trawa

Autor Wątek: Dark Elves na Krakon (2350)  (Przeczytany 8259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scimitar

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 01, 2006, 11:33:08 pm »
Cytat: "Bagrada"
Tak to będzie wyglądało z punktu widzenia WE :D :

- wygrywam na zaczynanie :)
- pierwsza tura - z haila schodzi cannon, ...treemani sobie mogą chasać do woli  :D ...jakoś nie widze w tej rospie czegoś coby mogło zagrozić drzewcom... nawet wjazd 2 rydwanów i hera to tak na oko zaledwie 2-3 rany  :roll: .... a wyżywać sie na nich magią i repetkami to chyba nie warto... są lepsze cele  :)

Wydaje się proste, ale z teorii to można egzaminy jedynie zdawać :) Cannon nie zejdzie jak ci nie pozwolę :D Przynajmniej nie w 1szej turze.

Jak pokonać Treemana ??
Raz wjechałem rydwanem i Herosem. Coś zginęło u mnie, ja nic nie zadałem (bo sejwy i wardy były fantastyczne), ale Treeman przegrał o 1 i nie rzucił na 8 Ld :D Jak nie ma BSB w pobliżu, to już Drzewko tak nie kozaczy - a zadbam o to by nie było :)

Zgodnie z tym co inni pisali nie będę samobójcą i nie wpadnę w Treemana ot tak (może na koniec). Przesuwanie lasu mogę zablokować nawet bez scrolli, więc w magii WE dużo nie powiedzą (jedynie life jak coś i beast). Mam sporą manewrowość, by nie dać się wymanewrować. I driady mnie tak łatwo nie oblezą. Zresztą - od frontu klocka warriorów nie złamią (musiałyby mieć mega farta a ja mega pecha).

Strzelanie można zneutralizować - niby taki słaby Chillwind, a na 4+ wychodzi i dużo potrafi :D Oczywiście zwykle te 4 DS są, więc trudno się będzie przebić :) Ale czasem taki psikus i wyjdzie.

Co do tancerzy - mocni są jak szarżują, ale wbrew pozorom łatwo giną - przkonałem się sam grając WE. Do Krakonu trochę czasu, więc może zagram z jakimiś WE dla testu - zdam relację wkrótce.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline thurion

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2006, 11:10:17 am »
Cytat: "JaceK Jedynak"

@Thurion  - DL to ja lewą ręką WE pokonuję. Z automatu, a nie dlatego, że tak świetnie gram :roll: .


naczy sie DL-em WE czy, WElfami   DL;)

jak to 2gie to zapraszam na gre :P


pozdr  ;)


a jak to 1sze to wcale nie takie latwe... jakbys widzial gre Mariusza Kiliszka na snotkonie  i jego rozpe to bys wiedzial ze bez farta bym tego nie ugryzl :P


JJ

  • Gość
Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 02, 2006, 11:44:42 am »
Nie wiem jaką rozpiskę miał Mariusz na Snotconie - ale dla Wood Elfów - DL jest chyba jednym z najtrudniejszych możliwych przeciwników - zdejmuje warda, sam zawsze ma na 5+, Plague Ridersi i Changebringerzy to dla WE straszni przeciwnicy, z BSB nie do złamania... K,locki też sie tak nie przewracają...
Oczywiście różnie bywa... parę KB w szarży Wardancerów i już się miękko robi....ale to total OT :oops: ... Temat = DE...  :roll:

Offline pingus

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 02, 2006, 12:24:51 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Nie wiem jaką rozpiskę miał Mariusz na Snotconie - ale dla Wood Elfów - DL jest chyba jednym z najtrudniejszych możliwych przeciwników - zdejmuje warda, sam zawsze ma na 5+, Plague Ridersi i Changebringerzy to dla WE straszni przeciwnicy, z BSB nie do złamania... K,locki też sie tak nie przewracają...
Oczywiście różnie bywa... parę KB w szarży Wardancerów i już się miękko robi....ale to total OT :oops: ... Temat = DE...  :roll:

I tu zaczyna się magia beast.. rzuce trafianie na 6.. obcięcie ruchu tym kawaleriom.. :D

Poza tym u mnie 2 * 10 tancerzy... 17 A... 3+ 6+ nie pocisnę KBka? ;)
Tylko trzeba mieć te WE zbalansowane bardziej, anie driady, driady, driady.

Rozpiskę Agnieszki wydzielam.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Yudokuno

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 02, 2006, 12:30:15 pm »
Cytuj
Rozpiskę Agnieszki wydzielam
??

Offline Scimitar

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 02, 2006, 02:35:44 pm »
A mi się z DLem miło grało ... Michała Kubackiego of cors :) Ale fakt, ciężko to pociąć, choć driadami wciągnąłem Changebringersów.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline zmork

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 03, 2006, 08:07:06 pm »
ja zamienilbym 1 lub 2   DS na PS bo łatwiej sie przebić przez DS przeiwnika mysle tu caddych bo wtedy masz przewagę, a tak samo schodzą DS armiom na magii.

pozbył sie blood armoru na drugim pegazie niepotrzebnie go podraza, choć wiem ze oslabi go w walce wręcz ale i tak przeważnie wpierw biją po pegazie...

wstawil woriorów 12tu z kuszami zawsze sie przydają na fasty przeciwnika (po co marnować inne jednostki do niszczenia ich) oraz na hundgunnersów i kuszników :p (ja tych jednostek nie trawie)

i powiększyłbym Cok kosztem drugiej bratniej jednostki (max 7-8miu)

na koniec spowrotem shadeow - moga sie przydać do spowolnienia przeciwnika i patrz kusznicy

ale ja sie nie znam...

Offline Scimitar

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:17:17 am »
12ka z kuszami by była, gdyby pkt. starczyło (a dwa klocki pichoty się naprawdę sprawdzały dobrze w sparach). Na magię się za bardzo nie napalam - jak się nie przebiję to trudno (bo tak to bym brał ze 3-4 czarodajki :D). Co do COK, to wolę tak, bo to większa manewrowość (no i coś zda tę głupotę). Ideą były właśnie te 5eczki z muzykami :)
Z blood armourem to może i fakt - 2óch warriorów wejdzie.
Shadami z kolei to owszem spowolnię, ale jak przeciwnik zaczyna to już wyjdzie na to samo (te kusze są niezłe, ale dzięki nim mam rydwanki i COKsy drugie, więc tu raczej zmian nie wprowadzę).
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline SirWit713

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 04, 2008, 06:22:21 pm »
na drzewca
10*cold one knights
war banner
musician szansa zbreakowania 90%
or 20 pikusi sztandar muzyk szansa na zbreaakkowanie  jakieś 76%
or 25 pikusi sztandar muzyk -II- 90%
mperium atakowane zawsze kontratakuje

Offline Sony

Dark Elves na Krakon (2350)
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 05, 2008, 06:41:12 am »
Na Drzewca się też sprawdzał kloc Wiedźm z Assasinem  :D
Bez przesady z nieśmiertelnością Drzewca, faktem jest że Generał z Gauntlet of Power jest najlepszy :D ale można dać radę innymi jednostkami.

 

anything