trawa

Autor Wątek: Gry- Problemy Techniczne  (Przeczytany 285238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 03, 2010, 05:14:18 pm »
KotOR (1).
Od wczoraj coraz częsciej pojawiał mi się problem- coś grze nie pasowało z "emulatorem CD" czy coś takiego. Okienko z błędem sugerowało zajrzeć tu, ale wymagania tego czegoś-1GB miejsca na dysku- jakoś mnie dziwią: tzn nie chcę tyle ściągać... Ktoś to jakoś przeskoczył? Pytam, bo dziś tylko raz, na chyba z 20 prób udało mi się odpalić grę. (Po trudach udało mi sięzrobić .iso z płytki, ale nie pomogło.)
Mam orginała, polska wersja językowa.
(Tak, nie lubię nieorginałów, a pomyślałem że po polsku nie będzie tak źle w to się grało- nie jest zdupy, choć w KotORa2 grałem po ang i jakoś klimat lepszy był. Też orginał, ale pożyczony.)
Dlaczego jak człowik buli za grę to nie ma opcji wyboru wersji językowej? A nawet DZIAŁAJĄCEJ gry?!
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 03, 2010, 06:52:27 pm »
orYginał, fo'f**k sake, oRYGinał
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Girwan

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 04, 2010, 07:39:11 am »
KotOR (1).
Od wczoraj coraz częsciej pojawiał mi się problem- coś grze nie pasowało z "emulatorem CD" czy coś takiego. Okienko z błędem sugerowało zajrzeć tu, ale wymagania tego czegoś-1GB miejsca na dysku- jakoś mnie dziwią: tzn nie chcę tyle ściągać... Ktoś to jakoś przeskoczył? Pytam, bo dziś tylko raz, na chyba z 20 prób udało mi się odpalić grę. (Po trudach udało mi sięzrobić .iso z płytki, ale nie pomogło.)
Mam orginała, polska wersja językowa.

Jaki masz system operacyjny? Mi pod XP czasem wywala się gra, ale nie mam problemu z jej uruchomieniem.

sugeruję po kolei wywalać procesy z systemu i próbować
możesz też zgłosić się do wydawcy gry po support
(Tak, nie lubię nieorginałów, a pomyślałem że po polsku nie będzie tak źle w to się grało- nie jest zdupy, choć w KotORa2 grałem po ang i jakoś klimat lepszy był. Też orginał, ale pożyczony.)
Dlaczego jak człowik buli za grę to nie ma opcji wyboru wersji językowej? A nawet DZIAŁAJĄCEJ gry?!



Offline fin

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 04, 2010, 08:18:24 am »
wydaje mi sie ze jedynym rozwiazaniem jest sciagniecie pirata ew. cracka. Jezeli masz oryginala to jestes(?) usprawiedliwiony. Uprzednio sprobuj powylaczac wszystkie programy do emulacji typu deamons tools itd.


Pozdrawiam.

Offline Lord Kupa

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 04, 2010, 08:45:38 am »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:04:16 am »
Mam Vistę, na laptopie (robi różnicę?)

Myślałem że problem jest z takim programikiem [, który był odpoczątku na laptopie]- wyciszaczem napędu, ale problemu nie rozwiązywały wszystkie opcje jak i wyłączenie tego.
Z tymi zabespieczeniami też ciekawa sprawa- jedna z moich prób polegała na zrobieniu pliku .iso, ale pod Vistą nie dawało rady (przynajmniej tym programem co mam, a zawsze dawał radę). Natomiast pod Ubuntu (mało używam) bez problemowo. Choć- jak pisałem- .iso nie pomógł.

Morał taki, że chyba poszukam jakiejś angielskiej działającej wersji...

Dzięki Lordzie, sprawdzę to forum.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Girwan

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 04, 2010, 01:46:33 pm »
Mam Vistę, na laptopie (robi różnicę?)

