Autor Wątek: deklaracja ataków  (Przeczytany 5680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gogol

deklaracja ataków
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2006, 08:47:39 am »
Ja uważam że jednak ataki lecą zgodnie z inicjatywą więc zdecydowanie NIE MOŻNA  atakować kolejno tzn oczywiście możesz sobie rzucać po jednej kostce ale zadeklarować w co bijesz musisz wcześniej (tak samo ze strzelaniem wszystko co trafia trafia w jednym momęcie i dlatego jeśli walisz z 16 strzelców do 5 kawalerzystów + mag nie masz szans zabić maga) w przypadku szarży wszystko atakuje NA RAZ  czyli deklarujesz np 2 konie i czempion po twoim czempionie a reszta po zwykłych a nie 1 ups pudło ... no to 2 .... ups znów pudlo ... no to 3 oh trafiłem to teraz sobie rzuce czy zranie ... o nie zraniłem .... no to ooo trafiłem o zraniłem ok to reszta po zwykłych .... (chyba zaczne na turnieje nosić bejzbola na takie okazje i niech mi ktos powie że zasady tego nie zabraniają to ja poprosze go o zacytowanie mi zasad ktore zabraniają mi potraktowania go bejzbolem ... i nie chodzi mi o prawo karne ...)
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2006, 02:30:57 pm »
przeciez, kurna, o tym pisze - najpierw deklaracja wszystkich a rzucanie oczywiscie naraz - z tym nie mam problemu i to jest jak najbardziej fair - TAK ZAWSZE GRAŁEM...
Ale jak mi Christos pisze o kulturze gry a potem sam dobija czempionów konikami, to staram sie wykazac ze to jest chamstwo/nie fair/brak kultury grania/wałek - wlasnie dlatego ze skoro nie trzeba deklarowac naraz to mozna tez pojedynczo... czym sie rozni deklaracja 3,3 od 1,1,1,1,1,1? dla mnie niczym - a czasu mi wiecej nie zajmie - nie sciemniajcie, nawet bedzie szybciej bo nie trzeba sie zastanawiac nad deklaracją co w kogo. po prostu rzucam pojedynczo az nie sklepie czempiona, reszta juz razem... imho potrwa to duzo krócej.
i co mam wołać sędziego jak ktoś sie bedzie zastanawial ile konikow po czempionie bo mi sie wydaje ze mógłby szybciej?
Christos - rzucam ci challenge na najblizszym turnieju na ktorym bedziemy obaj - zobaczymy kto szybciej bedzie konczył ataki - ty deklarując 3,3 z zastanowieniem ile koni po czempionie nastepnie ilu jezdzcow po nim czy ja rzucając 1,1,1,1,1,1 - moge nawet stoper przywiezc.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2006, 05:16:10 pm »
Matt, wiesz jaka jest różnica między rzucaniem 3,3 a 1,1,1,1,1,1??? Róznica jest we wspomnianej wczesniej granicy rozsądku.

A Twoja wypowiedz świadczy o tym, że wszyscy gracze z jakimi przyszło mi grać i wielkie rzesze tych z którymi nigdy nie grałem to "chamy/ grajacy nie fair/z brakiem kultury/ i w dodatku wałują".

A dla Waszej informacji (Twojej Matt i Gogola) powtarzam: nie ma nigdzie nakazu deklarowania wszystkich ataków (chyba że są i ja o tym nie wiem, ale w takim razie prosze mi je pokazac to grzecznie przeprosze i odszczekam wszystko co do tej pory tu napisalem), więc oczywiście teoretycznie można by było rzucać pojedynczo ale jest to niepotrzebne przedłuzanie gry, niekulturalne i niezgodne z przyjetymi normami.

A challenga oczywiscie z przyjemnościa przyjmuje, tylko musisz uzbroic sie w cierpliwośc i ustawic w kolejce. Jesteś trzeci na liscie (pod uwage biorę kolejnośc zgłoszeń). No i zapraszam do Trójmiasta (Wejherowa ewentualnie) bo ja poza swoje podwórko raczej sie nie wychylam. ;)
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline piko

deklaracja ataków
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2006, 06:44:43 pm »
Ja tam nie mam z tym nigdy problemu bo zawsze czarne to konie czerwone jedzcy  i biale to specialny cel. Jest bardziej wesolo jak twoj atak poszedl w powietrze bo w konicu ty jestes strategiem. Najlepiej jest to ustalic przed gra wtedy nie ma sie pretensji do graczy bo samemu sie tak robi  ;)

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 10, 2006, 01:31:27 pm »
Cytat: "Christos"
Matt, wiesz jaka jest różnica między rzucaniem 3,3 a 1,1,1,1,1,1??? Róznica jest we wspomnianej wczesniej granicy rozsądku.

ciekawą masz "wykładnię zasad". cóż z takim podejściem trudno dyskutować. tylko mi powiedz co myslisz w takim razie o 2,2,2? albo 1,2,3? Czy któraś z tych sytuacji łapie się pod Twój "zdrowy rozsądek"?
bo to ze deklarujesz osobno konie i jezdzcow jest imho tym bardziej nieuprawnione/niezdroworozsądkowe/niefluffowe/nierealne (skoro juz takich argumentów używamy) ze przeciez jezdziec i kon to JEDEN MODEL ze wspólnymi W,T i Sv a często nawet o takiej samej inicjatywie i WS...
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2006, 02:00:15 pm »
Ja juz milcze. Nic nie mówie. Powstrzymuje sie od komantarzy.

A co Twoim zdaniem zasady mówią na ten temat??? (nie udało mi sie  :? )
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Matt

deklaracja ataków
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 11, 2006, 11:01:56 am »
poniewaz zasady nic nie mowia, nie wciskaj mi ze jak zadeklaruje 1,1,1,1,1,1 to polecisz z płaczem do sędziego. Bo to nie jest przedluzanie tylko swiadoma proba ubicia czempiona, jak najbardziej zgodna z zasadami (a raczej z ich brakiem). po prostu. chyba ze twoj "zdrowy rozsadek" ma cos do powiedzenia na temat deklaracji 2,2,2 i innych.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Christos

deklaracja ataków
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 11, 2006, 12:38:22 pm »
Człowieku weź sie ogarnij bo zaczynasz gadać głupoty! Nie polece do żadnego sedziego bo mi to wisi. A to że będe patrzał na Ciebie jak na "....." ...wybacz - taki odruch.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Baniak

deklaracja ataków
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 11, 2006, 01:13:35 pm »
Cytat: "Christos"
będe patrzał na Ciebie jak na "....."


bede patrzyl razem z Toba... bo temu pan to... żal... smutek...  :cry:  :?

...zgorszenie  :roll:

JJ

  • Gość
deklaracja ataków
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 11, 2006, 03:04:33 pm »
Cytat: "gimli182"
Cytat: "Christos"
będe patrzał na Ciebie jak na "....."


bede patrzyl razem z Toba... bo temu pan to... żal... smutek...  :cry:  :?

...zgorszenie  :roll:


Zgorszenie.