Autor Wątek: Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!  (Przeczytany 13397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 24, 2006, 11:27:30 am »
Cytat: "asu_swing"


(zapewne zaraz Łamignat i Empro wyjaśnią, że Tomasz P. nie jest rysownikiem komiksowym i to ciekawostką nie jest)



a bynajmniej nie będę wyjaśniał,
tylko co to za zespół ?

można dzieś kupić te płyta abo cóś ??


edit:
ok, znalazłem już
tylko z uporem maniaka: wydaje mi się, że w temacie chodzi o ciekawostki w szerszej skali, na przykłda okładkę zrobioną przez Adlera dla FleXXipów, którą można pewnie w każdym empiku kupić, bilobardy Trusta, reklamę radia Bis Minkiewiczów, reklamy Snickersa i Pepsi robione przez Śledzia, obraz Xiędza Rydzyka namalowany przez Prosiaka i tego typu rzeczy, ogólnie znane, często pokazywane lub w szerokiej dystrybucji dostępne, a nie o autopromocję autora : a ten słynny rysonik empro zaprojektował preszło 100 róznych tatuaży kolegom na osiedlu w tym kilku znanym raperom" albo "ten słynny empro zrobił wstępny projekt okładki jednego z zespołów, którego nikt chyba nigdy nie słyszał"
:) bez złosliwości ale chyba tak nalezy rozumieć ten temat :)

Offline asu_swing

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 24, 2006, 11:59:17 am »
jak wspomniałeś sa to rzeczy ogólnie wiadome, więc co to za ciekawostka, o której wszyscy wiedzą?
to tak jakby mówić:
"a widzieliscie, że niebo jest niebieskie"
"woooooooo!!!! serio???"

cos tu nie styka
tu chodzi raczej:
"a wiesz, że największe zagrożenie dla oslony ozonowej stanowi wydobywający się z oceanów metan a nie miejskie spaliny i dezodoranty?"
"woooooo!!! serio???"

to jest ciekawostka


edit to może cię na przykład zainteresuje fakt, że córce Tomka Lesniaka ukradli wózeczek na klatce schodowej zostawiony.
Tomek przekracza próg który ustaliłes jako granice między rysownikami ciekawostkowymi a tymi nie?


edit#2 płyty EW były w empikach, jak i na półkach empików stały komiksy T.P.

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 24, 2006, 12:39:58 pm »
Cytuj
(zapewne zaraz Łamignat i Empro wyjaśnią, że Tomasz P. nie jest rysownikiem komiksowym i to ciekawostką nie jest)

A co tu wyjaśniać.
Każdemu rysownikowi nawet najgorszemu (temu najlepszemu również) życzę jak najlepiej. Aby odnosił sukcesy, stawał sie sławny i polepszał swój kunszt. I tu jest mały problem.
Ponieważ obserwując  te poemixowe dzieła nie dostrzegam prawie zadnej ewolucji. Są bardzo podobne do siebie i momentami nawet powiedziałbym nudne i monotonne.
Cieszy mnie taka ciekawosta, ale chciałbym również, aby autor tego typu twórczości starał się docierać do "nieco" szeszej rzeszy publiczności, a nie tylko do zamkniętego grona twórców poemixów.
Nie chcę nikogo obrażać ale w wielu poemixowych dziełach nie dostrzegam zbytniego kunsztu artysty , a przecież chcąc kupić jakieś dzieło na ten właśnie kunszt patrzę.
A ludziki w postaci pieciu kresek i kulki robiłem w wieku 4 lat i myślę, że taki talent mi został do tej pory, lecz uwazam, ze to troszke za mało by uderzać z tym do odbiorców jako promotor nowej formy sztuki.
Ale to juz temat do odrębnej dyskusji międzi chęciami a mozliwościami artysty.....

Offline asu_swing

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 24, 2006, 12:49:26 pm »
Łamignacie...
mówimy tu o twórcach komiksów, a ty mi tu nagle o poemiksie wyskakujesz.
otrząśnij się ziom, bo okazujesz się największym propagatorem poemiksu.
więcej o tym gadasz niz sam pszren.

Offline empro

Re: .....
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 24, 2006, 12:51:16 pm »
Cytat: "Łamignat"
Cytuj
(zapewne zaraz Łamignat i Empro wyjaśnią, że Tomasz P. nie jest rysownikiem komiksowym i to ciekawostką nie jest)

A co tu wyjaśniać.
Każdemu rysownikowi nawet najgorszemu (temu najlepszemu również) życzę jak najlepiej. Aby odnosił sukcesy, stawał sie sławny i polepszał swój kunszt. I tu jest mały problem.
Ponieważ obserwując  te poemixowe dzieła nie dostrzegam prawie zadnej ewolucji. Są bardzo podobne do siebie i momentami nawet powiedziałbym nudne i monotonne.
Cieszy mnie taka ciekawosta, ale chciałbym również, aby autor tego typu twórczości starał się docierać do "nieco" szeszej rzeszy publiczności, a nie tylko do zamkniętego grona twórców poemixów.
Nie chcę nikogo obrażać ale w wielu poemixowych dziełach nie dostrzegam zbytniego kunsztu artysty , a przecież chcąc kupić jakieś dzieło na ten właśnie kunszt patrzę.
A ludziki w postaci pieciu kresek i kulki robiłem w wieku 4 lat i myślę, że taki talent mi został do tej pory, lecz uwazam, ze to troszke za mało by uderzać z tym do odbiorców jako promotor nowej formy sztuki.
Ale to juz temat do odrębnej dyskusji międzi chęciami a mozliwościami artysty.....


Łamignacie, ale akurat ten tajemniczy Pastuszka :) to poemixów chyba niewiele zrobił :)
on raczej jest jest od pasków i krótkich komiksów oraz ilutracji humorystycznych (czy jak nazwać te obrazki takie :), o może żartów rysunkowych)
:) więc to inne para kaloszy :)

btw, Asu możemy przestac rozmawiać o Tobie w trzeciej osobie :)

wracając do temtu, masz rację, rzeczywiście nie są to ciekawostki, bo ogólnie znane rzeczy są, ale może właśnie są takie rezczy ogólnie znane a nie wiadomo, żę akurat robił to ktoś ze światka komiksowego

na przykład właśnie chyba Leśniak (ten od wózeczka :)) zrobił teledysk MorWA kiedyś :)

Offline kropkazent

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 24, 2006, 05:02:02 pm »
Leśniak i Morwa? Ktróry teledysk?

Offline Weil Deshalb

Ciekawostki stworzone przez POLSKICH RYSOWNIKÓW !!!
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 25, 2006, 12:56:54 pm »
Cytat: "kropkazent"
Leśniak i Morwa? Ktróry teledysk?


Ciekawe czasy.
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

Offline Łamignat

....
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 25, 2006, 05:41:46 pm »
Szukałem "juan-a" na całym WSK, chodziłem, pytałem i nikt go juz nie miał, kurde to naprawdę unikat   :roll: