trawa

Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 257374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #465 dnia: Kwiecień 12, 2016, 10:55:23 am »
Nie bardzo wiem, co to za ustrojstwo (a nazwa brzmi podejrzanie)  :wink:

Moim zdaniem to podejrzane wydanie jest więcej warte niż płócienne. KILKANAŚCIE egzemplarzy nakładu. Choć brak w nim bajerów i dodatków.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #466 dnia: Kwiecień 12, 2016, 01:18:25 pm »
Według mnie wznawiane powinny być komiksy, a nie poszczególne wydania komiksów. Tak więc nie planujemy dodruku akurat tego wydania, ale komiks "Skąd się bierze woda sodowa" został wznowiony i jest dostępny.

Przy okazji - zapraszam do zakupów płóciennego wydania "Antresolki profesorka Nerwosolka". Tutaj jest komplet, i album, i odręczny rysunek, i dodatki. Zostało już niewiele egzemplarzy, podejrzewam, że za niedługi czas się skończą i będą pojawiać się takie same prośby dotyczące Antresolki. Więc proszę korzystać póki jest.

Jest takie powiedzenie: Nigdy nie mów ''NIGDY'':biggrin: Wiara góry przenosi.

Pozostaje mi wierzyć, że kolejne wydanie komiksu ''Skąd się bierze woda sodowa'', znowu nas czymś pozytywnym zaskoczy (bo, że takowe kiedyś będzie, nie śmiem wątpić).
''Antresolkę profesorka Nerwosolka'' mam już w tym wydaniu i również namawiam do zakupu: tego komiksu nie wolno nie znać.

PS. Dziś pojawiła się na Allegro ''Woda sodowa'' w promocyjnej cenie... 1999,00 zł.  :shock: ( i jakby tego było mało: dostawa = 15,00 zł  :lol: )

mgnesium

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #467 dnia: Kwiecień 12, 2016, 04:07:57 pm »
ja miałbym pytanie do ludzi dłużej siedzących w komiksach pana baranowskiego (sam mogę się pochwalić zaledwie półtorarocznym doświadczeniem): jak to jest, że kolekcjonerskie wydanie wody sodowej sprzedaje się za znacznie wyższą cenę niż zarówno tfffffuj... (ilekolwiek "f" tam było) czy na wypadek wszelki... (historie które w żadnym innym miejscu są niedostępne)?

Offline mani78

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #468 dnia: Kwiecień 12, 2016, 05:08:26 pm »
Wg mnie po prostu trafiło się dwóch "pozytywnie szalonych allegrowiczów", których podali bardzo wysokie maximum - chcąc koniecznie zakupić ten album - i nakręcili tę cenę niebotycznie. Przyjrzyj się historii ofert, masakrycznie przebili pozostałych...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #469 dnia: Kwiecień 12, 2016, 07:38:25 pm »
ja miałbym pytanie do ludzi dłużej siedzących w komiksach pana baranowskiego (sam mogę się pochwalić zaledwie półtorarocznym doświadczeniem): jak to jest, że kolekcjonerskie wydanie wody sodowej sprzedaje się za znacznie wyższą cenę niż zarówno tfffffuj... (ilekolwiek "f" tam było) czy na wypadek wszelki... (historie które w żadnym innym miejscu są niedostępne)?
...bo to znacznie lepszy komiks jest :) A w wersji światomłodowej (też słabo-dostępnej) - jeszcze o pół klasy lepszy i półtorej auli - oryginalniejszy!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

mgnesium

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #470 dnia: Kwiecień 12, 2016, 07:53:58 pm »
Przyjrzyj się historii ofert, masakrycznie przebili pozostałych...

racja, ale i tak było przynajmniej 5 osób gotowych zapłacić przynajmniej pół tysiąca za komiks, który w takiej czy innej wersji jest ogólnodostępny.


...bo to znacznie lepszy komiks jest :smile: A w wersji światomłodowej (też słabo-dostępnej) - jeszcze o pół klasy lepszy i półtorej auli - oryginalniejszy!

być może, porównania nie mam.

mgnesium

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #471 dnia: Kwiecień 19, 2016, 01:53:33 pm »

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #472 dnia: Kwiecień 19, 2016, 08:33:29 pm »
T. Baranowski : ,, A ponieważ nie byłem w kręgu zainteresowań większych wydawców, pozostaję nadal autorem niszowym".
Widać , że humor Mistrzowi dopisuje :D.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #473 dnia: Kwiecień 21, 2016, 09:01:07 am »
T. Baranowski : ,, A ponieważ nie byłem w kręgu zainteresowań większych wydawców, pozostaję nadal autorem niszowym".
Widać , że humor Mistrzowi dopisuje :biggrin: .

A my tam kochamy niszowość Mistrza Tadeusza (oby żył wiecznie).  :biggrin:

mgnesium

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #474 dnia: Maj 20, 2016, 01:55:29 pm »
pytanie do posiadaczy drugiego albumu z kolekcji pożegnalnej Autora - zastanawiam się nad kupnem "na wypadek wszelki...". ofert jak na razie nie ma, ale przeglądając archiwum allegro zauważyłem, że nie wszystkie egzemplarze mają naklejony pieniążek na okładce. czy takie komiksy są w jakiś sposób wybrakowane, czy po prostu replika medalu była dodawana do limitowanej liczby albumów?

celtic

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #475 dnia: Maj 20, 2016, 06:54:11 pm »
Według mojej wiedzy wszystkie albumy miały naklejoną replikę medalu.

mgnesium

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #476 dnia: Maj 20, 2016, 07:32:40 pm »
dzięki za odpowiedź. w takim razie zastanawiam się, co sprzedawano przed festiwalem dwutakt (w którym Autor brał udział).

ktoś inny może coś jeszcze napisać?

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #477 dnia: Maj 21, 2016, 11:56:48 am »
To mogły być resztki nakładu z zapasów autora. Przy pierwszym albumie też tak było, że część była nienumerowana, oznaczona jako "autorski", ale bez repliki. To może być powtórka z rozrywki.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #478 dnia: Maj 21, 2016, 04:15:13 pm »
Według mojej wiedzy wszystkie albumy miały naklejoną replikę medalu.

Mało tego: z tego, co pamiętam, to sam Autor przyznał się, że własnoręcznie przyklejał te monety/medale.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #479 dnia: Maj 21, 2016, 07:02:46 pm »
Mało tego: z tego, co pamiętam, to sam Autor przyznał się, że własnoręcznie przyklejał te monety/medale.
Tak było !
 ...a nawet  sam pakował i wysyłał zamówiony komiks.

 ,, oby żył wiecznie ,,
"Jesteś podwójnym sobą."

 

anything