Autor Wątek: KonVeRsj3  (Przeczytany 3143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoP-PeL

KonVeRsj3
« dnia: Kwiecień 02, 2003, 06:45:41 pm »
Więc... zna ktos może strone gdzie w czytelny, ilustrowany sposób można znaleźć konversje boltera + plasma pistol = plasna gun? :]
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline Netsu

KonVeRsj3
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2003, 07:25:17 pm »
nie wiem gdzie ale ja coś takiego robiłe po prostu piłując lufe boltera a potem doklejając tą końcówke od pistola uprzednio odiętą i przypiłowaną
czuj sie w banana...

Offline Janek Pietkiewicz

KonVeRsj3
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2003, 07:52:33 pm »
Jeśli chodzi o konwersje czterdziestkowe, to ja znam tylko taką stronę:

http://www.konversions.com

Obawiam się jednak, że tam są dużo bardziej zaawansowane rzeczy... Ewentualnie poszukaj w tamtejszych linkach.

Bądźmy jednak dobrej myśli - być może sobie coś jeszcze przypomnę  :)

Offline Corey

KonVeRsj3
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2003, 10:16:56 pm »
+++++++++++++++++++++++
Wieża Aniołów
Serce Prawdziwego Mrocznego Anioła
www.wieza.aniolow.prv.pl

Offline Wardancer

Re: KonVeRsj3
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2003, 10:21:55 am »
Cytat: "SoP-PeL"
Więc... zna ktos może strone gdzie w czytelny, ilustrowany sposób można znaleźć konversje boltera + plasma pistol = plasna gun? :]


Niestety tego nie próbowałem
ale napisz przy jakim modelu?

Udało mi się przerobić scautów SM z bolterami na niezłych gości z meltami
problemem była bardzo "zwarta figurka", inaczej w ogóle wyciąłbym bolter i dał plazmę.
Plasmagun jest o tyle kiepski do zrobienia, że ma to "żeberkowanie" na górze. Może warto rozważyć wyrzucenie boltera w całości i danie "oryginalnej" plazmy. Świetnie się do tego nadaje plasma od SM.

O właśnie mi się przypomniało: w blisterze Raptora od CSM są TRZY bronie specjalne (plasma, melta i chyba miotacz) i to w dodatku nieco mniejsze niż u lojalistów więc świetne do przeróbek (a kolce itp. zawsze można spiłować). Niestety nie ja na to wpadłem :wink:

Mam nadzieję, że Ci to pomoże
Pozdro

Offline SoP-PeL

KonVeRsj3
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2003, 01:32:23 pm »
Cytat: "Corey"
http://makiety.pointgroup.pl/klan/ivkompania_konwersje.htm

hmm moze tu?


Noooo o to mi właśnie chodziło :D
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline Corey

KonVeRsj3
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2003, 03:09:14 pm »
wiem :D
+++++++++++++++++++++++
Wieża Aniołów
Serce Prawdziwego Mrocznego Anioła
www.wieza.aniolow.prv.pl

Offline SoP-PeL

KonVeRsj3
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2003, 09:30:09 pm »
:o  ciekawe skąd?  :wink:
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline Corey

KonVeRsj3
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2003, 06:10:19 pm »
mentalna polaczenie ?? wynik czytania postu?? wlasciwy link?? tez to potrzebowalem i fajnie wyglada?? jesli nie wiesz zadzwon 0900 COREY :D
+++++++++++++++++++++++
Wieża Aniołów
Serce Prawdziwego Mrocznego Anioła
www.wieza.aniolow.prv.pl

Offline stormcaller

KonVeRsj3
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2003, 07:51:34 am »
ja zaproponuje tworczosc wlasna bo chyba niema konkretnego wzoru do broni typu Combi....?...sa?... :) ...mi najlepiej takie cos wyszlo po polaczeniu boltera z marynowskiego motora  :P ...dokleilem go na rowno lufami...polaczylem jakims tam przewodem i sam zaskoczylem sie efektami  :)  (pomimo ze opis niepozostawia zbyt wiele do wyobrazni  :cry: )
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline Netsu

KonVeRsj3
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2003, 01:46:02 pm »
jak sie weźmie urwie magazynek i w jego miejsce podwiesi jakiś kawałek potrzebnej broni to tyż jest całkiem wesoło. urwanie magazynku poleciłbym równierz jeśli chodzi o plazme z bolterka
czuj sie w banana...