Autor Wątek: Duże roboty?  (Przeczytany 13223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lucass

Duże roboty?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 02, 2003, 10:37:11 am »
Full Metal Panic, Vandread (roboty plastikowe, ale anime świetne) no i oczywiście Yattaman - takich mechów nie było nigdzie indziej. :D
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline saiss

Duże roboty?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 09, 2003, 04:49:43 pm »
Cytat: "lucass"
no i oczywiście Yattaman - takich mechów nie było nigdzie indziej. :D


OOOO, przepraszam!A Daimos to pies? (nie, kruk... :) Calkiem na serio, Deimos to byl jeden z krukow Rei z SM, o ile mnie pamięć nie zawodzi)
kahibaraaaaaaaaaa!!!!

Offline Pokpoko

Duże roboty?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 09, 2003, 05:23:25 pm »
daimos i phobos..dwa kruki boga wojny marsa...jak trówniez(ale supriza)księzyce planety mars...

Offline sivy

Duże roboty?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 09, 2003, 05:41:34 pm »
Daimos, Yattaman chlip az sie lezka w oku kreci wie kto moze czy mozna te anime sciagnac z kads??
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Boodzik

Duże roboty?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 09, 2003, 07:15:18 pm »
Interesują cię mechy? To może Gundam Wing? Jest w Polsce wydawana manga...
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Pokpoko

Duże roboty?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 09, 2003, 07:25:38 pm »
Cytat: "Boodzik"
Interesują cię mechy? To może Gundam Wing? Jest w Polsce wydawana manga...
najbrzydsze mechy w multiwersum...paskudny dizajn(skrzydełka..miecze!kosy! :shock: ...bo bron palna to jest przeżytek nie?)

Offline saiss

Duże roboty?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 10, 2003, 03:04:39 pm »
Cytat: "Pokpoko"
najbrzydsze mechy w multiwersum...paskudny dizajn(skrzydełka..miecze!kosy! :shock: ...bo bron palna to jest przeżytek nie?)


Nieeeee, no, koleeeego...Jak ty to sobie wyobrażasz?Pędzi Zero i tatatatata z kałacha?Skrzydelka, miecze i kosy (a moze szpaki, hę? :wink: ) dodają smaczku... :roll:
kahibaraaaaaaaaaa!!!!

Offline Pokpoko

Duże roboty?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 10, 2003, 03:26:00 pm »
tak!dokładnie tak..po pierwsze-mniej wystajacyh dupereli w postaci skrzydełek czy antenek!po drugie broń palna(moga być,sadząc po wielkośći-armaty czy silosy ręcze :lol: )...ale nie na boga miecze czy kosy!co to jest?średnoiwiecze??j arozumiem że ma ładnie wyglądac ale(pomijając bezsens budowania dużych mechów :P -ale tę chęć rozumiem)niech zachowa też chociaz odrobinę zdrowego rozsądku!!czasy rycerskich pojedynków skończyły sie z wynaleźieniem broni maszynowej...i niech tak zostanie :twisted:

Offline alfista

Duże roboty?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 10, 2003, 04:14:02 pm »
to ja wrzuce swoje 3 grosze i zaproponuje zoe tv z mechem z osobowoscia blondynki .. to jest dopiero brecha .. pomijajac fakt za samo zoe (zone of the enders) jest bardzo fajne .. i mamy do dypozycji film idolo, serie tv: dolores, i oraz dwie gry na ps2 ... i te gierki mozemy sobie kupic w polsce normalnie ... o ile w jedynke grralem juz ... nudnawa troche o tyle dwojka ma byc wypasiona a filmiki maja byc zrobione jak normalne anime .. a nie renderewane ^^  ...

nie moge sie doczekac jak juz w koncu kumpel to zakupi ^^
lfi - nie tylko m&a

Offline Kweethul_drugi

Duże roboty?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 10, 2003, 07:48:50 pm »
Cytat: "Pokpoko"
tak!dokładnie tak..po pierwsze-mniej wystajacyh dupereli w postaci skrzydełek czy antenek!po drugie broń palna(moga być,sadząc po wielkośći-armaty czy silosy ręcze :lol: )...ale nie na boga miecze czy kosy!co to jest?średnoiwiecze??j arozumiem że ma ładnie wyglądac ale

Pokpoko, czy zawodzi mnie ma sztuka dedukcyji, czy jesteś fanatykiem broni palnej???

