Autor Wątek: Tomb Kings  (Przeczytany 11861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fluffy

Tomb Kings
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 22, 2003, 05:50:22 pm »
Ot, i kolega znalazł szybką radę.. Zresztą Tomb King też ma swoje dwie inkantacyjki =)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Iberales

Tomb Kings
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 22, 2003, 06:10:11 pm »
Ale tu nie chodzi o zwroty a o te zabójcze 4" na turę!

Powiedzmy sobie to tak - taki klocek i tak zawsze zostawia się na sam koniec gry gdy będzie walczył w pełnym okrążeniu...

Szkieltami bez ranków bardzo trudno wygrać nawet o jeden punkt...

Poza ty mówiąc o zabójstwie charaktera miałem na myśli goscia z dwurakiem nie z lancą.
Jesli idzie o utratę inicjatywy u kawalerii to obawaim się jednak, że lance na szkielety tak naprawde wcale nie sa niezbędne...

BTW - ja mobilnosci nie potrzebuję - to Ty potrzebujesz...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Fluffy

Tomb Kings
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 22, 2003, 06:13:11 pm »
Khemri mobilne jest.. A swoją droga.. Są przecież jeszcze inne zabawki w armijce. Słyszałeś o skorpionach? A wiesz, co takie dwa skorpiony robią nawet ze sporym klockiem kawalerii?  :twisted:
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Iberales

Tomb Kings
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 22, 2003, 06:16:00 pm »
Dostają baty bo nie zdejmują ranków...

I, nie, Khemri nie jest mobilne...
Nawet kawalerie bez popychaczek wloka się niemiłosiernie...
Im naprawde potrzebna jest magia na 13 kostek...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Fluffy

Tomb Kings
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 22, 2003, 06:16:20 pm »
Otóż wystaczy, jeżeli te dwa skorpiony powstrzymają Twoją kawalerię na dwie tury (możliwe), przy okazji przypadkiem załatwiając herosa z dwurakiem (nie problem). Taki kloc piechoty spokojnie sobie podejdzie, i zaszarżuje.. Dwie inkantacje TK, po jednej od dwóch - trzech liczy.. I może okazać sie, ze oddział ten jest jednak szybszy niż te 4'' =)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Fluffy

Tomb Kings
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 22, 2003, 06:20:44 pm »
13 kości potrzebne jest w mnomencie, gdy przeciwnik ma czterech magów + full load dispel scrolli. A wspominałeś o characterze z dwurakiem.. Moj GG to 2320130, z przyjemnością podyskutuję o zaletach i wadach Khemri. Zapraszam.
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Filip SB

Tomb Kings
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 24, 2003, 09:05:06 am »
Coś z innej beczki

Mam propozycje i chyba was to ucieszy.
Najważniejsze to wymyślic sobie imiona dla Bohaterów. Wiele jest dodatków dla dwarfów, ludzi i elfów

Poniżej podaję link do Arabskich Imion oraz do ich znaczeń w języku angielskim !!!


Ja je wykorzystałem do tworzenia swoich rosterów i naprawde teraz już można tworzyć historię...

Pozdrawiam
Arabian Names
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Cubbas

Tomb Kings
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 24, 2003, 09:26:34 am »
A podaj Waszmości Saracenie, jakież są to te lynky dla krasnych ludów i ludzkich ludzików? Chętnie bym skorzystał, jeśli Waszmość uraczysz.
Najinteligentniejszy młotek Imperium" - J.E. Karl Franz

Offline drachenfeles

Tomb Kings
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 24, 2003, 10:12:35 am »
http://bugmansbrewery.com/

tu jest dużo o krasnalach.

 

anything