Autor Wątek: Spowolnienie z kowadła a bohaterowie  (Przeczytany 1342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sAddamiec

Spowolnienie z kowadła a bohaterowie
« dnia: Styczeń 09, 2006, 09:47:00 am »
Mam pytanie odnosnie Rune of Whrath and Ruin z kowadla. Po odpaleniu tego oddzial wroga dostaje D6 S4 hitow, ale oprocz tego jego ruch jest zmniejszony o polowe. Teraz jezeli w tym oddziale jest heros, to czy po opuszczajac go w fazie ruchu tez ma obnizony ruch, czy juz nie?
Jezeli tez jest spowolniony to na jak dlugo, tzn. : czy tylko w fazie ruchu, czy zgodnie z opisem runy do konica tury?
Ja uwazam ze jest spowolniony cala ture, ale wole to potwierdzic, zanim spotkaja mnie jakies przykre niespodzianki...
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

JJ

  • Gość
Spowolnienie z kowadła a bohaterowie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2006, 10:03:50 am »
Czary działające na jednostkę - Curse of Years, Slaaneshowa Frenzy itp.. nie działają na herosa jeśli opuści oddział.

Offline Kensiorek

Spowolnienie z kowadła a bohaterowie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2006, 10:05:00 am »
Cytuj
During the battle, a character can join a unit of ordinary troops, in which case he becomes part of that unit until he leaves it.

efekt dziala tylko na ta jednoste z chwila wyjscia boahter nie jest juz jej czescia wiec dlaczego ma miec mniejszy move?
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline sAddamiec

Spowolnienie z kowadła a bohaterowie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2006, 10:28:11 am »
Rozumiem i  dziekuje :)
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

 

anything