Autor Wątek: 11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina  (Przeczytany 16485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ismaril

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 10, 2006, 07:42:03 am »
Jaby ktos miał cos pilnego związaniego z masterem to dzwoncie na moja komorke - 512302527.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Thral

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 10, 2006, 12:28:18 pm »
Pare spraw mam.
A więc po pierwsze primo ogłaszam akcje "misja goblinki"
Chodzi o to że moje źródła które  wcześniej się zaoferowały by mi pożyczyć Durburza i Szamana z niewiadomych i wiadomych przyczyn się wycofały :). Jeśli możecie mi pożyczyć takowych to bardzo był bym wdzięczny. Nagroda jakaś możę będzie :D

Po drugie primo na masterka miałem zamiar wziąść takie ale andurilki, czyli kije obite karimatą i zataśmowane tak żeby nie bolało jak sie kogoś palnie (jasne :lol:) Przydatne na masterach jak sie śpi w 10 chłopa na 10  metrach kwadratowych. lol
Chodzi o to właściwie że wczoraj jedenz dwóch mi się złamał i musze zrobić  nowy. Szkopuł jest w tym że nie mam karimaty do obicia go (tamta już sie nie nadaje) i jeśli macie stare zużyte karimaty to przynieście. A jeśli też chodzicie do jakiegoś bractwa weżcie swoje andurilki :D

Po trzecie primo... ultimo przeczytajcie uważnie pierwsze promo i zastosujcie się do trzeciego primo. :D

*wiem że forma po prierwsze primo i inne jest nie parwidłowa, ale tu to cytat  :p
rowokowanie to prawie to samo co spamowanie... nie przyczyniaj się do spamu... spamowaniu mówimy stanowcze NIE

akcja zaczęta od 08.07.2006 ;p

Offline Ismaril

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 10, 2006, 07:20:49 pm »
Mój ostatni post przed masterem.

Nie zapomnijcie wziąść śpiworów i karimat bo nie wiem czy materacy dla wszystich starczy.

W szkole będę od 7:30 więc można przyjezdzac wczesniej.

Dal kierowców - drogi pzrejezdne, nie zapowiadają opadów śniegu na sobote. mozliwe opay sniegu w niedzielę po południu.

A i na 100% bedzie to master bo mam nawet graczy w zapasie.

Terenów na stołach więcej niż kiedykolwiek widzieliście, a nie ma jeszcze lasów.

Jak ktoś ma to niech weźmie paletki do pingponga, bo my mamy tylko 2.

Przypominam, że do szkoły wchodzimy od tyłu - bedzie wydeptana ściezka przez zaspy więc trudno nie będzie trafić.

To chyba tyle.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Ismaril

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 12, 2006, 04:37:25 pm »
Wygrał Michał Molenda. Przed turniejem byłem zwolennikiem mozliwości wystawiania Saurona, teraz widzę, że w rękach dobrego gracza może zniszczyc wszystko i wszystkich - prezcz z Sauronem!

Drugi był Michał Kaliński, Kalins, który zdobył też nagrodę za najładniejaszą armię.

Trzecie miejsce zajął Dariusz Dąbkowski, Darulus.

I był to master, było 30 uczestników.

Wszystkie miejsca napiszę później jak podliczę dokładnie punkty.

Kto nie był niech żałuje bo to był najlepszy master na świecie.
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline xioze

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 12, 2006, 05:48:06 pm »
Witam
Naprawdę Bardzo udany Turniej !!!!!!!!!!! :D
Serdeczne podziękowania dla Ani i Tomka za przywózkę !!!!!!!!!
Dla wszystkich przeciwników  za Miłą i Wymagajacą grę :D

Offline Ezekiel-san

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 12, 2006, 06:13:53 pm »
Impreza pierwsza klasa. Dzięki za wspaniałą zabawę i serdeczne przyjęcie.

