trawa

Autor Wątek: Zawracanie kijem Wisły i Legionowa  (Przeczytany 6012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 06, 2006, 10:49:57 pm »
Cytat: "Fanatyk"
Legionów jest miejscem mrocznych praktyk czarnej magii powergamerstwa. każda osoba wtajemniczona w klubie Earthshaker przechodzi rytuał powergamerstwa z podręcznikiem w czasie którego poznaje najmroczniejsze rozpiski i taktyki i wtedy dochodzi do stopnia powergamera Legionowskiego.


chyba Legionowo ;)

Offline Syrius

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 06, 2006, 10:53:25 pm »
To by wyjasnialo,czemu nie szlo Mariuszowi kiedy uzywal moich kosci ;)


Byly biale  :p
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline Kielon

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 06, 2006, 11:04:02 pm »
Cytat: "Syrius"
To by wyjasnialo,czemu nie szlo Mariuszowi kiedy uzywal moich kosci ;)


Byly biale  :p


Nie ważne czyje kości! Byle CZARNE! ;) :)
Wkońcu praktyka czarnej magii w Legionowie pozostała. :p
img]http://www.earthshaker.homepages.pl/tropikban2.jpg[/img]

Offline Kołata

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 07, 2006, 08:01:15 am »
spokojnie, niedługo warszawa będzie dzielnicą Piastowa, więc ta dyskusja nie ma sensu. Stolica się sama przeniesie, gdy zostanie wchłonięta przez tą zachodnią metroplię  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline Katylina

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 07, 2006, 02:11:29 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "Fanatyk"
Legionów jest miejscem mrocznych praktyk czarnej magii powergamerstwa. każda osoba wtajemniczona w klubie Earthshaker przechodzi rytuał powergamerstwa z podręcznikiem w czasie którego poznaje najmroczniejsze rozpiski i taktyki i wtedy dochodzi do stopnia powergamera Legionowskiego.


chyba Legionowo ;)


Shit! ZNOWU! Legionowcy, wiecie że ja nie tak specjalnie, po prostu błędy robię zawsze... ;)

Offline Lunn

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 07, 2006, 02:25:33 pm »
Cytat: "Fanatyk"
Legionów jest miejscem mrocznych praktyk czarnej magii powergamerstwa. każda osoba wtajemniczona w klubie Earthshaker przechodzi rytuał powergamerstwa z podręcznikiem w czasie którego poznaje najmroczniejsze rozpiski i taktyki i wtedy dochodzi do stopnia powergamera Legionowskiego.

Potem na turniejach szerzą strach i grozę kiedy rzucają kościami - czarnymi a jak! Ich potęga sięga głęboko w Polskę i świat. Módlmy się o powstrzymanie fali mroku przez jakiś graczy z  Gołkowa i Canterbury  ;)


tak jak myslałem. czarne msze, składanie ofiar i picie krwi kotów i jedzenie surowego mięsa. i mroczny makijaż. i skóry.
\m/

Offline Fisch

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 07, 2006, 04:04:31 pm »
śmieszna, śmieszna robi się ta dyskusja
ale uważajcie żeby Wam jej nie przenieśli do jakiegoś off-topicu
albo co

pozdrawiam Legionowo !

i całą Polskę też!!

Mamo cieie też!!!!!
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu

Offline Latacz

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 07, 2006, 05:23:23 pm »
Cytat: "<Mariusz>"
Cytuj
no ja jakos na granicy tej 20 jestem  ale nie wiem czy Legionowo tez nie jest mniej niz 20 km od centrum  ( zeby bylo jasne mowimy o 20 km w lini prostej :p)


Dokładnie 21 km :p

A tak szczerze to nawet więcej, Jabłonna jest 20 km. Legionowo jest 5km od Jabłonny.

Cytat: "Zinczuk"
i wszyscy się dobrze bawią za wyjątkiem Krakusów... :) którzy z założenia są drażliwi jeżeli chodzi o tematy stolicy :),
no chociaż niedziel się stara o tym nie wspominać to i tak wszyscy wiemy że po cichy zazdrości warszace tego statusu :)

Jakbyś miał przejechać przez pół Polski na jakikolwiek turniej, w każdej wsi po drodze wysłuc**jąc jaka to piękna jest ta Warszawa. Też byś potem nie chciał o niej gadać. Postaw się w takiej sytuacji. Ale Henio 500 lat temu pomyślał, i dobrze zrobił koleś.


