trawa

Autor Wątek: "skuteczność" nowych krasków  (Przeczytany 6367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 28, 2005, 10:28:39 am »
Cytuj
coż trza było robić rzeby wracali (tak jak mojemu kumplowi)

Taaaa... Po redirekcie na maszynę. Jak przeciwnik nie zna zasad, to można wracać :P
Cytuj
dla mnie też ten sojusz jest chory, nawet aspiryna nie pomoże

To tylko zabawa, jak by ktoś zapomniał.

Offline Lunn

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 28, 2005, 11:14:20 am »
wejdźcie na http://www.larryleadhead.org i przeczytajcie najnowszy pasek ;)
w takim razie gracze historicala nie mogą ze soba prawie grać, bo przecież aztekowie nie zyli nawet w okolicy ani czasach wikingów...
tak samo w warhammerze, niektóre armie mogą mieć ciężko, żeby się spotkać, ale gdy biją się WE z, powiedzmy, Khemri albo Cathayem (gdyby był... :) ), to już nikt sie nie burzy. Za to podczas sojuszu, który nie miałby normalnie miejsca nie każdemu takie coś odpowiada. Podejrzewam, że gdyby Imperium miałoby się bić z chaosem to i z okrami na chwilę weszłyby w nieformalny sojusz. bo wiedzą, że jeśli nie odeprą ataku czy czego tam, to i tak przegrają.
wszystko jest możliwe ;)

Blacklotos

  • Gość
"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 28, 2005, 01:20:45 pm »
Cytuj
Open i Kowadlo z master runami na 3+ z przerzutem  Nie dziwie sie , ze wygral

Nie miałem specjal bohatera :)
A większość run jak wcześniej wspominałem na 2+ mi nie wyszła :(
Zagrać moge zawsze bardzo chętnie  :)

Offline zmork

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 28, 2005, 06:30:25 pm »
pierwsze
Jankol proszę powiedz mi prosto w oczy ze nie znam zasad ;)

drugie patrzysz z perspektywy swej armii ja widzialem dzis bitwe krasnoludy przeciw brettoni gdzie wlasnie brak flee spowodowal utratę jakze waznych 2ch maszyn,  

jak mówilem moja ekspertyza gralem dzis przeciw armii krasnoludów pierwsza masakra dla mnie
druga z racji tego ze DE gram po raz pierwszy (tlumaczę sie :P ) i powinienem pamietac ze z moim "szczęsciem-statystyką" powinienem liczyć jedynie na statyczny CR przegralem 17:3 (byłby remis, ale przedobrzylem, to sie nie powtorzy!! orcza natura jeszcze zagorowala :D :D ).

Ponizej 2000 armia kraśków jest taka jak wcześniej z malymi wyjatkami - lepsze organki IMO nie wycodz z domu bez nich, inni Thunderersi skuteczni na inne oddziały bardziej niebezpieczni dla wolniejszych mniej manewrowych armii. Reszta tak samo lub gorzej patrz w gore.

Bylem świadkiem bitwy przeciw brettonii (bardzo wredna rozpa bretończyków) i dzielnej walki kraśków :D 20-0  

moja gra oraz jak wspomnialem maly epizod straty maszyn przeciw brettoni utwierdzil moja opinię co do oslabienia maszyn krasnoludzkich ten stubborn przyda sie naprawdę w kilku momentach, a przewaznie bedzie tak, ze dobry przeciwnik wykorzysta go.

Offline Alaryk

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 28, 2005, 08:41:45 pm »
Cytat: "DaR0"
Z tego co słyszałem to Black Lotos wygrął dizsiaj turneij w Bielsku nowymi kraskami...Ołpen na 2500....widac maja potencjał ;) Podobno niesamowicie miażdżą...sam potestuję dopiero na juniorze nowe kraski ... grajac z nimi a nie nimi oczywiście :P


Po pierwsze z całym szacunkiem dla BlackLotosa na tym turnieju były 4 osoby, po drugie Thoreka nie wystawił bo nie doczytał do niego zasad ;) Miał zwykłe kowadełko, Thana z Chalengem, wypasionego BSB 2x16 Longów 16 Warriorów 10 Warriorów, 2 Bolty 2 GT Cannona DoW organy i 15 Minnersów. Trudno na razie wyrokować po jednym sukcesie. A i zapomniałbym w 2 bitwie poszłoby mu lepiej, lecz ja przynoszę pecha ;)

Offline zmork

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 28, 2005, 08:51:43 pm »
nie ma to jak zimny prysznic ale 1wszy z 4rech to też sukces

Offline D(z)ik'Zorn

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 28, 2005, 09:29:44 pm »
Ja ino czekam jak sobie kraśki poradzą na najbliższym masterze jakimś :)  Ciekawe, czy lepiej się będę sprawdzać na mniejsze, czy na większe punkty(no pewnie na te drugie :) ).
eep disco evil!!

