trawa

Autor Wątek: Nie korzystanie z LD generała... (Puszka Pandory)  (Przeczytany 6863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christos

Nie korzystanie z LD generała... (Puszka Pandory)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 03, 2006, 08:11:53 pm »
Cytat: "Sir_Glonojad"
No, coś w tym, co mówi Bless, jest...


Jest, jest... święta prawda.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Pająk

Nie korzystanie z LD generała... (Puszka Pandory)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2006, 10:05:29 pm »
Jarek Tyszka
Cytuj
Teraz sie zapetliles. Caly impetous jest o tym, ze erranci moga szarzowac nawet jesli gracz nie chce. Z Twojego rozumowania wynika ze jesli nie delakarowali szarzy i nie chca sie powstrzymac, to po prostu nic sie nie dzieje(bo zasady o tym milcza), tzn szarzy nie ma tak ?

przeczytaj to jeszcze raz...



w sumie chodziło mi o to co napisał Bless... ale przez cały czas nie potrafiłem tego wyrazić... i próbowałem od drugiej strony:P no cóż... nie wyszło... ale

Cytuj
Przetlumacze ten cytat na polski bo go chyba nie zrozumiales. 'Po deklaracji szarz kazdy oddzial impetous ktory jest w zasiegu i nie chce szarzowac musi zdac test Ld aby sie powstrzymac".
Jesli nie chce sie powstrzymac, to nie rzucam zadnego testu i szarzuje. Czy to wlasnie nie wynika z tego cytatu ?

jeszcze co do tego... spójrz na kontekst sytuacyjny... i wtedy dopiero się zastanów nad cytatem... nie wyrywaj tego z kontekstu...
izardmen
You are 62% Honorable, 43% Bloodthirsty, 60% Magic-minded, and 48% tactically-oriented!

Offline Jarek Tyszka

Nie korzystanie z LD generała... (Puszka Pandory)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:58:41 am »
Cytat: "bless"
Cytat: "Jarek Tyszka"


Przetlumacze ten cytat na polski bo go chyba nie zrozumiales. 'Po deklaracji szarz kazdy oddzial impetous ktory jest w zasiegu i nie chce szarzowac musi zdac test Ld aby sie powstrzymac".
Jesli nie chce sie powstrzymac, to nie rzucam zadnego testu i szarzuje. Czy to wlasnie nie wynika z tego cytatu ?


Ale za to Ty chyba nie zrozumiales zasad szarzowania. Jesli CHCESZ szarzowac, to deklarujesz szarze. Jesli jej nie deklarujesz, to znaszy ze nie chcesz szarzowac , ze sie POWSTRZYMUJESZ (bo mozesz, ale nie chcesz). Erranci, ktorzy nie deklarowali szarzy, a maja mozliwosc wykonania takowej, musza zrobic test, czy uda im sie powstrzymac. Jesli sie nie udaje - szarzuja. Jesli sie udaje - nie szarzuja.
Tlumaczysz dobrze, rozumiesz zle.


To rzeczywiscie jest bardzo dobry argument.
Nie jestem do konca pewny, czy niedeklarowanie szarzy jest rownoznaczne z proba powstrzymania sie przed szarza.
Nie mam przy sobie ksiazki armii, ale wieczorkiem jeszcze raz przeczytam zasady do impetous.
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)

Offline Jarek Tyszka

Nie korzystanie z LD generała... (Puszka Pandory)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:33:55 am »
Bless ma racje. Przyznaje ze bylem zaslepiony - mozna by nawet powiedziec ze bylem impetous :)

Byloby dobrze gdyby udalo sie takie wyjasnienie impetousa umiescic w uscisleniach sedziowskich.
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)