Autor Wątek: deklaracja ataków  (Przeczytany 5701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2006, 02:14:34 pm »
Wy to czasami tak kombinujecie, że aż głowa boli. Poława z wymyslanych problemów na tym forum (na całym forum) nigdy w czasie bitwy mi sie nie przytrafiła, a druga połowa jest tak bardzo nieistotna że nie zawracam sobie nia głowy (a dodam ze gram 8 lat z hakiem).

Ilez to razy (a powiem wrecz że nagminnie) moi przeciwnicy atakuja najpierw końmi a potem jeźdzcami. I co?? Ano nico. Niech se atakuja jak chcą. Oczywiście deklarowanie herosem po kolei każdego ataku coby championa ubic wydawało by mi sie dziwne...ale cóz. Moje zdanie o przeciwniku znacznie by sie pogorszyło. I tyle. Nie widze natomiast problemy w poprawieniu konikami po championie jesli "górze" sie nie udało.

Ja to robie tak:
heros- tyle ataków tu, tyle tu
jeźdzccy - dwóch po championie, reszta w zwyklaków
konie - jeden po chmpionie (jesli zyje) reszta w zwyklaków
To oczywiscie przykład. Nie widze tez problemu w atakowaniu najpierw koniem, potem herosem, a na koncu jeźdzcem(czy jakokolwiek inna kombinacja). Natomiast jak juz wali sie herosem to deklaruje sie wszystkie ataki w co wchodza, to samo potem jeźdzcami i końmi.

Z pracy wróciłem to mi sie zakręciło troche. Czy to co napisałem ma sens??
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2006, 03:13:14 pm »
ameryki nie odkrywasz bo ze "tak sie gra" napisalem w pierwszym poscie... :roll:
a pytam dlatego ze jezeli mozna sobie deklarowac jak sie żywnie podoba to ja będę robił kolejkę do ubicia czempiona - bo niby czemu koniki po/przed jezdzcami skoro maja taka sama inicjatywe - patrz np. bretka... jezeli tak mozna to mozna również pojedynczo kazdym koniem i kazdym jeźdźcem. a to bedzie cholernie przydatne np. przy wjezdzie rydwanu w black orków...
I co, pogorszy sie twoje zdanie o mnie? niby dlaczego skoro deklarowac mozna dowolnie?
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 06, 2006, 08:45:46 pm »
Czemu w moich oczach będziesz o taki malutki?? Może temu że tylko cienki bolek stosuje takie techniki, że nie wspomne o przedłuzaniu gry. Jednym słowem zabronic Ci nie zabronie, ale beke bedę miał nieziemska  :evil:
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Shino

  • Gość
deklaracja ataków
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 06, 2006, 08:55:24 pm »
Cytuj
I co, pogorszy sie twoje zdanie o mnie? niby dlaczego skoro deklarowac mozna dowolnie?



o tobie, klubie i miescie (w sumie)... czy tworzenie szczelinek strzelniczych jest zabroniowe w rb? albo inne tego typu walki?
nie ale tworza opinie o graczu...

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 07, 2006, 11:25:13 am »
jakie wałki? :shock: co wy pieprzycie?
czym sie rozni deklaracja ataków najpierw 3 kawalerzystami potem 3 końmi, od deklaracji najpierw 1 koniem potem drugim itd, skoro wszyscy maja taka sama inicjatywe?
juz nie wspomne o deklaracji najpierw koni - bo a nuż ubiją czempiona i nie bedzie trzeba marnowac ataków z góry... imho porażka.
christos - rozumiem ze jestes cienki bolek? :badgrin:  bo sam napisales ze technike "poprawiania po czempionie" stosujesz...
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Kensiorek

deklaracja ataków
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 07, 2006, 01:12:42 pm »
Cytat: "Christos"
Wy to czasami tak kombinujecie, że aż głowa boli. Poława z wymyslanych problemów na tym forum (na całym forum) nigdy w czasie bitwy mi sie nie przytrafiła, a druga połowa jest tak bardzo nieistotna że nie zawracam sobie nia głowy (a dodam ze gram 8 lat z hakiem).

bo masz zle podejscie najpier sie wynajduje dziwne problemy, uscisla potem nalezy sprokurowac taka sytuacje podczas bitwy i wykozystac :P Coz znacza 2 strony spamu i dziwnych rozwazan jesli potem okazuje sie ze przeciwnim musi ustawic sie do ciebie tylem i w pierwsze turze bsb przesunac do 2 szeregu  :lol:  :lol:  :lol:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 07, 2006, 10:36:40 pm »
Cytat: "Matt"

christos - rozumiem ze jestes cienki bolek? :badgrin:  bo sam napisales ze technike "poprawiania po czempionie" stosujesz...