Blacklotos

  • Gość
"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 29, 2005, 05:32:39 pm »
Cytat: "Alaryk"

Po pierwsze z całym szacunkiem dla BlackLotosa na tym turnieju były 4 osoby

Ależ ja tego wcale nie ukrywam. Nie zmienia to jednak faktu, że grałe, z każdym z czego wlepiłem 2 masakry i remis.
Cytuj
Trudno na razie wyrokować po jednym sukcesie

Dzisiaj było na turnieju 20 osób więc to jest mój drugi sukces  ;)
Cytuj
A i zapomniałbym w 2 bitwie poszłoby mu lepiej, lecz ja przynoszę pecha

Smutna prawda  :D Chodziaż dzisiaj jak poprosiłem Cię o 2 szóstki to rzuciłeś mi :D

Offline DaBossa

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 29, 2005, 09:44:05 pm »
uuuu
 gratuluje
może wrzucić swoją rozpiske do znalezienia na nią haka:)

Offline August

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 29, 2005, 10:43:48 pm »
Zobacz kilka postów do góry - Alaryk już pokrótce nakreślił tą armię...  ;)

Offline zmork

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 29, 2005, 11:15:26 pm »
Jednak wyzwanie, nie wiem kiedy bedzie dane się nam spotkać na polu, po pierwsze musze skompletowac armie, po drugie muszę sie, jeszcze trochę poduczyć bo taka zmiana z orków do brutalnej walki na finezyjne dark elfy,nie dokońca przebiegla i jeszcze mam pewne skrzywienia - waaagh, itp...
Lecz już zaczynam pojmowac o co chodzi w tej armii i kilka sparingów z innymi dobrymi generalami i sie dogram

Ale mi sprawiaja radoche :D :D - DE rules

Blacklotos

  • Gość
"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 29, 2005, 11:17:15 pm »
Ten turniej był na 1200 i miałem mocno eksperymentalną rospę znaczy:
2 x menginerów z jakimiś bajerkami
2 x strzelców
1 x kuszników
2 x bolce
2 x can
1 x organki
Wszystkie maszyny inżynierowie z pistoletami i różne runy. 2 armie lizardmeńskie i wampirza nie doszły, problem miałem ze szczurami bo nie wziąłem katapult i kilka oddziałów doszło cośtam złamało i wyszło na remis. I żeby nie było - zakresy punktowe były oczywiście większe niż te w podręczniku.
Ech... fajne są te krasie :D

Offline Alaryk

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 30, 2005, 11:35:34 am »
A ja na tym samym turnieju też nawet powalczyłem. Miałem bardzo podobną rozpę.

Master Enginner

2x12 Strzelców
12 Crossów
2 Bolce
Armata
Katapulta
Organy

W pierwszej bitwie co prawda dostałem masakrę od Lizaków, ale kości mnie zabiły :(. Potem drugie Lizaki i DE nie doszły, HE doszły i zostały do reszty rozbite w CC. Ogólnie 3 masakry do przodu i jedna w plecy (choć trochę pechowa) Wrażenia Stuborn jest bronią obosieczną. Gdy szarżuje nas coś z fearem, a nie można zrobić flee zaczynają się paniki, jak feara brak to się przyjemniej robi :) Organki rządzą, Bolce zresztą też :)

Offline August

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:00:37 pm »
O jaa, Gildia Inżynierów z Zhufbar to teraz będą Nowe Karasie?  ;)

Offline DaR0

"skuteczność" nowych krasków
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 30, 2005, 02:01:10 pm »
Ja z tym cyzms  walczyłem...i nie chce by to wygrłąo kolejny turniej...z kendzem mam chalange.... nie mogą przeciez te krasie tak sie rozbrykac juz na samym początku....

 

anything