Autor Wątek: Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!  (Przeczytany 13652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mika

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2006, 10:44:01 pm »
przepraszam, Danielu. z pokorą przyjmuję karę. uniosłem się nieco ze względu na niemiłe potraktowanie Piotra Szreniawskiego przez późniejszego adresata moich obelg.


następnym razem nawrzucam mu na priva ;)

Offline Maciej

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2006, 07:51:46 am »
Cytat: "Waltari"
To ja tu mam taka mala ciekawostkę. Jesli ktos byl na MFK bodajze w 2002 roku i w Forum Fabricum bawil sie przy muzyce zespolu Łąki Łan, to skojarzy. Otoz zespol Łąki Łan wydal wlasnie plyte. W ksiazeczce dolaczonej do albumu znajduje sie 8-planszowy komiks Tomasza Pawlaka.



Cytat: "pszren"
na okładce mojej płytki "ogień" też był bohater komiksu, juan :)


Chłopaki, a Wy jak zwykle poczuliście dobrą okazję żeby się ponabijać z Pszrena... Rozumiem, że Tomasz Pawlak jest w Waszym panteonie twórców bliższy Chriście? Nie to, zebym sie czepiał Tomasza Pawlaka, ale jego twórczość komiksowa jest sama w sobie bardziej ciekawostką niż jakiekolwiek komiksowe ciekawostki Pszrena.

posty miki (rozumiem, że jakieś wejście z buta) przeoczyłem...
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jaszcząb

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2006, 09:27:28 am »
Cytat: "empro"

tylko kto zna juana, lub też Ciebie jako rysownika komiksów...


Wiesz co Empro, z całym szacunkiem, ale być może Pszrena jako rysownika komiksów, zna więcej osób niż Ciebie. Cholera wie. Nie wydaje mi się, żeby Jerzy Szyłak był znajomym Pszrena (zasugerowałeś, że jego twórczość znają tylko jego znajomi) a zobacz jak dobrze zna to co w temacie komiksu zdziałał Pszren:

http://www.komiks.gildia.pl/newsy/archiwum/2005/10/6dcb29b293bfb9777e9d808af85e4f63

Offline empro

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2006, 09:34:31 am »
Cytat: "Jaszcząb"
Cytat: "empro"

tylko kto zna juana, lub też Ciebie jako rysownika komiksów...


Wiesz co Empro, z całym szacunkiem, ale być może Pszrena jako rysownika komiksów, zna więcej osób niż Ciebie. Cholera wie. Nie wydaje mi się, żeby Jerzy Szyłak był znajomym Pszrena (zasugerowałeś, że jego twórczość znają tylko jego znajomi) a zobacz jak dobrze zna to co w temacie komiksu zdziałał Pszren:

http://www.komiks.gildia.pl/newsy/archiwum/2005/10/6dcb29b293bfb9777e9d808af85e4f63


ok, pszren jest znany może tutaj na Gildii, jeszcze na Wraku ale na tym się kończy,
w temacie chodzi chyba o ciekawostki zrobione przez twórców polskich komiksów jakoś ogólnie znanych, lub też te ciekawostki można znaleźć w jakimś szerszym obiegu,
a pszren wyskakuje tutaj z płytą o której nikt nie słyszał, z ludzikiem, o którym nikt nie słyszał, a o samym pszrenie też nie słyszało wiele osób,

co do mnie, to wcale nie twierdzę, że o mnie ktokolwiek słyszał, bo nie uważam siebie przeceiż za jakiegoś wybitnego rysownika, pewnie nawet za średniego sie nie uważam, w ogóle się nie uważam :)
ale rysuję miesięcznie do pism i gazet, które mają wspólny nakład przeszło 160 000 egzemplarzy, i do serwisu internetowego, któr ma miesięcznie koło 1 000 000 wejść dlatego pozwoliłem sobie na tego typu wybieg,
pszrena nie atakuje w żaden sposób tylko wydało mi się, że jego wypowiedź nie ma nic wspólnego z tematem :)

Offline Jaszcząb

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 23, 2006, 09:43:51 am »
Luz. Ale przyznaj szczerze, że jak Maciej słusznie zauważył, można tu wyczuć lekkie czepialstwo (znając dodatkowo Wasze wcześniejsze przepychanki w temacie poemiksu). Tomasz Pawlak wywołany przez Walteriego nie wzbudził takiego świętego oburzenia z Waszej strony jak post Pszrena. Mimo tego, że wpisanie w google "Tomasz Pawlak+komiks" nie przynosi żadnych rezultatów wyszukiwania...

