trawa

Autor Wątek: Nowa fala polskiego komiksu  (Przeczytany 19177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mistrzu zagłady

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:52:09 am »
a i nie mówie, zeby sie obrażać nawzajem, a trudno się nieznać w tym środowisku, ale chodzi o to, ze jesli nie lubię tam kogoś z nazwijmy to "przeciwnego obozu" a widziałbym w tym interesowność mojej negatywnej wypowiedzi to bym się powstrzymał... jak chwalić to jeszcze rozumiem, ale szydzić to nietakt.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:56:27 am »
jezus maria skad ty sie czlowieku urwales:|

wybacz obcesowosc ale inaczej nie mozna...
napsiałem kilak slów gorzkich do wydawcó komiksowych znawcow i autorow w sprawie anrzekan i ich działan..
ty mi wyskakujesz ze uklady rulez:D
zastanawiam sie jakiż to układ i  zkim mnie łaczy?

hyhyhy
uklad w ktorym nei podoba mi sie- z jakiegos powodu konkretnego zlego zakulisowego- zestaw komiskow: twory hhistoryczne tkaczyka twory pseudo powazne egmontu ( w ktorych publikowali moi znajomi- tak apropo:D  )
antologie w ktorej sam wzialem udzial...

jezus misterna siec intrygi ..
czerwono plamiasta pajeczyna wisi nad polskim komiksem

i gdzie tu sie schowac no gdzie?D:

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:57:54 am »
Cytat: "mistrzu zagłady"
a i nie mówie, zeby sie obrażać nawzajem, a trudno się nieznać w tym środowisku, ale chodzi o to, ze jesli nie lubię tam kogoś z nazwijmy to "przeciwnego obozu" a widziałbym w tym interesowność mojej negatywnej wypowiedzi to bym się powstrzymał... jak chwalić to jeszcze rozumiem, ale szydzić to nietakt.


sorry ale nie wiesz o czym mowisz...
chryste panie...
dzieciaki ja sie wypisuje...

Offline mistrzu zagłady

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:58:23 am »
nie dramatyzuj człowieku. luuz.

Offline Kiamil

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:59:32 am »
Cytat: "mistrzu zagłady"
wspaniale, teraz wszyscy umywamy ręce - nikt nikogo nie zna. nikt nikomu nie pisze recenzji po znajomości, nikt tu nie jest zaangażowany w żadne pismo, a każdy jest obiektywny jak AQQ i festiwalowe jury.
daaaaajcie spokój.
bawię się zacnie.


Albo mam wrażenie, albo czytasz bez zrozumienia.
Napisałem, że się znamy.
Napisałem o tym co tu robimy. I nie widzę tu specjalnie związku tego z pisaniem recenzji gdziekolwiek. A zwłaszcza po znajomości - to zresztą przerabialiśmy już w innym wątku z panem Zarębą, co to trochę zamilkł, po tym jak powiedział, że w weekend znajdzie przykłady i dowody.
Na temat zaangażowania w pisma też nic nie pisałem, a skoro w mojej sygnaturce jest link do gazety, której jestem naczelnym to już w ogóle nie rozumiem Twojego tekstu.

Tak więc baw się dalej zacnie i daaaajemy ci spokój.

A Ty przestań zachowywać się jak ... (tu wpisz właściwe słowo raczej obraźliwe), który na stwierdzenie "2 + 2 = 4" odpowiada: "Daj spokój! Przecież 2 + 2 wcale nie równa się 7. Jak możesz tak kłamać". Może gdzieś w Twoim świecie ludzie dają się nabierać na ten stary numer, ale tu nie tacy już go próbowali.
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Offline Kiamil

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2006, 11:03:44 am »
Cytat: "mistrzu zagłady"
a i nie mówie, zeby sie obrażać nawzajem, a trudno się nieznać w tym środowisku, ale chodzi o to, ze jesli nie lubię tam kogoś z nazwijmy to "przeciwnego obozu" a widziałbym w tym interesowność mojej negatywnej wypowiedzi to bym się powstrzymał... jak chwalić to jeszcze rozumiem, ale szydzić to nietakt.