"poprawiania po championie"??? TAK!
atakowania pojedynczo każdym modelem??? NIE
Bo widzisz, wszystko (a przynajmniej wiele) opiera sie na zdrowym rozsądku.

Wiesz co? Ja Ci proponuje strzelać każdym strzelcem osobno. Hitujesz, woudujesz, przeciwnik robi sejwa. Hitujesz, woundujesz, przeciwnik robi sejwa. I tak 20 razy. Nikt Ci tego nie zabroni. Ba. To nawet zgodne z zasadami (rzucanie wszystkimi kostaki na raz to tylko sugestia autorów dla usprawnienia gry). Rób tak!!! No problem. Ale wierz mi, nie znajdziesz nikogo kto bedzie miło wspominał gre z Tobą
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 07, 2006, 11:04:11 pm »
Widzę że nie dociera :evil:
Wytłumaczę jak krowie na rowie, jezeli nie załapiesz, kończymy dyskusję.
OK, więc masz 6 ataków z taką samą inicjatywą: 3 od koni, 3 od jeźdźców. Wg ciebie deklaracja 3,3 jest dobra, a deklaracja 1,1,1,1,1,1 nie? co w takim razie powiesz na deklaracje 2,2,2? albo 1,o zabiłem czempiona,5? pokaż mi granicę zdrowego rozsądku... zresztą, gdzie można se wsadzić zdrowy rozsądek przy interpretacji zasad WFB chyba tajemnicą nie jest... szczególnie grając na turnieju przeciwko jakiemuś PG.
i żeby nie było - jestem za opcją równoczesnej deklaracji wszystkich ataków!
oraz no offence! piss for everybody. ;)
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

JJ

  • Gość
deklaracja ataków
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2006, 07:41:05 am »
Cytat: "Matt"
Widzę że nie dociera :evil:

Wytłumaczę jak krowie na rowie, jezeli nie załapiesz, kończymy dyskusję.

oraz no offence! piss for everybody. ;)


Ekhmm :evil:

Monsieur....

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2006, 12:29:49 pm »
Matt, Matt, Matt....
Deklaracja 1,1,1,1,1,1 tez jest dobra. Żadna zasada nie zabrania Ci tak atakować.
Ale zmiłuj juz się. Pamietasz, mówiłem o zdrowym rozsądku?? Zastanów sie nad tym.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 08, 2006, 04:07:05 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"

Monsieur....

Oui? ;)
Christos: od dzisiaj deklaruję 1,1,1... aż nie ubiję czempiona, reszta razem...
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Shino

  • Gość
deklaracja ataków
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 08, 2006, 04:45:27 pm »
tak cie tylko ostrzegam, ze ludzie po trzecim rzcie beda wolali sedziega za przedluzanie....

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 08, 2006, 04:49:57 pm »
stary, wołaj ile wlezie... :badgrin: skoro to zgodne z zasadami, to sędziom nic do tego, a czasem naprawdę warto ubić tego czempiona.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 08, 2006, 10:46:19 pm »
Oj Matt,  a ja jednak mysle że na 5 bitwowym turnieju gdzies tak przy 3 bitwie (jesli sedzia i przeciwnicy beda bardzo wyrozumiali) zostaniesz wywalony za przedłuzanie gry.
Widzisz jest tak że nigdzie nie ma nakazu rzucać wszystkimi kostkami na raz, jest tylko sugestia żeby tak robić. Ale oprócz zasad sa pewne standardy, procedury, kultura - przyjety styl gry. Są to elementy bardzo istotne. Tak jak np kulturalne zachowywanie sie przy stole. Zasady Ci tego nie nakazują. Ale jak zaczniesz bluzgac, pluc na przeciwnika, w końcu rzucisz sie na niego z łapami - wierz mi długo tak nie pograsz.
Podobnie z tymi kostkami. Zostanie to uznane za celowe przedłuzanie gry.

A w ogóle to o czym my tu rozmawiamy??? Straszne pierdoły. Matt skończ juz prosze.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Shino

  • Gość
deklaracja ataków
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 08, 2006, 11:01:06 pm »
to tak jakby rzucac 1 kostka na strzelanie, bo mozliwe jest, ze oddzial zostanie zmniejszony do 5 i wtedy mozna losowac w kogo sie trafi...