trawa

Autor Wątek: Podsumowanie growego roku 2005 by redakcja GGK  (Przeczytany 2341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Podsumowanie growego roku 2005 by redakcja GGK
« dnia: Styczeń 10, 2006, 12:07:06 pm »
Rok 2005 jaki był, każdy chyba wie. Działo się sporo. W Polsce i na świecie. Były wydarzenia smutne i były radosne. Jednak my nie o tym chcemy mówić. My chcemy powiedzieć o roku 2005 w grach i sprawach okołogrowych. Oto, jak widzą ten miniony rok redaktorzy serwisu Gildia Gier Komputerowych...

Zapraszam do lektury artykułu i wypowiedzi na jego temat, a także na temat roku 2005 w grach Waszym okiem, w tym wątku.

***

  • Gość
Podsumowanie growego roku 2005 by redakcja GGK
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2006, 03:23:09 pm »
Dla mnie rok 2005, pod względem gier był dość ubogi... :? Jedynymi ciekawszymi grami były dla mnie, wspomniane przez Deytonus'a CoD2 i Blitz 2, a także KotOR 2. Wart wspomnienia jest również SH3 i SC:Chaos Theory :)
Zgodzę się, że rok 2005 był rokiem konsol... Czy dobrze? Dla mnie nie, ale nie będę życzył konsolowcom (Ocenzurowałem się ;)) upadku rynku ich gier ;) Rok 2006 zapowiada się natomiast dość ciekawie :D

Offline Girwan

Podsumowanie growego roku 2005 by redakcja GGK
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2006, 05:26:23 pm »
A dla mnie 2005 to Rok Ogame. Spędziłem nad tą grą ponad pół roku i przyznam szczerze, że w pewnym momencie miałem wrażenie uzależnienia się :-). Na szczęście z pomocą kilku (dokładnie 3) przeciwników na Ogame udało mi się zerwać z tym nałogiem (mój biedny księżyc chlip!chlip!chlip).
I jeszcze raz swoim przeciwnikom gratuluję majstersztyku synchronizacj wspólnych działań a potencjalnych zainteresowanych tą akcją odsyłam na forum Ogame.

Rok ten minął mi również na grze Lineage 2, przewinęło się jeszcze kilka gier, ale te dwie nazwałbym "przewodnimi"

No i pojawiłem się w GGK (co niektórzy jak widzę zauważyli :-) ) i mam nadzieję, że będziecie z Tego zadowoleni