Autor Wątek: Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage  (Przeczytany 2044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szafa@poznań

  • Gość
Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« dnia: Grudzień 27, 2005, 09:57:34 am »
Q:Po wygranej walce otaczam wroga (laping), walka sie konczy, czy lapujace modele wracaja z alpingu?

Po wygranej walce rozszerzam front (expand frontage), walka sie konczy, czy modele expandujace wracaja na swoje poczatkowe miejsca?


A: Lapping i Expand frontage to dwie zuplenie odrebne rzeczy. Expand wykonujemy aby wyrownac front z wrogiem majacym szerszy front od nas, laping gdy mamy front rowny wrogowi lub szerszy.

Modele lapujace po wygranej walce wracają na swoje miejsce.

Modele które expandowały, NIE wracaja na swoje miejsce, tylko zostaja na nowych pozycjach

Źródło: Rulebook strona (nie mam go pod ręką)

JJ

  • Gość
Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2005, 10:12:57 am »
Tylko dodać stronę i zaznaczyć, że potrzeba "reforma" w następnej turze by wrócić do formacji sprzed walki.
Pod żadnym pozorem NIE dawać odnośników do dyskusji w stylu;
Wgrawszy walkę z pojedyńczym magiem (poprzez zabicie go) chcę poszerzyć front walki aby overrunując zahaczyć o następny oddział.  :evil:

szafa@poznań

  • Gość
Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2005, 10:43:50 am »
strony nie podam, bo rulebook zostal w poznaniu, a ja swieta spedzam w letniej rezydencji kilkadziesiat km napoludnie. :] ale jesli o to chodzi  - spoko. Takich faków mozna trzaskac na peczki. Mona nawet poprzerabiac istniejace teamty tutaj na takie faki...

Offline Christos

Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2005, 12:36:15 pm »
"Expand Frontage" i "Lapping Round" rulebook str 77


A jesli chodzi o przerabianie tematów to nie widze potrzeby.Szkoda czasu.  Mozna na koncu tematu walnac w formie podsumowania taki faq i temat zamknąć. Żeby szukając odpowiedzi nie trzeba było czytac wszystkich postów tylko od razu zagladac na koniec.
Zamykac oczywiscie jesli w 100% zagadnienie zostało wyczerpane. A jesli nie to zostawic otwarty i za jakis czas znowu podsumować (uzupełniając o nowe fakty lub nie).
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Kensiorek

Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2005, 12:52:02 pm »
jesli tak zrobicie to proponuje niezmieniac samych postow ale sam tytul bo takie jak "problem" , "mam pytanie" czy bardziej ogolen jak "flee" niezaduzo mowia . Nazwy tematow powinny byc ujednolicone( podobnie jak to kiedys bylo w forum rozpisek)  tak aby wymog skorzystania z wyszukiwarki przed zadaniem pytania mial jakis sens
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline b_sk

Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2005, 02:01:54 pm »
Jak dla mnie najlepiej by było, gdyby stworzyć oddzielny temat, zamknąć go, przykleić i dodawać tam pytania wraz z odpowiedziami po zakończeniu dyskusji na forum. Wtedy wszysko będzie w jednym miejscu i nie trzeba się będzie przebijać przez głupoty, żeby znaleźć konkretną odpowiedź. A jak ten FAQ się rozrośnie, zawsze będzie można go wrzucić na jakąś stronkę, w stylu tej direwolfowej.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Christos

Diresausage FAQ: Wracanie z lapingu/expand frontage
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2005, 03:43:40 pm »
Panowie to nioe miejsce na te dyskusje. Przeniesmy sie na "Kształt forum"
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

 

anything