Autor Wątek: Paniki od combatów  (Przeczytany 3998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pająk

Paniki od combatów
« dnia: Grudzień 22, 2005, 08:42:34 pm »
Ja mam pytanie dotyczące break'a... Jeśli takowe było i została udzielona odpowiedź poproszę o link do niej:)

no więc mamy dwa combaty... załóżmy krasnoludów z orkami. oba combaty są w mniej niż 6'' od siebie... w jednym przegrywają orki i nie zdają break'a, w drugim przegrywają krasnoludowie i nie zdają break'a...
czy ci co wygrali swoje combaty rzucają test na panikę za zbreakowany oddział w 6"?[/b]
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline Król Gór

Paniki od combatów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:09:49 pm »
Jeśli mają mniejszy unit strenght od zbrejkowanego oddzialu to tak
Who was he? An informer?
-Yes, but the man full of courage. He could go to the policia, but then.. his family, his wife, his parents, his children, his friends...Many people would die. Negotios et negotios.
-Yo comprendo, sinior Escobar,yo comprendo..

Offline Christos

Paniki od combatów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:15:59 pm »
Jezu a co ma mniejszy czy wiekszu Unit Strange w przypadku brejka??? Break Test robi sie bez wzgledu na US.

W opisanej sytuacji IMO brejka sie robi.

Panowie naprawde powstrzymujcie sie od dawania odpowiedzi jesli nie wiecie na 100% czy macie racje.


P.S. Ja tez tak zrobie. Obiecuje.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Pająk

Paniki od combatów
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:18:45 pm »
a co US ma do breaka?
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline Król Gór

Paniki od combatów
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:21:06 pm »
no nic, ale US do testu paniki juz ma
Who was he? An informer?
-Yes, but the man full of courage. He could go to the policia, but then.. his family, his wife, his parents, his children, his friends...Many people would die. Negotios et negotios.
-Yo comprendo, sinior Escobar,yo comprendo..

Offline Pająk

Paniki od combatów
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:21:38 pm »
Christos... Ale mi nie chodzi o to czy robi się break'a tylko czy panika jest od niego u tych oddziałów, które ustały...
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline Pająk

Paniki od combatów
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:26:30 pm »
US nie dotyczy panik od break'a... ehh... chodzi o to czy oddziały panikują jeśli wygrały combaty... a ich ziomkowie 6" przegrali... mi się wydaje że nie... ale chcę się upewnić...
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline Christos

Paniki od combatów
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:31:23 pm »
Jesli jest break w 6" to nie widze powodu dla którego przyjacielski unit nie miałby robic paniki. Nawet jesli jest w combacie, który wygrał.

Gdzies niedawno była dyskusja o przypadku gdy unit zdaje brajka a w odległosci 6" inny przyjacielski unit go nie zdał. No i teraz pytanie czy ten co zdał brejka musi robic panike. Zabijcie mnie nie pamietam co wtedy ustalili. Musze poszukać.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Król Gór

Paniki od combatów
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:39:24 pm »
Cytat: "Christos"
Jesli jest break w 6" to nie widze powodu dla którego przyjacielski unit nie miałby robic paniki. Nawet jesli jest w combacie, który wygrał.

o to mi chodziło. wydawało mi sie tylko, że ten test jest zależny od US, ale najwyrazniej nie jest :?
Who was he? An informer?
-Yes, but the man full of courage. He could go to the policia, but then.. his family, his wife, his parents, his children, his friends...Many people would die. Negotios et negotios.
-Yo comprendo, sinior Escobar,yo comprendo..

Offline Christos

Paniki od combatów
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:57:25 pm »
Znalazłem:
Panic tests for breaks,
Once all defeated units have taken a Break test, each remaining unit that is within 6' of friendly units which have broken or been wiped out is called upon to take Panic test..."


A tu macie linka do dyskusji (pyta ziemko - czwarty post od dołu)

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=3071&postdays=0&postorder=asc&start=9765
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Pająk

Paniki od combatów
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2005, 10:09:36 pm »
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź;)
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline duke

lool
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 22, 2005, 10:10:34 pm »
Ja mam następujące pytanie:
2 charioty zaszarżowały w klocek iron breakersów-przegrały breaka,jeden z nich ustal a drugi oblal break.Czy w takim razie ten który zdał musi zdawać panike od zbreakowanego oddzialu?
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Pająk

Paniki od combatów
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 22, 2005, 10:16:33 pm »
z tego by wynikało, że zdaje... ale nigdy się nie spotkałem z takim czymś... uważam, że nie zdaje, nie widziałem, by ktoś tak kiedykolwiek grał...
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline Christos

Paniki od combatów
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 22, 2005, 10:16:55 pm »
Odpowiem jeszcze raz: TAK
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Pająk

Paniki od combatów
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 22, 2005, 10:18:42 pm »
Skoro tak mówisz... W ogóle mieszkasz w miłej okolicy:) mam działkę w Borkowie, tak po sąsiedzku:P
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!