Offline Glorfindel

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 12, 2006, 08:11:32 pm »
Veni, vidi, vici  :D
to chyba już tak nowa świecka tradycja jeśli chodzi o moje wyjazdy na Lubelsczyznę  :D

Cytuj
Kto nie był niech żałuje, bo to był najlepszy master na świecie.


podpisuję się pod tym w 100%

zabawa była przednia, zarówno jeśli chodzi o bitwy jak i zabawy okołotur
niejowe

serdeczne dzięki dla:

-organizatorów (głównie Ismarila i Krzysia za profesjonalnie
 zorganizowany turniej)
-Kalinsa, za bezpieczne i szybkie dostarczenie do Świdnika i do Lublina
-YEELLOW'a, Patryka, Filo, Kubbka i Darulusa za bardzo sympatyczne  
  bitwy, oraz odważną grę
-wszystkich uczestników Mastera za miło spędzony czas
-Kalinsa, Lu-trza i Darulusa za wypożyczenie figurek
-uczestników wyprawy do Impulsu, wiecie za co  :lol:  

Jedyny poważny zgrzyt (ale całkowicie niezależny od organizatorów) to
brak graczy z innych - poza Warszawą (wliczam tu siebie) i Ostrowcem -miast, szczególnie żałuje, że nie zjawił się nikt z miasta na literkę K.

Cytuj
Przed turniejem byłem zwolennikiem mozliwości wystawiania Saurona, teraz widzę, że w rękach dobrego gracza może zniszczyc wszystko i wszystkich - prezcz z Sauronem!


Amen. Sauron musi odejść! Ja róznież spodziewałem się, że będę w stanie zdobyć maks 12-15 punktów w bitwie, ale nie doceniłem możliwości Czarnego Władcy, kosił wszystkich aż miło. W ciagu całego turnieju stracił zaledwie 3 rany (w bitwie z Kubbkiem).

ciekawostka :chciałem zwrócić uwagę, że pierwsze 5 miejsc to armie zła
Mordor, Harad, Mordor, Isengard, Isengard,
dalej chyba EDIT: Krasie, Harad, Mordor
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Herudaio

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 12, 2006, 09:46:47 pm »
Niestety ludzie z miasta na K się nie pojawili... w sumie to trochę smutne że jak ja się nie rusze to nie ma nikogo od nas...
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Ismaril

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 13, 2006, 08:19:45 am »
Czas na podsumowanie Mastera.

Stawiło się 30 osób. 12 osob było przyjezdnych i tym wszystkim osobom dzięuję. Szczególne podziękowanie dla Warszawy z której przyjechało 10 osób + Glorfindel ze Starachowic. No i jedna osoba z Ostrowca Swiętokrzyskiego.

Wydaje mi się, że wszystko się udało. Mieliśmy trochę problemy z liczeniem par bo program Sędziówka odmówił wspólpracy, oficjalnie słądam na ten bubel reklamcję. Na szczęści Glorfindel zrobiił nam kolumny w exelu, za co bardzo mu dzięuję, i wszystko działalo jak trzeba.
Nie mieliśmy czajnika przez część turnieju, na następnego mastera już kupimy czajnik turniejowy. Weźmiemy też mopa i wiadro.

W czasie bitew nie było żadnych sprzeczek i niejasności. Nawet specjalnie nine musiałem podchodzić do stolików, uczestnicy wykazali się bardzo dduzą znajomością zasad.

Najlepszym punktem turnieju była noc, najpierw zagraliśmy kila meczy w nogę. To znaczy turniej trójek. Dzięuję wszystkim za pomoc w rozłożeniu stołów. Co poźniej się działo, dużo fajnych rzeczy, opowiedzieć się nie da - to trzeba było zobaczyć. Najlepsza była wyprawa do Impulsu, ach te wspomnienia. :D

2 dnia turniej przebiegał też w dobrej atmosferze. W sumie było wiadomo już kto wygra.

I lista z miejscami:

1. Michał Molenda
2. Michał Kaliński
3. Dariusz Dąbkowski
4. Jan Mikołajczak
5. Piotr Grzeszyk
6. Anna Rabczyńska
7. Jakub Charmo
8. Rafał Zarębski
9. Bartłomiej Chyba
10. Tomasz Puczkowski
11. Wojciech Koper
12. Jakub Kosicki
13. Adam Kielar
14. Maciej Związko
15. Michał Badzio
16. Paweł Badzio
17. Michał Jaworski
18. Rafał Wróblewski
19. Maciej Wiśniewski
20. Łukasz Krzywda
21. Paweł Jaworski
22. Patryk Jamroz
23. Łukasz Janicki
24. Jacek Płowaś
25. Adam Malicki
26. Krzysztof Stojak
27. Michał Purc
28. Paweł Filipowicz
29. Kinga Szabłowska
30. Maciej Homenda

Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim, którzy pomagali nieść stoły i blaty. Szzcególnie Michałowi Kuziole, który nie grał, a sam wtniósł połowe stołów.

