Autor Wątek: zaczac wszystko od poczatku  (Przeczytany 5199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2003, 12:57:00 pm »
krzyczal krawat :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline krawat

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2003, 06:26:18 pm »
ja nie krzycze po prostu mialem wlaczony caps lock  :oops:
ZAPINAMY

Offline krawat

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2003, 06:30:47 pm »
a pro po tyrkow:
z nowymi zasadami nie maja szans bo power fist bedzie mial 2Ini. czyli jednoczesnie bedzie mozna walczyc np z carasiami
ZAPINAMY

Offline jachu_ka

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2003, 10:29:47 pm »
no to sie capsa wylacza a tekst zmienia.
a fist ma I1, karasiowi mozesz dac 2 i walisz przed nim.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline MiSiU

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2003, 08:20:40 pm »
A tak wogóle, to w ostatnim Dwarfie w battle repotci używają starych zasad walki, więc nie do końca wiadomo, czy będzie coś z tego. Poza tym na nowe zasady nie można wyłuskiwać power fistów Karasiem.

Eman

  • Gość
TAR
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 17, 2003, 05:52:18 am »
Heyka !!!
>A tak wogóle, to w ostatnim Dwarfie w battle repotci używają starych >zasad walki
He he - calkiem mnie to zdziwilo, gdy zobaczylem, ze chlopaki sweepuja i w ogole :D Czyzby GW wycofywalo sie raczkiem z TARa ?? ;)
Cze !!!

Offline MiSiU

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 17, 2003, 07:09:48 am »
Myślę, że podobnie jak u nas, w U.K. się te zasady nie przyjęły i nadal ludzie grają tam według starych. Jak wydjdzie 4 edycja, to może wtedy zamieszczą je w Rulebook'u no i nie będziemy mieli innego wyjścia, jak zmienić sobie rozpiski. A póki co wolę jednak zasady oryginalne, które choć błędy zawierają, to mają ich chyba trochę mniej niż nowe.

A BTW, czy ktoś wie, czy zasady z liczeniem do Outnumbera ilości Woundów, zamiast modeli zostały opublikowane jako oficjalne, czy dalej są tylko ciekawostką w podręczniku (no bo jak są, to by się mój lordzik nie liczył za jednego, tylko za 3 lub 4 ludzików i by go byle tactical nie robił na -4).

Eman

  • Gość
Outnumbering
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 17, 2003, 07:14:35 am »
Heyka !!!
>A BTW, czy ktoś wie, czy zasady z liczeniem do Outnumbera ilości >Woundów
Nigdzie nie widzialem, aby cos takiego mialo miejsce :D
Cze !!!
Eman

Offline Rufus

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 17, 2003, 08:45:11 am »
A po co misie, to nie BATTLE ... wobec power weaponow i power fistow i kolesi w PA sa wszyscy rowni ... po co ... robi sie z tego ordynarny bitewniak.

Offline Rufus

Re: TAR
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 17, 2003, 12:13:23 pm »
Cytat: "Eman"
Heyka !!!
>A tak wogóle, to w ostatnim Dwarfie w battle repotci używają starych >zasad walki
He he - calkiem mnie to zdziwilo, gdy zobaczylem, ze chlopaki sweepuja i w ogole :D Czyzby GW wycofywalo sie raczkiem z TARa ?? ;)
Cze !!!


A to tekst ze strony GW ...

THE NEW ASSAULT RULES LOCATED IN CHAPTER APPROVED 2003 WILL BE USED AT ALL 2003 GRAND TOURNAMENTS.

Eman

  • Gość
Heyka !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 17, 2003, 12:23:21 pm »
Heyka !!!
>THE NEW ASSAULT RULES LOCATED IN CHAPTER APPROVED 2003 WILL >BE USED AT ALL 2003 GRAND TOURNAMENTS.
Gdy TAR sie ukazywal, to bylo rownie wielkimi literami napisane zarowno w WD, jak i na ich stronce, ze od dzisiaj wszystkie Battle Reporty publikowane w WD i na stronce beda wedlug TAR... jak widac - NIE SA.
Cze !!!

Offline Rufus

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 17, 2003, 01:00:02 pm »
Mysle, ze to nie ma znaczenia, takie sa oficjalne informacje odnoszace sie do amerykanskich GT. Ja zazwyczaj gram na nowe zasady, ale na stare tez moge pograc ... to tylko fun.

Offline stormcaller

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 23, 2003, 12:32:14 pm »
Cytat: "Wardancer"
Wybierz armię, która najbardziej Cie kręci. Ze wzgl. na fluff, figurki zasady, cokolwiek. Potem to kwestia wymyślenia, podpatrzenia taktyki. Dla mnie to hobby liczy sie najbardziej, chociaz gdybym zawsze przegrywał to moze zmieniłbym zdanie. Ale nie ma graczy którzy zawsze przegrywają :wink:


absolutnie popieram tancerza...w kazdym przypadku wybieralem armie ktora mi sie podoba i pasuje mi nia grac...pozniej dopiero kombinowalem z taktyka i sposobami wykorzystania jednostek. "zawsze znajdzie sie ktos lepszy" i nie ma sie co zalamywac po porazce. ja tam gram dla przyjemnosci a nie dla wygrywania. postaraj sie bardziej wczuc w swoja armijke i dostosowac wlasne jednostki do rodzaju przeciwnika z ktorym grasz :)
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline Todi

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 23, 2003, 05:19:56 pm »
ja patrzę przy wyborze armii - zawsze na fluff i ogólny klimat armii (jak to sie podoba to automatycznie wyglad figurek tesh) - np orki w battlu lubie przez brutalność i niezdyscyplinowanie, ale czasami mam ochote pograć High Elfami bo czasami chce dyscypline i być outnumbered  :wink:
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline krawat

zaczac wszystko od poczatku
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 27, 2003, 06:28:42 pm »
w 40-ce orci tez sa takie jak opisujesz a co do elfow to SM albo tau sa rownie dobrym porownaniem
mi to sie podoba brutalna armi niosaca terror chociaz lalusiami tez mogl bym grac ale niewiem jak dlugo
ZAPINAMY