trawa

Autor Wątek: panika w4" za wystrzelany oddział gdy w środku był hero  (Przeczytany 3954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b_sk

panika w4" za wystrzelany oddział gdy w środku był hero
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 22, 2005, 03:49:08 pm »
Jak dla mnie dwóch to już jest oddział, więc testujemy, tak samo jak testujemy od dwóch wystrzelanych globadierów.
Natomiast jeden to już nie oddział, ale single model o małej ilości ran więc nie testujemy.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline SkaVen6

panika w4" za wystrzelany oddział gdy w środku był hero
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 23, 2005, 02:31:33 pm »
dokładnie,
Gdy zostanie 1 kolo z oddziału to oddział stoi, tak jak było gdzieś w innym temacie, to czy ktoś atanowi oddział (hero i inni kolesie) ustala się na początku danej fazy i trwa to do końca tej fazy, czyli jeśli on przeżył to testuje za 25% wystrzelanego.

Druga sprawa 2 kolesi, jak stoi i ktoś ich wystrzela, wymaguje "w ciągu jednej fazy" to też jest panika, to nie musi być pojedyńcza salwa albo jeden konkretny czar, wystarczy, żę w ciągu jednej fazy np strzelania.
eek & Destroy

Offline esgaroth

Re: panika w4" za wystrzelany oddział gdy w środku był
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2005, 05:52:08 pm »
Cytat: "Ziemko"

Taaaaaak , to pytanie pamietam ktos zadal mi na Snotkonie , moze to to nawet Ty ... Mialem z tym dylemat , ale w koncu zasedziowalem , ze zdaje , poniewaz oddzial zostal wystrzelany... Jesli sie mylilem to mozecie mnie zlinczowac... ( kurcze czasem naprawde jest ciezko podjac decyzje  :?



tak, to byłem ja (miałem wtedy intelektualny zgon), a pytanie na forum zadałem żeby się nauczyć :D a nie kogoś linczować :x
url=http://www.draconis.aplus.pl/draconis/]Draconis - Wejherowski Klub Gier Bitewnych[/url]

Ziemko

  • Gość
panika w4" za wystrzelany oddział gdy w środku był hero
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 28, 2005, 07:57:31 pm »
Nie no spoko , tylko teraz przyznaje sie do bledu , szczerze powiedziawszy to zmeczony juz wtedy bylem , a bylem jedynym czynnym sedzia w tamtej chwili... Mam nadzieje , ze moj blad nie wplynal za bardzo na przebieg bitwy...

 

anything