Dzięuję też Lubelskiej szkole na Radości 13, która udostępniła nam tereny i blaty. Szczególne podziekowania też dla Jarosława Raczkiewicza, który rozdysponował nam te tereny.

Największe podziękowanie dla II Liceum Ogólnokształcącego za urzyczenie miejsca pod mastera.

Jeszcze o przyszłym masterze. Są dwie opcje. Albo robimy go dokładnie za rok albo robimy go w lecie, co jest propozycją Glorfindela. Miało by to tak wygladać, że gramy sobie bitwy, na dworze smarzą się kiełbaski na grilu. Mamy wolne boisko. Gra jakaś muzyczka. Ogólnioe coś takiego jak lotrowy piknik. Mi ta opcja bardzo sie podoba i prawdopodobnie tak zrobimy.

Tyle mojego, ja już nie mogę się doczeac przyszłego mastera. :)
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Kalins

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 14, 2006, 09:07:34 am »
Witam,

ja także chciałbym podziękować za świetny Master z wyniku któego  bardzo się cieszę, ponieważ zająłem najwyższe miejsce w dotychczasowych turniejach w których grałem. Chwała Haradowi! :D
Podziękowania szczególne przesyłam dla Ismarila i Krzysia za organizację i dobrą atmosferę, wszystkim swoim partnerom dziękuję za świetne gry prowadzone w duchu fair-play.
Było naprawdę miło i z pewnością pojawię się na kolejnym organizowanym przez Was Mastrzerze.
Oddzielne pozdrowienia dla całej ekipy z Korpusu Mazowieckiego ;) .
W załączeniu mini galeria zdjęć, które w krótkich przerwach zdążyłem zrobić z toczonych bitew.

Jeszcze raz pozdrawiam,
Kalins

Bitwa z Celebornem
Z Celebornem gra się naprawdę świetnie - bitwy są szybkie, zdecydowane i naprawdę jest to gracz grający bardzo, ale bardzo fair-play. Dziękuję za dwukrotne przypomnienie o fazie strzału ...  ;)







Kolejna bitwa z Thrallem, gdzie Harad starł się z Morią


Bardzo wymagająca bitwa z Xioze i jego zastępem Uruków i Bersekerów. Naprawdę bitwa była super  8)




Na sąsiednim stole bitwę toczył HeavenBringer z Darulusem .. biedne Elfy ... :D




Bitwa bitew, czyli starcie z Darulusem. Celem misji było zabicie generała -mój konny kapitan stracił wierzchowca, dostał ranę, "fajtował" się, ale zdążył wycofać się na z góry upatrzoną pozycję  :D , czyli zwiał do lasu  :D. Bitwa zakończyła się remisem, ale naprawdę obfitowała w ciekawe zwroty akcji: ranny kapitan i następująca za nim kolumna Morannonów, szarża kawalerii osłaniającej kapitana i pojedynek łuczników Haradu z Trackerami - miodzio bitwa  :D
Kolumna kawalerii przemieszcza się, aby oskrzydlić orki

Łucznicy przygotowują się do ostrzału Morannonów

Nadchodzi pancerna kolumna ...

Shagrat przeżył trzy szarże i kilka ataków piechoty Haradu

Pole bitwy z lotu ptaka

No i szarża zatrzymująca Morannonów


Ostatnia bitwa z Ellasarem, dowodzącym armią Wysokich Elfów
Bitwa ciekawa, szybka i prowadzona w duchu fair.


Las stał się krainą wiecznych łowów dla pięknych Elfów  8)


Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Ismaril

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 15, 2006, 11:29:49 am »
Wrzucam zdjęcia z mastera, miłego oglądania.

















b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline Krzysio,Harad

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 15, 2006, 02:09:27 pm »
Teraz kilka słów ode mnie....
Zwycięzcom gratuluje nagród a wszystkim zajętych miejsc. I z mojej strony też dziękuje wszsytkim graczom, za stawienie się, w szególności Warszawie, Starachowicom, Ostrowcowi świętokrzyskiemu i Puławom.
Odzielne podziękowania ode mnie dla i za....
Zacznijmy od Celeborna...za naszą rozmowę w drodze do Impulsa..
Ezekielowi i Kubbkowi..za fajne rozmowy.
Xięciu i Glorfindelowi za to, że mnie odnaleźli.....
Wszytkim uczestnikom tej wycieczki po mieście
Wszytkim uczestnikom "obrad kwadratowego stołu" .
Chciałem też przeprosić za wszelkie niedogodności, jeżeli jakieś były, a ze swojej strony...Ci co w nocy byli to wiedzą.