a ja nie przekładam animozji i sympatii dotychczasowych i personalnych na nowe dzieła.
Słowem - staram się chwalić i krytykować nowe rzeczy niezależnie od znajomości.
Więc równie chętnie pochwalę wroga (jak robię od lat z WILQiem) jak i pojeżdzę po znajomym (jest tu gdzieś taki zabawny wątek z Karolem). Wszelkie parytety i zasady, że "tych nie należy" mnie brzydzą.
I tyle.
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2006, 11:19:50 am »
to teraz każdy musi pisać po dwa posty na raz?

mnie tylko ciekawi czyim ziomem jes komboj, który zaczął ten wątek. :D

a co do kolesiostwa - odgrzeb sobie temat o komiksach konwerskiego i na jego podstawie spróbuj ustalić kto z kim trzyma.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2006, 11:22:14 am »
ja znam kombiego

i lubie

i nie tylko ja znam

i nei tylko ja lubie

aha murtaugh tez obcy mi nie jest:D

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2006, 11:24:16 am »
no dobra, znasz, ale czyim jest ZIOMEM. tzn komu on sprzyja, pisząc to co pisze. robiąc jednym źle komu chce zrobić dobrze.

konspira total mastastyk.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2006, 11:29:49 am »
jeżeli drugi wyraz twojego nicka to "zagłady" - klikasz

ten temat pomaga w ustaleniu kto jest czyim kolesiem na forum i w REALU komiksowym.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 10, 2006, 11:35:07 am »
Cytat: "murtaugh"
jeżeli drugi wyraz twojego nicka to "zagłady" - klikasz

ten temat pomaga w ustaleniu kto jest czyim kolesiem na forum i w REALU komiksowym.


po tym temacie to ty wiesz co masz..
a wogole
to
kombi jest ziomalem mowisz?
hmmm
mzoe chodzi o toz e publikacje komiksowe zablokuja gotowke wydawcow ktora mogliby przeciez przeznzaczyc na druk jego leksykonu kina gore.. hmm przeciez to takie oczywiste

reka noga myje i szoruje

Offline Maciej

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2006, 01:23:50 pm »
http://www.digart.pl/zoom.php?id=265959&dwnl=1
Przed chwilą na digarcie zoczyłem  :shock:
Czyżby reakcja na topik?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Kiamil

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 10, 2006, 01:34:01 pm »
Cytat: "Maciej"
http://www.digart.pl/zoom.php?id=265959&dwnl=1
Przed chwilą na digarcie zoczyłem  :shock:
Czyżby reakcja na topik?


I widzisz Manis, widzisz.

Choćbyś nie wiem ile lat trenował i publikował, to pewnego poziomu nie potrafisz osiągnąć :)
To jednak kwestia talentu.
Tu wchodzimy na poziom obcowania z absolutem.
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Offline mistrzu zagłady

Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 10, 2006, 01:34:48 pm »
jak se tam chcecie panowie.
fakty są takie, że gdzie się pojawia wątek SOLIDARNOŚĆ to te same osoby ciągle..
w zasadzie wystarczy napisać, że komiks jest mocno średni od strony nazwijmy to "fajności" i tyle.
nie widzę powodu wałkowania tematu w nieskończoność. a jak nie to po co właściwie.
przedświąteczną dyskusję pamiętam i inne różne w klimacie,
to nie idzie o układy koleżeńskie, które są - tylko o szkodzenie komuś świadomie, bo ma sie kilku czytelników u których łatwo zebrać poklask.

zbyt wiele takich sytuacji oglądałem.

ja ogólnie nie widzę sensu takich ankiet, nie dla tego, ze są komiksy, które można w nie wstawić, tylko dlatego, że takie komiksy stanowią podwalinę pod normalny rynek (chce ktoś czy nie). a jak widzę takie akcje i tłumaczenia to trudno myśleć, ze robi to ktoś w innym celu niż jakaś dziwna zawiść.

Anonymous

  • Gość
Nowa fala polskiego komiksu
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 10, 2006, 02:00:47 pm »
to jak renata beger, jak jej mówią że sfałszowała podpisy to ona na to, że to prowokacja polityczna.

jeżeli jakaś grupka ludzi na forum powie, że dany komiks się nie podoba - to zawiść i układy.

a może po prostu ten komiks nam się niepodoba nie przez kolesiostwo i zawiść, ale dlatego, że po prostu mamy zbieże gusta w niektórych sprawach?....

Taką samą grupkę ludzi możesz zaobserwować w temacie o komiksach Konwerskiego i w wielu innych tematach. Nie tylko jak się pojawia solidarność.

 

anything