trawa

Autor Wątek: Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!  (Przeczytany 13629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 23, 2006, 12:37:26 pm »
Cytat: "karol_konw"

macieju z calym szacunkiem ale poemiks to nisza w nisozy ktora zajmuje sie 20 oosb z tego forum oplus 10 osob krewnych i znajomych



Ależ Karolu, ja tu nie mówiłem o poemiksie.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jaszcząb

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 23, 2006, 01:04:10 pm »
Cytuj
hmmm aj ncizego nei wydaje na wsk
podobeni ajk ncizego nei wydalem na mfk:D
wydawanie zostawmy wydawca:D


Są wydawcy i "wydawcy". Jeśli ktoś wydaje zina to też chyba jest wydawcą. Może nie przez duże "W" ale zawsze. Nie ma co ironizować i przepraszać. A na MFK nie wydałeś ale Ciebie wydano. I też nie byłes tam jako fan. Zresztą w Łodzi to 3/4 ludzi kręci się po ŁDK'u z plakietką "uczestnik". Taki urok polskich konwentów komiksowych.

Anonymous

  • Gość
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 23, 2006, 01:09:00 pm »
nie ironizuje:D

pytanei czy to dobrze

Offline Jaszcząb

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 23, 2006, 01:21:52 pm »
Cytuj
nie ironizuje:D

pytanei czy to dobrze


W takim razie to ja przepraszam. Wydawało mi się, że troszkę ironizujesz.

A czy to dobrze? Wiadomo, że nie. Pewnie, że twórcy, twórcy amtaorzy, wydawcy, wydawcy amatorzy, prowadzący spotkania, organizatorzy powinni być niewielkim porcentem uczestników takich imprez. Ale co zrobić. Na razie jest jak jest. WSK są na razie słabo promowane nawet w samej Wawie. Nie widziałem nigdzie plakatów. Codziennie przejazdżam obok Kina Ochota i Osrodka Kultury Ochota i wypatruję z nadzieją transparentu informującego o sobotniej imprezie ale niestety do dziś nic takiego nie ma. Myślę, że coś takiego mogłoby przyciągnąć kilka osób spoza "środowiska" tym bardziej, że oba budynki są położone przy bardzo ruchliwej ulicy.

Offline redkac

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2006, 08:04:26 pm »
ja nie jestem ani rysownikiem czy scenarzystą, ani wydawcą, nawet nie twórcą i nie tworzywem :p po prostu lubięę czytać komiksy i tyle, nie ma co dorabiać do tego jakiejś ideologii. na krytyka ani znawcę też nie pozuję.

więc jak przybędę na WSK to przyjmujcie mnie z honorami :D
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2006, 08:07:44 pm »
Cytat: "redkac"
ja nie jestem ani rysownikiem czy scenarzystą, ani wydawcą, nawet nie twórcą i nie tworzywem :p po prostu lubięę czytać komiksy i tyle, nie ma co dorabiać do tego jakiejś ideologii. na krytyka ani znawcę też nie pozuję.

więc jak przybędę na WSK to przyjmujcie mnie z honorami :D

I ja bym się chętnie pod tymi słowami podpisał.
 ;)

Offline turucorp

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 23, 2006, 08:16:26 pm »
w ramach przyjmowania z honorami mialem herbate podawac w kubkach od Macieja, ale Maciej zabronil, wiec moge conajwyzej stworzyc jakies ciekawostki ;)

Offline Maciej

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 23, 2006, 08:22:35 pm »
:lol:
A może chcesz kubek z fastowym obrazkiem?

nie pomyślałem wcześniej...
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 23, 2006, 08:30:22 pm »
Cytat: "Maciej"
:lol:
A może chcesz kubek z fastowym obrazkiem?
nie pomyślałem wcześniej...


ej, no wlasnie, znowu zadnych gadzetow nie zrobilem :?
jak da rade to chetnie ;)

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 23, 2006, 08:36:43 pm »
Cytat: "turucorp"
w ramach przyjmowania z honorami mialem herbate podawac w kubkach od Macieja, ale Maciej zabronil, wiec moge conajwyzej stworzyc jakies ciekawostki ;)

Ja już jakiś czas temu się zadeklarowałem na komplet Fasta (tak, nie miałem wcześniej żadnej części, przepraszam wszystkich, obiecuję nie grzeszyć więcej), więc piszę się obowiązkowo na "ciekawostki".

A jeśli chodzi o zakaz podawania herbaty w kubkach od Macieja, to ja tak spytam: może te kubki by nie wytrzymały ciepła herbatki? Może one jakoś z innego tworzywa, czy co?
Tak tylko pytam ;)

Offline Lavamancer

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 23, 2006, 08:49:54 pm »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "Maciej"
:lol:
A może chcesz kubek z fastowym obrazkiem?
nie pomyślałem wcześniej...


ej, no wlasnie, znowu zadnych gadzetow nie zrobilem :?
jak da rade to chetnie ;)

Zawsze w ramach rekompensaty możesz dać jakąś oryginalną planszę z Fasta.
Od biedy da radę  :roll:

To co było poniżej przekleiłem do temtu o Kuporycie shitodruku. Dlaczego? Bo shitodruk ma juz swój temat, ięc nie ma sensu gadać tutaj również. gil

Offline turucorp

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 23, 2006, 09:36:46 pm »
Cytat: "Lavamancer"

Zawsze w ramach rekompensaty możesz dać jakąś oryginalną planszę z Fasta.
Od biedy da radę  :roll:


nie ma czegos takiego jak "plansze z Fasta", pojedyncze kadry rysuje na kartkach i sklejam w kompie :?
ale moge dorzucic bonusa do kilku pierwszych Fastow sprzedanych na WSK, czyli "Slownik angielsko-wloski" (to taka ciekawostka, zeby nie bylo OT ;) )

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 23, 2006, 09:46:07 pm »
Cytat: "turucorp"

ale moge dorzucic bonusa do kilku pierwszych Fastow sprzedanych na WSK, czyli "Slownik angielsko-wloski" (to taka ciekawostka, zeby nie bylo OT ;) )

od rana będę, to się może załapię ;)

Gilbaert

  • Gość
Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 23, 2006, 09:55:11 pm »
mam to już. Ale podbiore turkowi i mogę dla kogos przechować :P

Offline asu_swing

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 24, 2006, 11:08:02 am »
Wracając do tematu...
Niejaki Tomasz Pastuszka zaprojektował w 2005 roku okładkę do płyty "Potrójnie nawinięte myśli" zespołu Ekipa Walkera

(zapewne zaraz Łamignat i Empro wyjaśnią, że Tomasz P. nie jest rysownikiem komiksowym i to ciekawostką nie jest)

ale jeśli nie to dodam, że ciekawostką w ciekawostce jest to, że muzycy z EW przedstawiali Tomkowi swój pomysł podczas pierwszego spotkania w kawiarni jednej, a on szkicował na kartce tak szybko dla przykładu...
efekt szkicu tak się spodobał kapeli, że nie chcieli, żadnego innego kolejnego rysunku tylko własnie ten szkic + kolory;p
wyszło to w moim przekonaniu słabo, acz nadruk na sama płytę i nadruk wewnątrz okładki mnie bardzo zadowalają:)

ot ciekawostka...
kolejny (to się jeszcze nie wyjaśniło) rysownik komiksowy i konszachty z muzykami

pozdrawiam
asu