Autor Wątek: Wojenny Młot 2006  (Przeczytany 9889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mecenasik

Wojenny Młot 2006
« dnia: Styczeń 04, 2006, 08:07:44 am »
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=16318

przeczytalem i..normalnie szok..jakby co to ja juz kleje domki i maluje figsy i moze..w kazdym razie obiecuje robic duzo wiecej

dajcie znac jak Wam sie pomysl podoba

pzdr

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:05:41 am »
A jakaś przybliżona data WM :?: 15-16 na bank odpada bo 16 jest Wielkanoc,  pozostaje 1-2, 8-9, 22-23, 29-30.
Jeżeli WM nie bedzie w tym samym czasie co Dragon to 90% przyjade, zależy też jak będę stał z pracą inżynierską :( . W przeciwnym razie wolę wydać 12 zł i grać dwa dni na turnieju w Lublinie, może nie taki prestiż jak WM, ale zawsze jest fajna zabawa ;) Poza tym Elmin miał robić turniej na Atlingu (czy jak to się tam pisze :p sorka Elminie) i też chciałem się pojawić.
Kto by nie robił turniej na WM mam nadzieję, że podaruje sobie chorą punktację hobbystyczną faworyzującą konkretne osoby.
Pozdro ;)

Offline Wercyngetoryks

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:44:52 am »
Wojenny Młot jest zawsze z końcem kwietnia...czyli jakos po 20...

...a Ty Kretku jak zwykle ta sama śpiewka, wiemy po co gdzies jechac jak można na miejscu pograc...ale wiesz, nowe towarzystwo i nie prównywalnie lepsze nagrody, bo WM sponsoruje GW i większosć sklepów w Wawie...a skoro się nastawiają na systemy typu Mordheim to i z nagrodami się przygotują...pomijając ze z Lublina poza miejscowymi macie najblizej:P:P:P ;)

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:03:36 am »
Eeeee nie kminisz to tak jakbyście mieli turniej w Krakowie, który robicie i w tym samym czasie byłyby powiedzmy mistrzostwa Polski w Mordheim gdzieś tam, tyle , że nie moglibyście tego swojego turnieju przełożyć, tak mniej więcej to wygląda jak się terminy nie pokryją to przyjade, 21 zł w obie strony dla studenta z Lublina do Wawy to taniocha ;)
A nagrody to drugorzędna sprawa jak wiem , ze do wygrania jest pudło Night Runnersów i Assassin a za drugie miejsce pudło krasnali to kończe na 13 miejscu :p a jak nie wiem co jest do wygrania to na 1 :p
Zobaczymy jak bedzie, mam nadzieje, ze się zjawię. Swoja drogą czytając moje posty powinienes wiedzieć , że lubie marudzić, taka juz moja natura ;)
Pozdro ;)

Offline Mistrz wałków :)

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:09:29 am »
Proponowałbym podac sobie ręce i jak za dobrych czasów zgodności zorganizować ten turniej wspólnymi siłami TH i WKW.
Ja jestem otwarty na wszelkie propozycję.

Jeśli weżmiemy się porządnie za to to może przebijemy frekwencję dotychcasowych turnieji i osiagniemy magiczną liczbe 30 osób!

Problem tylko sprawia wybór sdziego :) Ja nie mam ochoty jechać 350 km i płacic aby przesiedzieć 2 dni :(.
Kamil. (miszczu)

Offline mecenasik

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:29:18 am »
Mistrzu..pamietaj o lokalnych dzialaczach:)
Wspolnymi silami da sie zrobic naprawde wyczesany turniej..ja juz wiem po doswiadczeniach Bazyla ze jak nie nakopie ludzia i przymusze do pracy to checi w nich nie ma-ja mam swoich domkow na 1 stol z kawalkiem..do kwietnia bedzie na dwa..jak klub sie wypnie to przynajmniej przyniose to a w debacie na forum o tym turnieju bede bral czynny udzial bo chce w tym czestniczyc nie tylko jako gracz

a z sedziowanie..hmm..nie zauwazylem zeby sedzia az tak byl potrzebny:)a przy dobrym rozkladzie czasowym i wykorzystanym "sprzecie" wlasnym to "koordynator"moze spokojnie grac

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:40:19 am »
Na WM sędzia powinien być niegrający i mający zasady w 1 palcu, tyle, że nikt nie będzie chciał odpuścić sobie granie na takiej imprezie po to żeby sedziować i wybulał się na wyjazd do Wawy, no chyba, że byłby to Warszawiak.
Pozdro ;)

Offline Mistrz wałków :)

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:47:26 am »
Mecenasik:

Jesli zorganizowali by to miejscowi to byłbym w siodmym niebie. Ale wiedząc (odwazne załozenie :P) ze brakuje wam kordynacji proponowalbym w tej kwestji zatrudnic starych weteranow jakimi sa TH-owcy.
Co nie zmiena faktu ze równiez liczymy na inych graczy i wszelka pomoc mile widziana.

