Autor Wątek: Mad Cap Mushrooms  (Przeczytany 1920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swieta_barbara

Mad Cap Mushrooms
« dnia: Styczeń 04, 2006, 09:45:54 am »
opis przedmiotu z ksiegi o&g:

If the character is with a unit of Night Goblins when their Fanatics are released he may give them each a Mad Cap Mushroom before they go whirling off. If they hit a unit (from either side) on the turn they are released it suffers 2D6 hits instead of the usual 1D6. Subsquenent units encountered by each Fanatic are struck by 1D6 hits as usual.

Wlasciwie to tylko sie upewniam, ale z tego opisu wynika ze jak bohaterem z grzybami przeleze po kolei z jednego regimentu do drugiego, to po kolei wszystkie beda mialy bonus. Przyklad:

tura 1 imperium: regiment night goblinow z bohaterem zostaje zaszarzowany, atakujacy dzieki bonusowi wybici do nogi.
tura 1 goblinow: bohater z grzybami przechodzi do kolejnego regimentu ng, wciaz posiadajacego fanoli.
tura 2 imperium: nie zrazeni niczym rycerze karla franza usiluja dopasc bohatera za wszelka cene i wydaja rozkaz do szarzy. Dzieki bonusowi wszyscy gina.
tura 2 goblinow: bohater lezie do kolejnego regimntu wciaz posiadajacego fanatykow, itd...

Skoryguowac mnie prosze jesli sie myle.
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

szafa@poznań

  • Gość
Mad Cap Mushrooms
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:08:10 am »
pisze gdzies one use only? :]

moze łazic po oddzialach i dawac im grzybki ile wlezie...

nawet fluff na to wskazuje przedmiot to nie mad cap mushrom ("grzybek swirusa") tylko Mad cap mushrooms czyli "grzybki szaleńca" (liczba mnoga). Opis tez wskazuje "podczas wypuszczania fanoli heros daje kazdemu z nich po grzybku. Nie krepuj sie i wedruj grzybiarzem po oddzialach :]

Offline jagal

Mad Cap Mushrooms
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:43:49 pm »
Ja bym powiedział, że działają raz.
liczba mnoga odnosi sie do tego że to sa grzybki dla 3 fanoli ;)
quote="RoMaN Lord of the Druchii"]siema chce byc PG



 Według mnie nigdy nie kozacze ale ok.[/quote]

Pzdr

jagal

Offline Gogol

Mad Cap Mushrooms
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:01:54 pm »
niema one use only wiec działa do usranej smierci :)
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

 

anything