Arzach - pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2006, 09:47:23 pm »
.....no no no...gratuluję - widzę, że mnie przelicytowałeś bo ...."spero_lucem" to ja..... :lol: ....
ost tenebras spero lucem
carpe diem