trawa

Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 264620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 02, 2012, 11:43:11 am »
przeczytalem bezdomne wampiry i uwazam ze to bardzo dobry album. tb zaczyna troche mieszac w starych historyjkach i zmienia tresc w dymkach a'la lucas w starej trylogii. teksty sa niezle, moze nie az tak dobre jak w \o zmroku\ ale trzymaja poziom.
 
widac wyrazna roznice miedzy kreska tb z lat 80tych i z 2009, ale te swieze epizody maja swoj urok. troche przeladowane tekstem w niektorych miejscach ale graficznie i klimatem odpowiadaja poprzednikom.
 
jedyny minus to ilosc plansz. historyjek o wampirach jest chyba okolo 36 stron, reszta to galeria z tributami i puste strony...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline samurajack

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 02, 2012, 06:53:03 pm »
Komiksu jeszcze nie mam ale ze spisu tresci dostepnego online wychodzi mi 32 strony komiksu bo galerii nie licze i zaciekawily mnie te puste strony moze masz wadliwy egzemplarz ? :smile:

Mam już komiks i rzeczywiscie 4 strony są puste to ciekawe może ktoś nie   dostarczył rysunków widać też po datach rok 2011 wiec autorzy   dostarczali na ostatnia chwile i stad pewnie to opoznienine albumu ale   fajnie ze w końcu sie ukazał :)

I jeszcze coś , na wstepie do komiksu Adam Rusek pisze że są 4 nowe   historia a dostajemy tylko 3 wiec moze stad te puste 4 strony widocznie   Baranowski nie dał rady narysować czwartej historyjki lub wycofał sie z   tego pomysłu

polaczylem 3 posty - x.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 10:18:07 am wysłana przez xionc »

Offline kultura gniewu

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 04, 2012, 10:35:28 am »
To my tylko przekleimy to, co odpowiedzieliśmy na FB:

Te 4 strony obrosły już legendą :-) A rozwiązanie zagadki jest prozaiczne - drukarnia te 4 strony, połowę składki, powinna usunąć. Nie wiemy dlaczego tego nie zrobiła. Ale dzięki temu powstało świetne miejsce na autograf, albo na stworzenie sobie wyjątkowej dodatkowej galerii z tributami dla wampirów Baranowskiego. Do czego bardzo zachęcamy.

A Adam Rusek we wstępie pomylił się pisząc o 4 nowych historiach. A myśmy tego nie wyłapali.

Pozdrawiamy
kg
ww.kultura.com.pl

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 04, 2012, 03:35:39 pm »
To my tylko napiszemy, ze widzielismy ten album w komikslandii i te czyste strony na koncu jakos nas specjalnie nie razily.

:)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #259 dnia: Marzec 09, 2012, 11:40:50 am »
Dla ludzi którzy siedzą wyłącznie na gildii.
Będzie animowany film "Podróż Smokiem Diplodokiem", PISF przyznał dofinansowanie developmentu -> http://komiks.nast.pl/nowosci/17183/Dofinansowanie-developmentu-kolejnej-ekranizacji-komiksu/ (Komiksomania też o tym napisała http://komiksomania.pl/newsy/diplodok-na-wielkim-ekranie.html ).

ja się jaram. Bo od tego komiksu (dokładnie od I wydania w 1986 zacząłem na poważnie czytać komiksy).
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 29, 2012, 02:12:08 pm »
  Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat nowej, kolekcjonerskiej antologii z komiksami Tadeusza Baranowskiego. Więcej... 
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 29, 2012, 06:45:46 pm »
kiedy startują zapisy na nowego tb?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline westchnienie

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 30, 2012, 07:58:56 pm »
Cena w detalu ździebko więcej, niż się spodziewałam, ale i tak niecierpliwie czekam na możliwość dołączenia Antresolki do Lost Girls  :smile: - Ech, czasy zaczytywania zeszytówek przy czymkolwiek się dało...


Edit:
Zamówione  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 07:01:43 pm wysłana przez westchnienie »

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 03, 2012, 05:44:44 pm »
  Ruszyła już przedsprzedaż kolekcjonerskiej edycji komiksu Antresolka profesorka Nerwosolka Tadeusza Baranowskiego.   Niewiele czasu upłynęło od momentu właczenia w sklepie tej możliwości a   już kilkadziesiąt numerów zostało sprzedanych! Nabywcy wcześniej   wydanej kolekcjonerskiej edycji albumu Skąd się bierze woda sodowa mają możliwość wybrania tego samego numeru! Szczegóły znajdziecie na stronie sklepu... 
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 10, 2012, 07:32:58 pm »
wlasnie zamowilem antresolke. jezeli wierzyć sklepowi gildii to zostało już mniej niż 1/3 albumów.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline skil

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 11, 2012, 01:05:04 am »
A możesz podać dokładniejsze dane? Planowałem zamówić pod koniec miesiąca, ale skoro szybko schodzi, być może będę musiał przyspieszyć zakup.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 11, 2012, 05:42:17 am »
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline kas1

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 11, 2012, 07:53:05 am »
Cytuj
Proszę się zalogować do sklepu, żeby móc wybrać taki sam numer, jak przy zamawianiu "Skąd się bierze woda sodowa"
Niektóre numery są zablokowane.

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 11, 2012, 10:00:22 am »
no to strzelilem babola. faktycznie nie moglem wybrac tego samego numerka, moze uda mi sie to zmienic przez kontakt ze sklrpem...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Rork

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 11, 2012, 09:37:56 pm »
Ej chłopaki a co Wam dają te numerki? (tylko bez skojarzeń :wink: ).

Edit:
Swoją drogą samo się nasuwa: +7pkt do siły i 5 pkt do obrony :smile: . Na treningach się śmiejemy, że orginalne kimono ISAMI ma własnie takie właściwości  :lol: :lol:   
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 09:41:26 pm wysłana przez Rork »