Cytat: "Tomash"
Jak już jeździcie po Wawie, to chciałbym Wam przypomnieć, że około 2/3 populacji Warszawy to ludność napływowa. Czyli tak naprawdę jeździcie po swoich ziomkach, którym się udało. Powiedzcie mi też, gdzie pracują dorośli ludzie mieszkający w Legionowie? :roll:

Podstawówka w Jabłonnie. Pamiętam że kiedyś jak wybierałem się na bitwe z Mariuszem, to po drodze naprzeciwko budynku w którym odbywają się bitwy, mieszka moja była wychowawczyni. A ja w tym czasie miałem matmę:]:] Na szczęście moje zdolności WE pozwoliły mi uniknąć wykrycia. Nawet nie wierz ile ludzi  pracuje w rodzinnym mieście.


Cytat: "Fanatyk"
Legionów jest miejscem mrocznych praktyk czarnej magii powergamerstwa. każda osoba wtajemniczona w klubie Earthshaker przechodzi rytuał powergamerstwa z podręcznikiem w czasie którego poznaje najmroczniejsze rozpiski i taktyki i wtedy dochodzi do stopnia powergamera Legionowskiego.

Tja… Trojek chciał mnie obrzezać. Mariusz okazał miłosierdzie i kazał mi tylko pobiec do sklepu po zupę (chmielo…pomidorową:]:])

Cytat: "Fanatyk"

Shit! ZNOWU! Legionowcy, wiecie że ja nie tak specjalnie, po prostu błędy robię zawsze... ;)
LEGIONOWIANIE:]:]:]

A i jeszcze jedno, w XVIII wieku nie było Legionowa. Była to część ziem należących do Księcia Poniatowskiego. Cale te tereny były nazywane JABŁONNĄ. Też muszę poszanować wiedzą historyczną.:p:p:p:p


Podsumowójąc dyskusje, ktoś narobił strasznego szumu. Dać takiego Trojkowi na jedną noc (to gorsze niż noc z Michaelem Jacksonem)
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Łomot

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 07, 2006, 05:43:49 pm »
Widzę, że nikt nie zauważył, że Legionowo to nie tylko jakiśtam Earthshaker :p , ale też wielkie i wspaniały fallen lordzi :D
iedyś Chuch Norris wyrzucił IF na jednej kości

Offline Nehan

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 07, 2006, 05:49:09 pm »
Cytat: "Latacz"
Cytat: "<Mariusz>"
Cytuj
no ja jakos na granicy tej 20 jestem  ale nie wiem czy Legionowo tez nie jest mniej niz 20 km od centrum  ( zeby bylo jasne mowimy o 20 km w lini prostej :p)


Dokładnie 21 km :p

A tak szczerze to nawet więcej, Jabłonna jest 20 km. Legionowo jest 5km od Jabłonny.

Ale niekoniecznie na linii prostej Warszawa - Jabłonna :p

Cytuj
Ale Henio 500 lat temu pomyślał

Jaki Henryk? :o

Offline Dark_Sanguinius

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 07, 2006, 06:10:35 pm »
Cytat: "Łomot"
Widzę, że nikt nie zauważył, że Legionowo to nie tylko jakiśtam Earthshaker :p , ale też wielkie i wspaniały fallen lordzi :D


Ta jest...  ;)  ;)  ;)
URL=http://imageshack.us][/URL]

Offline Kensiorek

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2006, 06:25:48 pm »
Cytat: "Dark_Sanguinius"
Cytat: "Łomot"
Widzę, że nikt nie zauważył, że Legionowo to nie tylko jakiśtam Earthshaker :p , ale też wielkie i wspaniały fallen lordzi :D


Ta jest...  ;)  ;)  ;)
To ci co sie do Earthshakera nie dostali ??:)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Katylina

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 07, 2006, 06:26:45 pm »
Tak? Fallen Lords? No niby są ale czy jakoś znani bardziej? ;)

Offline Lunn

Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 07, 2006, 06:55:29 pm »
no bo to są właśnie Fallen - upadli ;). upadli, bo Earthshaker trząsł ziemią :D

szafa@poznań

  • Gość
Zawracanie kijem Wisły i Legionowa
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 07, 2006, 07:01:02 pm »
offtopiczny dowcip :]

Cytuj
trzech tatusiów czeka w porodówce na wieści o świeżo narodzonych dzieciach. Jest to Poznaniak, Warszawiak, i murzyn. Nagle wyłazi lekarz, i mówi:
"Panowie, wszystko jest okej tylko pomyliliśmy dzieci i nie wiemy które jest które".  Na to poznaniak wpadł do gabinetu, capnął czarnego malca i zaczyna wiać. Tamci dwaj patrzą za nim osłupiali, a lekarz wrzeszczy: "Panie, przeciez to czarne, na pewno nie twoje!"
Na co poznaniak odwrzasnął: "Ale warszawioka bym nie zdzierżył!"...

 

anything