Co do sedziego:

to kretek ma w tej kwestji absolutna rację. Problem tylko ze nalerzy naprawde znależdz osobe znająca dobrze zasady i której się bedzie chciało poświęcic ten czas. Na przyjezdnych bym nie liczył. a tym bardziej na nas krakósów!
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:48:37 am »
Cytuj
Na WM sędzia powinien być niegrający i mający zasady w 1 palcu, tyle, że nikt nie będzie chciał odpuścić sobie granie na takiej imprezie po to żeby sedziować i wybulał się na wyjazd do Wawy, no chyba, że byłby to Warszawiak



Mylisz się:

nahar
paweł

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2006, 11:02:06 am »
Cytat: "nahar"

Mylisz się:

nahar
Taką sytuację przewidzieliśmy w Lublinie dlatego zawsze jest gracz rezerwowy może być dwóch sedziów głównych niegrających i jeżeli będzie nieparzysta liczba graczy to jeden z nich gra, przestając tym samym być sędzią głównym. Na skalę ogólnopolską to jest raczej marzeniem ściętej głowy, jednak nam się to udaje, mamy prostą zasadę za każdym razem sędziuje kto inny i opuszcza jakiś turniej.
Pozdro ;)

Offline Wercyngetoryks

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2006, 11:27:35 am »
Cytat: "Kretek"
Na skalę ogólnopolską to jest raczej marzeniem ściętej głowy, jednak nam się to udaje, mamy prostą zasadę za każdym razem sędziuje kto inny i opuszcza jakiś turniej.
Pozdro ;)


Ale wiesz to ma sens na turniejach lokalnych organizowanych powiedzmy co miesiac...wtedy co za problem sędziowac na zmiane...ale WM to coś w rodzaju battlowego mastera, jest raz w ciagu roku i jest to turniej o wiele bardziej prestizowy niz lokalny z największą ilością graczy!!!

Offline mecenasik

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2006, 12:11:45 pm »
Mistrzu>ja wiem ze u nas "dzialanie" lezy(delikatnie mowiac) i pewnie dlatego uzylem okreslenia "dzialacze" i :) na koncu zdania..no i nie jest to powod do dumy

w kazdym razie ja bede jakos bardziej dzialal sam (bo od dyskusji w "klubie" jeszcze jakos nic nie wyniklo)

a co do sedziego..IMO wszystko zalezy od tego na ile ludzi to przewidujemy..przy Bazylowym "formacie" poradzimy sobie spokojnie bez a przy wiekszej ilosci..moze kolektyw:)..ja tam po prostu nie mam jakis problemow z zasadami i ich interpretacja i wole dyskusje z przeciwnikiem niz battlowe "seeeedzia!!!" co chwile

w kazdym razie sluze kompem(starym z win98 ale zawsze:)-laptopa bym musial pilnowac a autkiem mi bez roznicy co wioze, drukarke moze tez jakas zalatwie no i jakimis bzdetami co latwiej przetransportowac pomiedzy dzielnicami niz wojewodztwami:)

Offline Motorek

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2006, 03:20:38 pm »
Cytat: "Wercyngetoryks"
Ale wiesz to ma sens na turniejach lokalnych organizowanych powiedzmy co miesiac...wtedy co za problem sędziowac na zmiane...ale WM to coś w rodzaju battlowego mastera, jest raz w ciagu roku i jest to turniej o wiele bardziej prestizowy niz lokalny z największą ilością graczy!!!
Nie bede już drążył tematu bo nie ma sensu, każdy ma swoje zdanie w tej kwestii. Poza tym nie ja bede oceniany, tylko organizator/sedzia turnieju.
Pozdro ;)

Offline nahar

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2006, 09:51:17 am »
Dobra czy są już jakieś ustalenia co do Mordheim?

Kto się podejmuje tego itp???

Ja od razu deklaruję że nie mogę w żadnym wypadku wchodzić w grę bo być może w kwietniu nie będzię mnie w Polsce. Nic pewnego, ale zobowiązania odpadają.

Ale chciałbym żebyśmy wykorzystali szansę którą mamy i żeby w Polsce odbył się naprawdę spory turniej Mordheim.
paweł

Offline MiSiO

Wojenny Młot 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2006, 07:48:02 pm »
Turniej organizuje, na prośbę szefów WM, klub TH. 5 gier w sobotę. W niedzielę pokazy. Osoby do organizacji już są.

Regulamin pojawi się za około 2-3 tygodnie. Może później. Zależy to od ustaleń z organizatorami. Szkic zasad będzie jednak niebawem, niezależnie od organizatorów.

Min. 10 osób.


Cytuj
Ale chciałbym żebyśmy wykorzystali szansę którą mamy i żeby w Polsce odbył się naprawdę spory turniej Mordheim.


Zabrzmiało to jakby wcześniej nie było takich imprez... :(

 

anything