Jeszcze raz dziękuje i do zobaczenia na następnym masterze kiedy by nie był......
Znaloziono po masterze kosmetyczke, ciemna niebieska Nivey.
_________________
iedy przyjdą podpalić DOM, ten w którym mieszkasz-Polskę.Kiedy rzucą przed siebie grom
kiedy runą żelaznum wojskiem i pod drzwiami staną, nocą, kolbami w drzwi załomocą-ty ze snu podnosząc skroń, stań u drzwi. Bagnet na broń, trzeba krwi.

Offline xioze

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 21, 2006, 01:52:25 pm »
Witam
Pozatym że turniej był naprawdę Fajny !
Są Ale dwie
Pierwsza Strzelanie dwóch rzędów z za przeszkody opisane przezemnie w Temacie Krakowskiego Mastera - stojące w sprzeczności z podręcznikiem
Oraz Test wiedzy Pytanie  
Odnośnie Namiestnika Gondoru Brzmiało :
Kto Był ostatnim Namiestnikiem Gondoru ?
odpowiedzi
Denethor II  jeszcze dwie opcje których nie pomne i opcja 4 Żaden z nich
W tescie uznawana za poprawną była odpowiedż ostatnia czyli Żaden  z Nich .
Nie jest to zgodne z Prawdą
Ostatnim namiestnikiem Gondoru Był Denethor II
Faramir tylko Pełnił te Funkcje Gdyz nigdy nie został zaprzysiężony na namiestnika !
Pozwolę sobie poprzeć swoją wypowiedż Tolkienem 8)
".... Po Mardilu Voronwe Który otwiera Linie , nastąpiło 24 rządzacych Gondorem namiestników , Ich poczet zamyka Denethor II "
Wcześniej czytamy:
"Każdy nowy namiestnik obejmował urząd składając przysięge  że Będzie trzymał róźdzke i rzadził w imieniu króla do jego powrotu "
Wszystkie cytaty pochodza z dodatków do powrotu Króla

Offline Ismaril

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 21, 2006, 08:56:26 pm »
Przyznaje się bez bicia, ze z tymi łukiami popełniłem bład. Bardzo za to przepraszam i mogę przyżec, że taki lub podobny bład na pewno sie nie zdarzy na przyszłym masterze, btw prawdopodobnie 15-16 lipca. Jeszcze raz przepraszam.

Cytauję Encyklopedię śródziemia
Cytuj
Kiedy pod koniec Trzeciej Ery król Elessar przywrócił królestwo, namiestnikiem króla został mianowany Faramir, spadkobierca ostatniego rządzącego namiestnika.

Według tego fragmentu wszystko jest jasne. Jeśli pytanie dotyczyłoby namiestnika rządzącego to ostatnim własnie takim namiestnikiem byłby Denethor II. A w ogóle ostatnim nam znanym namiestnikiem, którego posiadał każdy król, był Faramir.

Pytanie po za tym brzmiało, musze zajrzeć do testów, posiadam wwszytkie wiec jak ktos chce do wgladu swoj to robie skan i wrzucam na forum :), a pytanie :
Którym namiestnikiem gondoru był Denethor II? Odpowiedz prawidłowa to  26 i taka opcja była. więc dla mnie wszystko ale to wszystko jest jasne :)

Chyba nie dręczy cie to po nocach, następnym razem ułożymy trudniejsze pytania ale z podreczniak a łatwiejsze z ksiazki. :)
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline xioze

11-12 luty - MASTER w Świdniku k.Lublina
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 22, 2006, 10:22:05 am »
Spoko - poprostu przeczytałem ostatnio władce i stąd watpliwości
A pytanie brzmiało kto był ostatnim namiestnikiem  8)
Jak w opcjach był by Faramir i Denetor II to mozna by dyskutować Był zaś tylko Denethor -  ;)
Pytanie miało być podchwytliwe
I było tylko moze w odwrotna strone :D
Cytuj
Odpowiedz prawidłowa to 26

A moje wydanie mówi ( i te polskie i te angielski 8) )
Cytuj
".... Po Mardilu Voronwe Który otwiera Linie , nastąpiło 24 rządzacych Gondorem namiestników , Ich poczet zamyka Denethor II "
:shock:

 

anything