Autor Wątek: Szarże lataczy  (Przeczytany 2868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojo

Szarże lataczy
« dnia: Grudzień 27, 2005, 06:25:43 pm »
Czy latające modele pojedyncze, szarżując na przeciwnika mogą się dostawiać z której strony chcą jeśli tylko miejsce na to pozwala?
Czy może muszą dostawiać się tylko od strony od której szarżowały.
epiej mieć Parkinosna i trochę wylać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić.

Goł, goł pałer rendżers !!!

Offline b_sk

Szarże lataczy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:01:15 pm »
Znaczy się chcesz szrżując smokiem w strefę przednią ustawić się z tyłu? Jeśli o to chodzi to nie możesz, a wieczne potępienie powinno na Ciebie spaść już za samą myśl o czymś takim. :shock:
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Christos

Szarże lataczy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:06:17 pm »
Obowiazuja normalne zasady szarzy. Określasz strone z której szarzuje i z tej strony musisz dostawic.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline wojo

Szarże lataczy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:12:03 pm »
Cytat: "b_sk"
Znaczy się chcesz szrżując smokiem w strefę przednią ustawić się z tyłu? Jeśli o to chodzi to nie możesz, a wieczne potępienie powinno na Ciebie spaść już za samą myśl o czymś takim. :shock:


co ?:shock:  ja smokiem ?:shock: tą paskudą ze skrzydłami? :shock: Wypraszam sobie :evil:  Te paskudne bestie siadają wokól moich maszyn i zjadają mi brodatych załogantów. Ale to już przeszłość :badgrin:

Dzięki za odpowiedź. Pozdro.
epiej mieć Parkinosna i trochę wylać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić.

Goł, goł pałer rendżers !!!

JJ

  • Gość
Szarże lataczy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:24:24 pm »
Cytat: "wojo"
Cytat: "b_sk"
Znaczy się chcesz szrżując smokiem w strefę przednią ustawić się z tyłu? Jeśli o to chodzi to nie możesz, a wieczne potępienie powinno na Ciebie spaść już za samą myśl o czymś takim. :shock:


co ?:shock:  ja smokiem ?:shock: tą paskudą ze skrzydłami? :shock: Wypraszam sobie :evil:  Te paskudne bestie siadają wokól moich maszyn i zjadają mi brodatych załogantów. Ale to już przeszłość :badgrin:

Dzięki za odpowiedź. Pozdro.


Zerknij do uściśleń - szarże na skirmisz I ZAŁOGI MASZYN. :!:
Nie będzie smok w tył\bok nam krasnalom szarżował. :evil:  ;)

Offline szczurek

Szarże lataczy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2005, 08:01:13 pm »
a ja mam takie pytanko :
a mianowicie jezeli np: jakis oddzial latajacy szarzuje na maszyne w lesie to czy moze to zrobic jezeli po wystawieniu zalogantow wystaja oni poza las ???
Moim zdan iem nie bo leci sie do maszyny ktora de facto jest w lesie a zaloge sie po prostu do HtH wystawia ,ale spytac sie wole bo nie jestem pewien :D

Offline Christos

Szarże lataczy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2005, 08:09:10 pm »
Szczurek raczej nie. Gdybys szarzował innym regimentem, który porusza sie po ziemi (pamietac o kolejnosci deklaracji) i oni wyciagneli by załogantów to sokojnie w tym samym czasie mozesz zadeklarować lataczami którzy dochodza juz po wystawianiu załogi.

I pamietaj że do kazdego pytania tworzymy nowy temat!!! Nie zaczynamy nowych watków w tematach juz istniejacych. Masz pytanie - tworzysz temat (po uprzednim sprawdzeniu czy takiego tematu juz nie ma)
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

JJ

  • Gość
Szarże lataczy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2005, 08:09:13 pm »
Cytat: "szczurek"
a ja mam takie pytanko :
a mianowicie jezeli np: jakis oddzial latajacy szarzuje na maszyne w lesie to czy moze to zrobic jezeli po wystawieniu zalogantow wystaja oni poza las ???
Moim zdan iem nie bo leci sie do maszyny ktora de facto jest w lesie a zaloge sie po prostu do HtH wystawia ,ale spytac sie wole bo nie jestem pewien :D


PO wystawieniu? Jakim wystawieniu - najpierw udowodnij, ze dolatujesz - a nie możesz, bo maszyna w lesie.

Offline wojo

Szarże lataczy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 27, 2005, 08:55:30 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"

Zerknij do uściśleń - szarże na skirmisz I ZAŁOGI MASZYN. :!:
Nie będzie smok w tył\bok nam krasnalom szarżował. :evil:  ;)


A gdzie prosty chłopak z mazowsza znajdzie takie uściślenia?
epiej mieć Parkinosna i trochę wylać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić.

Goł, goł pałer rendżers !!!

JJ

  • Gość
Szarże lataczy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 27, 2005, 09:03:57 pm »
Cytat: "wojo"
Cytat: "JaceK Jedynak"

Zerknij do uściśleń - szarże na skirmisz I ZAŁOGI MASZYN. :!:
Nie będzie smok w tył\bok nam krasnalom szarżował. :evil:  ;)


A gdzie prosty chłopak z mazowsza znajdzie takie uściślenia?


Na tym forum? :roll:  Sam przybijałem nad wejściem... :)  ;)

Offline wojo

Szarże lataczy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 27, 2005, 09:48:36 pm »
No fakt. Czas poszukać lepszego okulisty :roll:
epiej mieć Parkinosna i trochę wylać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić.

Goł, goł pałer rendżers !!!