Autor Wątek: Treeman S&S  (Przeczytany 6087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rusinek

Treeman S&S
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2006, 06:12:36 pm »
Cytat: "szafa@poznań"

Wiec ktos to musi ustalic raz na zawsze bo zaczynamy sie niecierpliwic...niech LS pozwoli albo nie ale by bylo wiadomo raz na zawsze!


A nie jest ustalone? Pazdziernikowe uscislenia:

n) Treeman może wykonać stand and shoot, ale tylko do przodu (podobnie jak fast cavalry).

Rozumiem, ze to jest zle uscislone i nalezy uscislac az do skutku...
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline Kensiorek

Treeman S&S
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2006, 06:32:35 pm »
tak ale Barb czlonek LS stwierdzil ze przeszlo to bez zastanowienia i zostanie zmienione.
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Ziemko

  • Gość
Treeman S&S
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2006, 06:59:44 pm »
Tak , ale LS to nietylko Barb i nietylko on tam rzadzi ;)

Offline Kensiorek

Treeman S&S
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 13, 2006, 07:10:17 pm »
i ja tak nie twierze ale skoro jeden czlonek mowi ze to jest bledem i zmienia potem Scimitar ze juz zmienili ale bedzie w uscisleniach itd. Dalej nie wiadomo czy Scimitar sie pomylil bo LS sie tym nie zajmuje czy pospieczyl bo jeszcze nie przeglosowala i wydaje mi sie ze szafie glownie o to chodzilo
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Jankiel

  • Gość
Treeman S&S
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:45:31 am »
Cytuj
niech LS pozwoli albo nie ale by bylo wiadomo raz na zawsze!

LS już napisała. Uscislenia są jasne. Barbarossa się gdzies pomylił, albo zapomniał, że ta kwestia została rozwiązana. Zdanie Scimitara macie. Słowo żadnego z członków LS nie jest ważniejsze, niż uściślenia, które zostały wydane przez LS wspólnie, oraz zostały przegłosowane na liście ligowej. Przecież sprawa S&S u treemana jest wyjaśniona na piśmie. Czego jeszcze trzeba?

Offline Christos

Treeman S&S
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 14, 2006, 07:54:12 pm »
Ok. To ja juz sie pogubiłem.
Czy są jakies nowsze uścislenia niz październikowe?? Czy może październikowe uległy modyfikacji.Ostatnia wypowiedz Trockiego jest dla mnie troche niezrozumiała.

Prosze o linka do aktualnych uścisleń (jakiekolwiek by one nie były)

Z góry dziekuje i sorrki za marudzenie w tej sprawie (osobiscie uważam że ten S&S jest przydatny a kumpel z którym najcześciej gram jest tak upierdliwy ze jak mu nie pokaże czarno na białym to bedzie marudził do usranej śmierci)
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Jankiel

  • Gość
Treeman S&S
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:17:31 pm »
Jest tak, jak w październikowych uściśleniach, żadne inne nie wyszły.

Ziemko

  • Gość
Treeman S&S
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:18:16 pm »
Christos ciagle ty reaktywujesz ten temat o S&s treemena , nie ma nowyszych uscuslen niz pazdziernikowe , jak wyjda to sie dowiesz... Przez twoje ciagle pisanie "zmienilo sie cos w kwestii s&s treemena" robisz balagan... Wyszly uscislenia sedziowskie w pazdzierniku na podstawie , ktorych moze robic i koniec sprawy!!!!

Offline Christos

Treeman S&S
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 15, 2006, 08:07:59 am »
Skoro docieraja co rusz do mnie sprzeczne informacje (scimi mówi jedno, ktos inny drugie) to sie pytam. Zresztą temat załozyłem, odpowiedz uzyskałem, przez jakis czas była cisza i temat spadł. To nie ja go podniosłem. Na skutek kolejnej dziwnej dyskusji (patrz wyżej) znowu sie zakręciłem o co chodzi. Trocki mi odpowiedział. Juz wszystko wiem. Dziekuje za satysfakcjonującą odpowiedz.

Ziemnko...sorry nie wiedziałem że zdawanie pytań na tym forum może kogos drażnic czy dziwić. Postaram sie pamietac o Tobie gdy znowu przyjdzie mi do głowy o coś zapytać.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Ziemko

  • Gość
Treeman S&S
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 15, 2006, 10:02:50 am »
Christos czepiasz sie :) Nie denerwuje mnie Twoje zadawanie pytan... To tak po pierwsze :) Pisalem tylko , ze odgrzebujesz ciagle ten temat , a nic sie nie zmienia ( jedna osoba z LS , ktora powie zostalo zmienione na podstawie swojego widzi mi sie nie jest chyba wykladnikiem calej LS ) Twoja interpretacja mojego posta w kategrorii " denerwuja mnie twoje posty" jest conajmniej niewlasciwa...

Offline Rusinek

Treeman S&S
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 15, 2006, 11:10:45 am »
Cytat: "Ziemko"
Christos czepiasz sie :)


Christos sie wcale nie czepia...mnie mimo obowiazujacych uslcislen nie pozwolono na ostatnim turnieju robic s&s, wiec gdyby Christos sie nie spytal o to czy co sie zmienilo w sprawie s&s, ja bym to zrobil...
nia!
Chaos!
Ligi niszczyciele!
Kraków, Gorzów i przyjaciele!

Offline Christos

Treeman S&S
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2006, 11:21:04 am »
roosinek - dziekuje za wsparcie.

Ziemko - ja nie znam procedur obowiązujących w LS i nie wiem czy decyzja (nawet jesli to tylko widzimisie) jednego członka jest wiążąca czy nie. Jestem zwykłym graczem, który próbuje wyciagac wnieski z panujacego od czasu do czasu zamieszania.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

JJ

  • Gość
Treeman S&S
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 17, 2006, 04:49:52 pm »
http://www.geocities.com/mi_whplayers/faqs/we_faq.txt


W zastępstwie Christosa :D  :D  :D

(T nadal S&S :lol: )

Offline Kensiorek

Treeman S&S
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 17, 2006, 05:21:29 pm »
ale kilka innych rzeczy zinterpretowali inaczej niz Welficka brac:P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Jason.Draconis

Treeman S&S
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 17, 2006, 05:51:33 pm »
Szkoda, to bardzo podważa autorytet DireWolfa. Szkoda tym większa, że to pewnie będzie obowiązująca interpretacja i w przyszłości będzie więcej takich błędów.
epiej być zerem niż powergamerem.

 

anything