Offline empro

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 23, 2006, 09:54:11 am »
tak, ale przynajmniej płyta Łąki Łan (czy jakoś tak) to dość znana rzecz, bo i klipy gdzieś w tiwi leciały, i można ją w empiku doświadczyć i w ogóle,
i że tam jest komiks (czy ilustracje w stylu komiksu- nie wiem bo nie widziałem) zdecydowanie jest ciekawostką :) choćby była robiona przez Jasia z Bydgoszczy,
a pszren podał przykład CAŁKOWICIE nie znanych rzeczy (płyta, komiks, postać, i w ogóle), może rzeczywiście w kontekscie niedawnych przepychanek( :evil: ) mogło to byc tak odebrane, ale uwierz mi, że nie miałem nic takiegoi (tym razem) na myśli :)


 a tak w temacie okładka płyty FleXXipów "Fach" robiona przez Adlera i okładka tej płyty "antyradiowej" z Wojewódzkim i Figurskim to przez Trusta była robiona chyba nie ?? bo jeśli nie to Trust ma rysunkowego klona :)

Offline Maciej

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 23, 2006, 10:32:11 am »
Ależ Empro, komiksy Pszrena są bardzo popularne.
Świadczy o tym chociażby wysoka pozycja na topliście.

Jest znany nie tylko przez kilku znajomych.
Wczoraj spotkałem gościa który organizuje Zderzenia (przy nich był doklejony TRACH). Ten gość zagadał coś na temat twórczości Pszrena, pomimo iż nawet nie wiedział, że Piotr urzęduje w katedrze 2 budynki dalej...

Koło jego twórczości nie można przejść obojętnie
ale Wasze docinki są zwykłym czepialstwem.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 23, 2006, 10:44:59 am »
Cytat: "Maciej"
Ależ Empro, komiksy Pszrena są bardzo popularne.
Świadczy o tym chociażby wysoka pozycja na topliście.


kiedyś zaszedłem na forum poemiksu i czytałem co za machlojki robi pszren przy tej topliście, do czego się sam przynawał więc pozwól że ten argument pominę :)

Cytat: "Maciej"

Jest znany nie tylko przez kilku znajomych.
Wczoraj spotkałem gościa który organizuje Zderzenia (przy nich był doklejony TRACH). Ten gość zagadał coś na temat twórczości Pszrena, pomimo iż nawet nie wiedział, że Piotr urzęduje w katedrze 2 budynki dalej...


no jeśli tak jest to chwała mu za to, ja jednak znam sporo osób interesujących się komiksem (powiedzmy bardziej amatorsko :)), które nie siedzą na forach internetowych, nie sledzą niusów ale jednak sporo nawet obecnych tu osób kojarzą skądśtam ale pszrena raczej niespecjalnie,
jeśli się mylę i jest on wschodzącą gwiazdą polskiego komiksu to najmocniej przepraszam :)

idąc dalej, nie czepiam sie pszrena, nie rozumiem po prostu czasem o co mu chodzi, a pytając się o cokowleik jestem zazwyczaj obrażany i traktowany jak gówniarz, będąc w opozycji do bardziej artystycznego ujęcia komiksu jako sztuki staję się automatycznie wrogiem a nie dyskutantem, co szczerze mówiąc niespecjalnie mi odpowiada dlatego nie próbują nawet ukrywać mojego stanowiska :)
co nie znaczy że nie mam szacunku do jakiegoś rodzaju twórczości, mogę się z nią nie zgadzać, mogę jej nie rozumieć i może też ona do mnie nie trafiać,
ale się staram nie czepiać :)

Offline Maciej

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 23, 2006, 10:55:43 am »
Staraj się bardziej.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 23, 2006, 11:21:34 am »
a ja sie zgadzam z empro..
i to bardzo

macieju z calym szacunkiem ale poemiks to nisza w nisozy ktora zajmuje sie 20 oosb z tego forum oplus 10 osob krewnych i znajomych

jesli pszen- z szacunkeim dla jego pracy- jest znanym i uznanym tworca komisku to ja jestem jednoki pirat

stawiacie jakos tak ogolnie sprawy na glowie

to zupelnie jak zapowiedzi komiskowe na o2.pl
komiks manary pratta obok zina tego owego

tak offtopujac mam dziwne wrazenie ze z tego forum wycieczkowicze na wsk to w wiekszosci wydawcy tego i owego a nie fani:|

Offline Jaszcząb

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 23, 2006, 11:40:48 am »
Cytat: "karol_konw"

tak offtopujac mam dziwne wrazenie ze z tego forum wycieczkowicze na wsk to w wiekszosci wydawcy tego i owego a nie fani:|


A bo to widzisz Karolu się tak porobiło, że się fani przeistoczyli w twórców i wydawców. Pytanie tylko czy będzie zbyt na te wydawnictwa ale to już chyba tylko problem samych "wydawców". Widać nie ma nowej fali fanów albo jest a nie udzielają się na tym forum.

Anonymous

  • Gość
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 23, 2006, 11:53:45 am »
a to ja przepraszam

Offline freshmaker

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 23, 2006, 12:09:05 pm »
czyli jestem ostatnim zyjacym polskim fanem komiksow? :shock:
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Tomk_eR

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 23, 2006, 12:16:10 pm »
Cytat: "freshmaker"
czyli jestem ostatnim zyjacym polskim fanem komiksow? :shock:


Już nie ! BANG!! BANG!!
 :badgrin:

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

Anonymous

  • Gość
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 23, 2006, 12:26:11 pm »
Cytat: "freshmaker"
czyli jestem ostatnim zyjacym polskim fanem komiksow? :shock:


hmmm aj ncizego nei wydaje na wsk
podobeni ajk ncizego nei wydalem na mfk:D
wydawanie zostawmy wydawca:D

 

anything