Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 257381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 11, 2017, 10:31:33 pm »
Wielkie dzięki - dorzucę do mojego zamówienia na gildii, jak tylko się pojawi w ofercie sklepu.

PS. Zapowiadana była kiedyś biało czerwona 'kolorowanka' pt. ''W pustyni i w paszczy'' - niestety nie wiem, kto to ma wydać (fajnie, gdyby pojawiło się jako HC).


Prosze bardzo :


https://merlin.pl/w-pustyni-i-w-paszczy-tadeusz-baranowski/7716102/

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 12, 2017, 11:13:17 am »
Prosze bardzo :
https://merlin.pl/w-pustyni-i-w-paszczy-tadeusz-baranowski/7716102/

To samo Bonito, Aros, niePrzeczytane.
A Gildia-Sklep milczy w tym jakże ważnym, około-komiksowym temacie...  :shock: (WTF?!) ''Siara'' trochę.  :sad:

Offline adam and arluk

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:37:02 pm »
Pytanie do lepiej zorientowanych (a może wydawca podpowie):
Jak się będzie miało najnowsze wydanie "Przepraszam, remanent" w ilości stron 64 do trzeciej części "Skąd się bierze woda sodowa" o tytule "Przepraszamy, remanent" w ilości 19 stron?
Przeszukałem internety i wydaje się, że powinien to być ten sam materiał, tylko ilość stron nieco myląca.

Offline LucasCorso

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 12, 2017, 07:42:05 pm »
Z tego co wiem (ale ekspertem nie jestem) są dwa utwory o podobnym tytule

Ten 19 stron to o Bąbelku i Kudłaczku, a ten Ongrysa to o Profesorku Nerwosolku...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2017, 07:47:15 pm wysłana przez LucasCorso »
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 12, 2017, 08:42:34 pm »
Jest i w Gildii: https://www.gildia.pl/komiksy/346971-kolorowanka-w-pustyni-i-w-paszczy-wyd-2017
Dostępność i cena będą jutro ustawione.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 12, 2017, 09:06:44 pm »
Jest i w Gildii: https://www.gildia.pl/komiksy/346971-kolorowanka-w-pustyni-i-w-paszczy-wyd-2017
Dostępność i cena będą jutro ustawione.

Piękne dzięki za informację. Wysmażę w końcu nowe zamówienie.

PS. Sporo wiesz o działalności Sklepu (?).  :smile: Zauważam nieciekawy trend: coraz to więcej komiksów nie ma załączanych przykładowych ilustracji, myślę że z tego powodu może maleć sprzedaż poszczególnych tytułów (może warto zatrudnić dodatkową osobę, która by nad tym czuwała?).

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 16, 2017, 11:19:55 am »
Czy sugerując się tytułem i objętością najnowszego albumu o wampirach, należy przyjąć, że nie ma w nic nic nowego poza tym co już było zamieszczone w dwóch poprzednich tomach?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 16, 2017, 03:38:22 pm »
Czy sugerując się tytułem i objętością najnowszego albumu o wampirach, należy przyjąć, że nie ma w nic nic nowego poza tym co już było zamieszczone w dwóch poprzednich tomach?

Dla samej nowej okładki: warto!  :biggrin: Twórczość Pana Tadeusza, chyba jako jedyna, jest u mnie dublowana (na siłę).

Chyba nic nowego nie uświadczymy (a szkoda!), ale zadowoleni będą ci, którzy chcieli kupić, a nie mogli, bo nakłady się chyba wyczerpały.

mkolek81

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 16, 2017, 05:01:32 pm »
Chyba nic nowego nie uświadczymy (a szkoda!), ale zadowoleni będą ci, którzy chcieli kupić, a nie mogli, bo nakłady się chyba wyczerpały.
Potwierdzam, zakupiłem i jestem mega szczęśliwy. A okładka jest super.

Pytałem Ongrysa o Historia wyssana z sopla lodu i tu sprawa wygląda tak, że będzie wznowienie, ale... nie wiadomo kiedy. Problemem jest dogadanie sprawy z Jean'em Dufaux'em, bo to on jest scenarzystą tego komiksu.

Offline mappy

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 16, 2017, 05:03:02 pm »
Też już mam i komiksy zebrane 1985-2009. Żadnych innych dodatków.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #580 dnia: Wrzesień 16, 2017, 05:14:37 pm »
Aa tak się tylko pytałem, bo i tak się na niego skusiłem.  :smile:


Należy trzymać kciuki, bo jednak rysuje nowy komiks - trzecią część przygód Fruwaczków. Ma ponoć już 11 stron naszkicowanych.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #581 dnia: Wrzesień 16, 2017, 09:02:25 pm »
Dla samej nowej okładki: warto!  :biggrin: Twórczość Pana Tadeusza, chyba jako jedyna, jest u mnie dublowana (na siłę).


Ja jestem na etapie triblowania Baranowskiego .
"Wodę sodową" mam we wszystkich możliwych odmianach i konfiguracjach - łącznie z wydaniem drugim Ongrysa gdzie różnica względem wydania pierwszego -to zmieniony tekst w trzech dymkach.
Ztriblowałem " Diplodoka  i Szlurpa i Burpa .
"Antresolkę " mam zquatrowaną a może i nawet zquinquowaną.
Zdublowany jest Orient Men.
"Jak ciotka" mam w wersji kolekcjonerskiej i zwykłej od Ongrysa + wydanie pierwsze .
Czekam na "Ecie pecie " i " Historie wyssaną z sopla lodu" - bo nie mam.
...
Kupiłem cztery kolorowanki .
 


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2017, 09:06:12 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline blackwaterpark

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #582 dnia: Wrzesień 16, 2017, 09:22:27 pm »
...
Kupiłem cztery kolorowanki .

No taaak!  :doubt: To już wiem, dlaczego wszystkie zniknęły ze sklepów!  :evil: Znając życie: dodruków nie uświadczymy...  :sad:

PS. Greg0: pójdziesz do piekła: kocioł 4-tej kategorii, smoła 16 stopni. I wieje.  :badgrin:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #583 dnia: Wrzesień 17, 2017, 01:20:19 pm »
No taaak!  :doubt: To już wiem, dlaczego wszystkie zniknęły ze sklepów!  :evil: Znając życie: dodruków nie uświadczymy...  :sad:
Ja tylko chciałem wspomóc wydawnictwo.
Jedna kolorowanka pójdzie pod skalpel.
Mam zamiar powycinać wybrane  obrazki , oprawić i powiesić na ścianie.
Ongrys mógłby kiedyś wydać ,,kolorowankę,, w powiększonym formacie i na kredzie lub na papierze ozdobnym wizytówkowym  - to  by była dopiero krejzolska kolorowanka. :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2017, 01:51:36 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #584 dnia: Wrzesień 17, 2017, 05:42:17 pm »
No taaak!  :doubt: To już wiem, dlaczego wszystkie zniknęły ze sklepów!  :evil: Znając życie: dodruków nie uświadczymy...  :sad:
Nie wiem, dlaczego narzekasz. Ja wyprułem z siebie flaki, zadluzlem sie niemiłosiernie, ale te kolorowanke kupilem. I to dzieki Twojemu info - w merlinie. A teraz sobie wlasnie siedze i koloruje. I choc niebo zanosi sie szlochem, a mysliwy kryje sie gdzies w szarym lesie nad rzeka i na polach rozkwitajacego sorgo, i w scisku zwienczonych blankami miast, a dzielo jego widac wszedy dokoła, a jego psy nie znaja zmeczenia - ja sie usmiecham.