Myślałem że problem jest z takim programikiem [, który był odpoczątku na laptopie]- wyciszaczem napędu, ale problemu nie rozwiązywały wszystkie opcje jak i wyłączenie tego.
Z tymi zabespieczeniami też ciekawa sprawa- jedna z moich prób polegała na zrobieniu pliku .iso, ale pod Vistą nie dawało rady (przynajmniej tym programem co mam, a zawsze dawał radę). Natomiast pod Ubuntu (mało używam) bez problemowo. Choć- jak pisałem- .iso nie pomógł.

Morał taki, że chyba poszukam jakiejś angielskiej działającej wersji...

Dzięki Lordzie, sprawdzę to forum.

Problem może być spowodowany Vistą (nie lubię tego systemu :) )



Offline Mr.Anonymous

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 12, 2010, 03:23:31 pm »
Witam wszystkich,

Mam problem z grą Singularity. Potrzebuję pliku Coalesced_POL.bin, ponieważ gra od jakiegoś czasu wyświetla błąd z tym plikiem, przez co nie mogę jej uruchomić, a starszy brat zabrał ze sobą do Anglii płytę i nie mam jak przeinstalować. Próbowałem już nawet ściągnąć pirata, ale nie ma w internecie piratów w polskiej wersji językowej. Czy ktoś mógłby udostępnić plik Coalesced_POL.bin?

Offline sebax

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #443 dnia: Grudzień 30, 2010, 01:50:28 pm »
Witam wszystkich.


Poszukuję informacji która da mi nazwę do programu odczytującego .PK3. taki format znajduję w grze Star wars: jedi academy.
Dzieki!

Offline Girwan

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #444 dnia: Grudzień 30, 2010, 02:20:14 pm »



Offline KomiksGra

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #445 dnia: Maj 06, 2011, 12:14:36 pm »
W wyszukiwarce bez problemu znajdziesz plik,nie mam go u siebie więc nie mogę wstawić. Tylko uważaj na zawirusowane wersje,bądź ostrożny podczas ściągania pliku.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #446 dnia: Czerwiec 16, 2011, 06:36:30 pm »
Kupiłem dziś Gears of War w Platynowej Kolekcji. Instaluję grę i... nic się nie dzieje. W miejscu instalacji pojawia się folder z plikami, jednak gdy klikam na stację dysków nic się nie dzieję, nie otwiera się autorun ani nic. Tak samo przy ponownym włożeniu płyty do napędu - normalnie powinien odpalić się autorun a tu nic. Na płytę da się wejść poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i "Autoodtwarzanie", po otwarciu folderu płyty i kliknięciu na ikonę autorunu znowu nic. Pomocy! Anyone?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #447 dnia: Czerwiec 18, 2011, 01:11:02 pm »
Ok, poradziłem sobie.

Offline Watchmen

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 30, 2011, 06:34:42 pm »
Witam mam problem w ustawieniach grafiki w grze Deus Ex:HR ,chodzi mi o to ,że moge   zmienić  dowolna funkcje w grafice typu rozdzielczość itp.Ale po zmianie   antyaliasing na niższy (konfigurator automatycznie ustawił  mi na   wyższy,ktory powoduje duże spadki fps)po włączeniu gry wyskakuje ona do   pulpitu i mam komunikat o tresci mniej wiecej "wystąpił problem ze   sterownikami karty graficznej.Twój system może nie miec wystarczajacych   zasobów,aby uruchomic gre z wybranymi ustawieniami.Możesz spróbować   ponownie lub przywrócic ustawienia domyśle.Upewnij sie ze masz najnowsze   sterowniki karty graficznej ,oraz sproboj zresetowac komputer w celu   zwolnienia zajętych zasobów".Dziwne jest to ,że na antyalisingu   wskazanym przez konfigurator jako domyślny gra nei wywala do pulpitu.Z   góry mówie ,że mam najnowsze sterowniki do karty.Pozdrawiam

Offline maniutek2322

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 08, 2012, 12:36:24 pm »
witam serdecznie mam pytanko bo mam problem z instalacja gry*farming-simulator 2011 platinum i nie wiem co zrobic zeby w nia zagrac z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam