Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 257385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:24:39 pm »
Jest lepiej! ;-)
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/131996-skad-sie-bierze-woda-sodowa-ekskluzywne-wydanie-kolekcjonerskie
Lepiej byłoby wtedy, gdyby te historie udostępniono w tomie za mniej więcej 50 zł.
Na to wydanie po prostu mnie nie stać, kiedy biorę pod uwagę inne komiksy, które kupuję albo zamierzam kupić. :sad:
Ale inicjatywa fajna, na pewno chętnych nie zabraknie, czego szczerze wydawcom życzę.

Offline B2Ka

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 14, 2010, 11:37:59 pm »
Mam nadzieję, że jest to na pewno limitowany nakład żeby później się nie okazało tak jak ze zbiorczym Wilqiem, że to tylko przedsprzedaż i są jeszcze jakieś egzemplarze. Tak poza tym to liczę na to, że Marceli Szpak zaprosi do Katowic pana Tadeusza i odbędzie się z nim to spotkanie w tym planowanym cyklu, co bym mógł zdobyć autograf na swoim egzemplarzu :).

Offline adiego

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 14, 2010, 11:56:18 pm »
Mam nadzieję, że jest to na pewno limitowany nakład żeby później się nie okazało tak jak ze zbiorczym Wilqiem, że to tylko przedsprzedaż i są jeszcze jakieś egzemplarze.

Zapewniam, że więcej egzemplarzy nie będzie. Taka jest idea - ma to być wydanie kolekcjonerskie, limitowane co do numeru. Z WILQ było trochę inaczej. Było z góry powiedziane, że jest przedsprzedaż w fajnej cenie, a później będzie komiks sprzedawany dalej ale po zdecydowanie wyższej.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Mefisto76

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 15, 2010, 05:23:55 am »
Zapewniam, że więcej egzemplarzy nie będzie. Taka jest idea - ma to być wydanie kolekcjonerskie, limitowane co do numeru. Z WILQ było trochę inaczej. Było z góry powiedziane, że jest przedsprzedaż w fajnej cenie, a później będzie komiks sprzedawany dalej ale po zdecydowanie wyższej.

.... i przez chwilę faktycznie tak było, al zaraz cena "wróciła" do poziomu przdsprzedażowego, czyli 79, w której to także teraz na stronie Imago można go nadal zakupić  :p


Tak poza tym to liczę na to, że Marceli Szpak zaprosi do Katowic pana Tadeusza i odbędzie się z nim to spotkanie w tym planowanym cyklu, co bym mógł zdobyć autograf na swoim egzemplarzu :).

Może być z tym problem zważywszy na fakt, ze autor mieszka obecnie od Katowic dalej, niż połowa długości naszego kraju  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 15, 2010, 07:45:40 pm »
czy kolory były poprawiane / zmianiane w stosunku do wydania z egmontu? w tamtym wydaniu kolory były na prawdę dobre.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kokosz

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:02:25 pm »
Lepiej byłoby wtedy, gdyby te historie udostępniono w tomie za mniej więcej 50 zł.

Ależ one są dostępne, nawet za 29,90. Wydanie Egmontu wciąż jeszcze jest do kupienia.

czy kolory były poprawiane / zmianiane w stosunku do wydania z egmontu? w tamtym wydaniu kolory były na prawdę dobre.

Te historie, które się powtarzają, mają bardzo podobną kolorystykę. Jak porównywałem wydrukowane strony z tamtym wydaniem, to różnice nie są duże. Tak więc jeśli kolory z Egmontu dajesz jako dobry przykład, tu tez nie powinienes być rozczarowany.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2010, 12:10:00 pm wysłana przez Kokosz »

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 22, 2010, 08:02:21 am »
właśnie dostałem. wydanie pierwsza klasa. dodatki świetne - za okładką w rogu jest tasiemka która przytrzymuje odręczny rysunek. cacuszko.

największe wrażenie zrobiła na mnie woda sodowa ze śm. nigdy wcześniej tego ne widziałem, ale komiks w wersji albumowej jest kompletnie przerysowany:D
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 22, 2010, 02:25:11 pm »
Ależ one są dostępne, nawet za 29,90. Wydanie Egmontu wciąż jeszcze jest do kupienia.
A, to przepraszam. Myślałem, że większość tych historii nie znalazła się w egmontowskim wydaniu.

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 22, 2010, 02:37:40 pm »
przepraszam remanent uzupełniono o 2 plansze, które nie znalazły się w wydaniu egmontu. wygląda to na kompletną antologię występów kudłaczka i bąbelka. nawet plan lekcji dodali.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Kokosz

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 22, 2010, 06:13:08 pm »
przepraszam remanent uzupełniono o 2 plansze, które nie znalazły się w wydaniu egmontu.

Gwoli ścisłości o trzy plansze - odcinki z hipnozą, potworem i wampirami.

Pominięcie wampirów i potwora to zapewne była świadoma decyzja - te przygody Autor włączył do drugiej wersji wody sodowej. Ale pominięcie odcinka z hipnozą jest niezrozumiałe i wynika zapewne z pomyłki przy redakcji.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 24, 2010, 09:13:39 pm »
Ciekawe czy ten album przybliza wydanie autorskiego kolekcjonerskiego wydania, ktore powstaje juz chyba 4 rok.. Oby!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline KiJ

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 28, 2010, 10:01:29 am »
Zazdroszczę. Ja cały czas czekam na paczkę, trochę już to trwa...Jak długa jest ta alternatywna  wersja ze Świata Młodych? Kilka pasków, czy kilka stron?

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 28, 2010, 11:06:28 am »
Zazdroszczę. Ja cały czas czekam na paczkę, trochę już to trwa...Jak długa jest ta alternatywna  wersja ze Świata Młodych? Kilka pasków, czy kilka stron?
tak na zdrowy chłopski rozum, to jest to cały komiks alternatywnie narysowany a nie kilka pasków czy stron.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 16, 2010, 07:10:04 am »
właśnie zauważyłem że w slepie gildii zostało jeszcze tylko 20 sztul albumu wody sodowej. myślę, że akcja zakończyła się sukcesem :)
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline DaryW

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 24, 2010, 08:50:11 am »
przeglądałem swój album i zaciekawiło mnie dlaczego nie ma w wykazie komiksów T.B.
wydania Przepraszam remament z Bea z 1990 roku.
 
Przeoczenie czy też to był pirat?
Ktoś to wie?