Wg. mojego skromnego zdania Gundam W powinien stać tuż obok Dr. Slumpa- tak samo głupia historia, tak samo głupie teksty, ale  nie śmieszne (zwróciłem kolacyjkę po obejżeniu pierwszego odcinka GW na Hyperze i to bynajmniej nie dlatego, że skrót mi się skojarzył  :roll: )

Cytat: "Pokpoko"
(pomijając bezsens budowania dużych mechów :P -ale tę chęć rozumiem)

Eee... sens? BO MI SIĘ CHCE!!! (odpowiedź pewnego naukowca) :twisted:


Tak w ogóle railguny, czy jak to się tam nazywało niektórych figurek skonwertowanych z tych, do których link dał Pokpoko będą miały zasięg 24" za nazwę (niekapujący- Vindicator :) ).

Heh heh, get it? Vindicator? 24"?
*Blam*


Appleseed to była pierwsza manga, którą sobie kupiłem *chlip chlip* a roboty w nich wymiatały... tylko jednego nie mogłem pojąć- czemu do licha pilotom wystawały na zewnątrz ręce??? 0 logiki. Ale to było kewl.
(taa, pomijając, że kupiłem sobie tylko 2 tom :P )

Nie mieszajmy w to Evangelionów- one były organiczne (!krwawiły!), nawet w wyglądzie (tylko czaszka była jakaś taka metalowata).
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Pokpoko

Duże roboty?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 10, 2003, 07:59:41 pm »
nie..jestem fanatykiem każdej broni..ale broń HtH wybitnie nie pasuje do mechów...co do vindy i 24"-nie kapuje... :roll:

Mav82

  • Gość
Duże roboty?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 10, 2003, 08:24:58 pm »
moj pierwszy kontakt z "wielkimi robotami" to "gwiezdni szeryfowie" latajacy wielkim transformerem przypomianajacym kowboja
tylko nie pamietam, czy to wogole bylo anime ... :)

Offline Kweethul_drugi

Duże roboty?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 11, 2003, 11:07:39 am »
Cytat: "Pokpoko"
nie..jestem fanatykiem każdej broni..ale broń HtH wybitnie nie pasuje do mechów...co do vindy i 24"-nie kapuje... :roll:

:/ To był żart z gatunku tych, z których wszyscy się śmieją, bo jest taki głupi. Vindicator (a raczej jego cannon) ma zaisęg 24", a railgun 72", poza tym statystyki mają identyczne (oprócz tego, że Demolisher, czy jak to tam było jest Ordenance weapon) tj. S10 AP1.

Ale dość offtopu, bo już parę osób zapewne zasnęło przed monitorami.

Co do dużych robotoof- zapomnieliście wymienić Yattodettamana (:lol:).
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Szwi

Duże roboty?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2004, 01:53:21 pm »
Co z tego, ze są organiczne? Evangeliony rządzą:) I są piękne.
Jak wszystkie mechy. W moim rankingu pierwsze miejsce zajmują Transformers:) I co z tego, że nie są z anime? Zresztą nad ich projektami musieli pracować jacyś japończycy, bo to oni zazwyczaj wymyślają takie pokręcone dziwactwa:)
A jak szukasz artworków lub projektów mechów, to odwiedź oficjalną stronę CAPCOM ( www.capcom.com ) i kliknij na Steel Batalion. Ja zaśliniłem klawiaturę podczas oglądania:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline ANO777

Duże roboty?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2004, 06:25:11 pm »
dla mnie duze roboty to kojarzą się z  Daimosem...:-D