trawa

Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 257574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #405 dnia: Październik 24, 2015, 08:39:13 pm »
To są skutki zbyt intensywnej lektury Cialdiniego. Myśli, że skoro w licytacji nie sprzedał za 800 zeta (chyba do tylu kiedys doszło - rysunek jest na allegro co jakiś czas), to jeśli radykalnie podniesie cenę, znajdzie kupca. Ale teraz to naprawde nieźle pojechał. Musiał za dużo też przeglądać katalogów aukcyjnych - uwierzył w podawane estymacje.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #406 dnia: Październik 24, 2015, 08:58:52 pm »
Pan Tadeusz Baranowski to Wielki Mistrz ale cena na powyższej aukcji za Jego prace 50000 zł to albo pomyłka albo gruba przesada.


no problem...

"Jesteś podwójnym sobą."

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #407 dnia: Październik 24, 2015, 10:32:02 pm »

no problem...

No i się wyjaśniło - faceta po prostu przeniosło w czasie. Wypadki chodzą po ludziach.  :wink:

mgnesium

  • Gość
Odp: Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #408 dnia: Październik 27, 2015, 02:15:01 pm »
Dzień dobry,
Szanowni forumowicze, nie wiem czy dobrze trafiłem, ale w tym wątku odnajduję prawdziwych wielbicieli "tfurczości" mistrza Baranowskiego. Dlatego ośmielam się zapytać.
Mam piękną kolekcję unikatowych wydań komiksów Tadeusza Baranowskiego.
Wszystkie to wydania kolekcjonerskie, numerowane z autografami mistrza.
Do tego mnóstwo dodatków w postaci oryginalnych rysunków.
To moje prywatne zbiory, gromadzone latami, większość z jednolitą numeracją, część kupowana bezpośrednio od Tadeusza Baranowskiego.
Niestety sytuacja życiowa zmusza mnie do znalezienia nowego domu dla tych dzieł.
Jeśli ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany albo mógłby mi pomóc w wycenie, proszę o wiadomość na pm.
Zależy mi by cała kolekcja znalazła nowego właściciela, doceniającego tego typu wydawnictwa.

pozdrawiam,
MarcoP

na pewno ktoś lepiej obeznany ode mnie Ci pomoże (bo sam pana Baranowskiego czytam od niedawna), ale myślę że w takim poście dobrze byłoby wrzucić listę wydań które posiadasz z ogólną oceną stanu poszczególnych pozycji. tak czy inaczej do poprawnej wyceny będzie to konieczne.


Poszło do Giełdy.
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2015, 10:14:21 pm wysłana przez graves »

Offline spence

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #409 dnia: Październik 28, 2015, 12:21:02 pm »
Mam pytanie laika, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy pierwsza chronologicznie pod względem opowiadanej historii  jest Antresolka Profesorka , czy Podróż Smokiem Diplodokiem?
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #410 dnia: Październik 28, 2015, 12:30:41 pm »
Mam pytanie laika, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy pierwsza chronologicznie pod względem opowiadanej historii  jest Antresolka Profesorka , czy Podróż Smokiem Diplodokiem?
Antresolka. :smile:

Offline spence

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #411 dnia: Październik 28, 2015, 12:40:23 pm »
Dziękuję pan BlaskowitzPartTwo.rar D:
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline szuwarek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #412 dnia: Październik 29, 2015, 08:33:51 pm »
Jeżeli komuś brakuje kolekcjonerskiej Antresolki w płóciennej oprawie to śpieszę donieść, że sklep Incal poinformował na Facebooku, że pojawiły się u niego 2 egzemplarze:
http://www.incal.com.pl/antresolka-profesorka-nerwosolka-wydanie-kolekcjonerskie.html
Za cenę 230 zł. Ja nie reflektuję, bo mam, ale jeśli ktoś nie ma, to za taką cenę brać z pocałowaniem w rękę :smile:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #413 dnia: Październik 29, 2015, 08:52:50 pm »
Cena nie jest zła.
Ja moją Antresolkę kupiłem w Incalu w październiku 2012 r.  za 225 zł.
Czyli jestem do przodu o 5 zł.  :D
Nie kupię przeciaż trzeciej.
Drugą Antresolkę dostałem od żony w prezencie na moją 40-stkę - nie wiedziała że już mam bo,, zapomnialem,, jej powiedzieć.



« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 08:57:26 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 29, 2015, 08:59:50 pm »
Hehe, nawet gdybys chcial kupic trzecia, to nie kupisz, bo juz w Incalu nie ma.

Offline szuwarek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #415 dnia: Październik 29, 2015, 09:03:07 pm »
Ja dałem nawet mniej. Ale to też było chyba w 2012. Ale biorąc pod uwagę po ile pojawiają się czasem na Allegro (i schodzą) to obecna cena rynkowa to pewnie co najmniej dwukrotność tego, co chce Incal.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 29, 2015, 09:17:31 pm »
Hehe, nawet gdybys chcial kupic trzecia, to nie kupisz, bo juz w Incalu nie ma.
blackwaterpark ?
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 29, 2015, 09:33:11 pm »
Ja upierdliwie czekam na ''Skąd się bierze woda sodowa'' - wydanie kolekcjonerskie...  :doubt: Szkoda, że jak komiks był na rynku dostępny, to nie interesowałem się wtedy tą branżą na poważnie.  :sad:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #419 dnia: Listopad 02, 2015, 09:28:08 pm »
Estymacja jest z d.. łagodnie rzecz ujmując. W zeszłym roku Tadeusz sprzedawal to po 5 tys. Jeśli mnie pamięć nie zawodzi. A powstały 4 takie albumy. Lub 5. Nie mogę odnaleźć strony na której je prezentował.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything