Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 259122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kas1

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 20, 2011, 04:40:35 pm »
Nie wiem za bardzo gdzie miałbym to trzymać, a i jako ewentualna inwestycja raczej się nie nadaje... Cena miażdży...

Offline Ajron

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 20, 2011, 04:48:57 pm »
Cena miażdży...

A jaka jest cena? Bo ja się nigdzie nie mogę dopatrzeć.

Offline kas1

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 20, 2011, 05:02:37 pm »
5.500  :???:


Offline krakers

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 20, 2011, 05:08:51 pm »
Cena miażdży...
Dokładnie ,dobrze że maile odbieram na siedząco :wink:
A jaka jest cena? Bo ja się nigdzie nie mogę dopatrzeć.
Kas1 zdradził tajemnicę a nie wiem czy Baranowski tego chciał skoro sam nie podał do wiadomości publicznej,no ale ja tez taką w mailu dostałem.

Offline kas1

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 20, 2011, 05:11:25 pm »
Nie wydaje mi się aby to była tajemnica, skoro każdy kto zapyta otrzymuje odpowiedź. Jeżeli coś ma być inwestycją na przyszłość, to cena pierwotna musi być ogólnie wśród potencjalnie zainteresowanych znana.

Offline Death

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 20, 2011, 08:27:16 pm »
5.500

Ongrys sprzedaje po 300 sztuk tych nostalgicznych komiksów. To musiałby być ktoś z tej ekipy, co lubią takie bajery a za dużo takich kolekcjonerów jak widać nie ma. Nie wierzę, że znajdzie się kupiec za 5500 zł. A kilku kupców? To jest niemal niemożliwe. Ja myślałem, że będzie za 1000 zł, ale 5500? To czyste szaleństwo :smile:


Cena miażdży...


Moje jaja by 2000 zł zmiażdżyło. Ale 5500 jeździ po nich walcem :-)


Ciekawa sprawa, może akurat...
Rynek ultra kolekcjonerski:-)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 08:34:18 pm wysłana przez Death »

Offline krakers

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 20, 2011, 08:42:42 pm »
Ongrys sprzedaje po 300 sztuk tych nostalgicznych komiksów. To musiałby być ktoś z tej ekipy, co lubią takie bajery a za dużo takich kolekcjonerów jak widać nie ma. Nie wierzę, że znajdzie się kupiec za 5500 zł. A kilku kupców? To jest niemal niemożliwe. Ja myślałem, że będzie za 1000 zł, ale 5500? To czyste szaleństwo :smile:



Moje jaja by 2000 zł zmiażdżyło. Ale 5500 jeździ po nich walcem :smile:


Ciekawa sprawa, może akurat...
Rynek ultra kolekcjonerski:-)
Też nie sądziłem że znajdą się szaleńcy na ten komiks ,ale zerknij na strone Tadzia B http://tbaranowski.com/kolekcje.html  numery jeden i dwa niedostępne :shock:

Offline Death

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 20, 2011, 08:48:41 pm »
Też nie sądziłem że znajdą się szaleńcy na ten komiks ,ale zerknij na strone Tadzia B http://tbaranowski.com/kolekcje.html  numery jeden i dwa niedostępne :shock:

Cudnie :-)

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 20, 2011, 08:53:00 pm »
To są egzemplarze recenzenckie :]

Offline krakers

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 20, 2011, 09:05:53 pm »
A mi się tak jakoś przypomniało : jak poprzednim razem Baranowski zaoferował kolekcjonerom swój komiks-Tffuja za 190 zł ,a było to pod koniec roku 2004, od 2005 Egmont wystartował z ekskluzywnymi "miszczami". Pozostaje czekać aż ktoś podłapie pomysł .Może reedycja Garażu Hermetycznego za kilka tysięcy + prawdziwy blaszany garaż na samochodzik :badgrin:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 20, 2011, 09:16:10 pm »
Moje jaja by 2000 zł zmiażdżyło. Ale 5500 jeździ po nich walcem :-)

o w morde - az sobie zmienie sygnaturke :)

a ja sie nawet ciesze - jak ktos teraz powie, ze komiksy sa dla dzieci, niech wie, ze TB sprzedaje egzamplarze po 5k5
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Nawimar

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 21, 2011, 07:52:42 am »
Skoro marne pejzażydła schodzą w galeriach i antykwariatach za grubą kasę to czemu nie komiksy? Zwłaszcza jeśli są jednak chętni

Offline krakers

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 25, 2011, 04:56:49 pm »
Pierwsze trzy albumy już znalazły nabywców http://tbaranowski.com/kolekcje.html :shock: :shock: :shock: :!:

Offline nayroth

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 25, 2011, 07:00:36 pm »
Cena jak cena, ale po zdjęciach patrząc to wydanie mistrzostwem świata chyba nie jest. Płócienna oprawa, plansze naklejane na strony (chyba że mnie moje dioptrie mylą), blaszki na rogach, no nie wiem naprawdę...

Offline krakers

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #224 dnia: Październik 25, 2011, 07:41:10 pm »
Na cenę składa się między innymi koszt produkcji jednego egzemplarza w wysokości 1500zł ! Ja jestem ciekaw czy to co prezentuje to wydanie może tyle kosztować?Chodzi o produkcję,bo szczerze mówiąc to żadnych fajerwerków tam nie widzę a nawet według mnie ten żółty jest jakby źle złożony -"przekrzywiony grzbiet" .Widać to na tym zdjęciu gdzie komiksy leżą jeden na drugim.Nayroth dobrze widzi ,plansze (oryginały) są naklejone na strony ,takie coś to każdy w domu może zrobić mając oryginały.I żeby nie było,nie mam zamiaru rozliczać Baranowskiego z produkcji ,ale może ktoś po prostu z niego kasę zdarł... :doubt: