Autor Wątek: Komiks na ścianie  (Przeczytany 2673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rAmzes

Komiks na ścianie
« dnia: Styczeń 05, 2006, 02:02:22 pm »
Witam
Wpadlem na pomysl ze przerysuje sobie na sciane powiekszony komiks batmana(kilka scenek) w duzym powiekszeniu. Ze szkicami bedzie idealnie ,ale nie wiem jak dodac kolory (jakich uzyc farb? skad takie wziasc:P?) Chociazby czarno biale zeby to bylo.
Jak ktos mial do czynienia z czyms takim to prosze o rade^^

Offline empro

Komiks na ścianie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2006, 02:18:52 pm »
najlepiej w PhotoShopie :)

a tak na serio, to chyba nie ma nic lepszego niż spraye, tylko musisz uzyć dobrych nakładek, bo domyslam się, że chcesz patrzeć na to z bliska i żeby dobrze wyglądało :)

Yogi Bear

  • Gość
Komiks na ścianie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2006, 02:32:09 pm »
Spray jest ok na taki projekt. Tylko ,zeby zrobic szczegolowa strone komiksu na scianie wlasnie sprayem nie wystrcza dobre nakladki...przydalaby sie nie lada wprawa w jego uzywaniu. Inaczej szkoda sciany.

Offline Rybb

Komiks na ścianie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2006, 03:18:08 pm »
tylko spray. wiem bo wiem :)

Offline konradkonrad

Komiks na ścianie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2006, 04:00:11 pm »
Z własnych doswiadczen w używaniu spraju wiem, że jak nie miałes ich wcześniej w ręku, to bez szablonów czy czegoś takiego masz małe szanse na jakolwiek efekt, zwłaszcza rysunkowy. Chyba, że bedzies tylko wypełniał aerozolem, a kontury ciągnął pędzelkiem małym wałeczkiem czy czym tam chcesz, ale na tym sie nie znam.

Offline empro

Komiks na ścianie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:27:24 pm »
jak ogólnie wiadomo, nic bez ćwiczeń nie wyjdzie ładnie :)
więc jeśli chce się uzyc sprayu to trzeba troszkę ścianek zaliczyć :)
a jest to dosyć kosztowne hobby (i bywa stresujące :) i potem dodatkowo kosztowne :) jeśli wiecei co mam na mysli)

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:38:41 pm »
stresujące  :))
Jak szybko biegasz to "nas nie doganiet"  :lol:
i wtedy zero stresu :)
A jeśli chcesz coś takiego srobić i nie miałeś styczności ze sprayami to tą technike lepiej odpuść.
Najlepiej zrób szkic oówkiem na scianie i wtedy pomaluj zwykłą farbą z puszek 1 litrowych.
pozdrawiam

Yogi Bear

  • Gość
Komiks na ścianie
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:45:22 pm »
Taaa za mlodu wrzucalem tagi na scianach mojej podstawowki ;)  A jak kumpel strugal jakies graffiti to sie na czatach z latarka stało  ;)  

A nielepiej zamiast strony zaprojektowac fajny pojedynczy obrazek? Kumpel kiedys na drzwiach Pająka Człowieka zamiescil. On malował farbkami ,ale to było na szybie.

 

anything