trawa

Autor Wątek: Dungeon Keeper  (Przeczytany 5864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip SB

Dungeon Keeper
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2005, 08:22:29 am »
Polska wersja DK2 jest super, kiedys lupalem do poźna w nocy (tak do 3 nad ranem) i nagle uslyszalem w glośniku...: " Strażniku czas sie położyc"
 hi hi hi byłem w szoku he he he Świetne polączenie strategi oraz namiastka gry FPS :-)
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline sebate

DK to jest Gra
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 30, 2005, 08:51:51 pm »
Heh omineła nie fajna gadka na temat DK zajefajna gra Jestem jedynym w rodzinie który ja przeszedł,z 15chlopa ja JEDEN co lepsze mialem piekny wynik 5123 na koniec :)
O,DK,KO,Ja2,RA2 i inne :P WAZZAA

Offline kapeluch

Dungeon Keeper
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2005, 08:24:20 am »
Witam

Postanowiłem odświeżyć ten temat z okazji świąt a ściślej mówiąc to
mam nadzieje że ktoś mi pomoże w ten świąteczny czas. :)
Więc mam taki problem. Chcciałęm sobie zainstalować Dk2 bo tak
mnie naszło na święta, więc wkałam płytke a ty wyskakuje mi
Cytuj

16 bitowy podsystem windows
windows\system32\autoexec.nt. ten plik systemowy nie nadaje sie  dp uruchamiania aplikacji systemu MS-DOS
lub microsoft windows

PLZ pomóżcie mi z tym fantem bo w necie szukałem , ale nieznalazłem rady na to, a DK to przecie cudna giera, w którą ja nie moge grać :(
Dzieki z góry za pomoc

pozdrawiam
Kapeluch
And then I says, tell me I'm wrong! And she says, I can't baby, 'cause you're not!"
The Evil Midnight Bomber What Bombs at Midnight

Offline Carve

Dungeon Keeper
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 06, 2006, 02:07:11 pm »
Mam problem zarówno z pierwszą częścia gry jak i z drugą.

W jedynce po chwili gry kursor przestaje reagować, czasem na pare sekund, czasem na paredziesiąt a czasem na nie-wiem-ile bo po minucie braku reakcji restartuję komputer zazwyczaj. Klawiatura też przestaje w takich sytuacjach reagować, a gra toczy się dalej.

W dwójce z kolei gra nie wyświetla sporej części napisów (jest puste okienko), przyciski "tak", 'nie" itd. też są wtedy niewidoczne, nie widzę części ikonek, np. budynków itd. co także skutecznie utrudnia lub czasem uniemożliwia grę. Czasem znikają też tekstury

Ktoś ma pomysł czym moga być te problemy spowodowane? Jakiś czas temu DK w ogóle nie chciało działać a DKII chodziło jak należy bez żadnych problemów, od tamtego czasu zmieniłem tylko ilośc RAMu (na większą), sterowniki do karty graficznej (na nowsze) i miejsce zamieszkania (ale to wpływu nie ma, choć może to różnica w prądzie elektrycznym w gniazdku? ;))

 

anything