Autor Wątek: Gry- Problemy Techniczne  (Przeczytany 290309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niuniek

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #390 dnia: Styczeń 05, 2009, 09:17:59 am »
Oj, wydaje mi się, że Ci powyżej nie podadzą poprawnej odpowiedzi. (Trzeba im na ambicję wrzucić, to może coś konkretnego napiszą)

Pytaj fina na xfire. Innego wyjścia nie widzę, no chyba, że PM, ale coś fina ostatnio nie ma, bo pewnie by tutaj odpisał.

Offline steelie

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #391 dnia: Styczeń 05, 2009, 02:04:37 pm »
dzięki  mistrzu teraz już wszystko jasne że też prędzej na tonie wpadęłm................
a mozesz dokładniej??? gdzie są w jakim folderze itd?
W tym

Offline fin

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #392 dnia: Styczeń 05, 2009, 03:08:41 pm »
@Jackal
Dokumenty>CAPCOM>DEVIL MAY CRY 4

A poprzednio grałeś w F3 na viscie? Jeżeli tak to już wiesz dlaczego się wiesza. Vista nie jest do gier. To g..... w sumie nie jest przeznaczone do niczego. To się wiesza na każdym kroku i ma takie wymagania, że ja pierdziele. No i jakby tego było mało to wszystko co ma obecnie Vista już dawno było w linksie. No z małymi wyjątkami do których zaliczamy kompletny brak stabilności po okresie około pół roku, niepotrzebne zjadanie ram`u i ogólny syf na kompie. Ja gram na XP Prawie na full i nic mi się nie tnie. Jeżeli to jest laptop to też odradzam. Może i przez jakiś czas będzie spoko ale one szybko się przegrzewają no i modernizacja większości modeli jest praktycznie niemożliwa. Ja pod F3 kupiłem osobnego kompa  :badgrin:

Jo stary, ale już rozwiazałem ten problem i wcale nie chodziło o system operacyjny - trzeba było wyłączyć synchronizacje pionową. Teraz zacina się tylko w pomieszczeniach bez żadnych npców ale to już wina bethesdy i mojego quadoprocesora.
Prawda jest taka, że ta gra to zbiegowisko miliona pięciuset bugow, a OS nie ma tu nic do rzeczy.

Offline Jackal

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #393 dnia: Styczeń 05, 2009, 03:16:52 pm »
W tym

dobrze prawiłem, wielki z ciebie znawca...jak byś miał w zanadrzu jeszcze parę takich złotych myśli chętnie posłucham

Offline steelie

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #394 dnia: Styczeń 05, 2009, 04:09:21 pm »
jak byś miał w zanadrzu jeszcze parę takich złotych myśli chętnie posłucham
"Kto se z rana strzeli, ten dzień cały się weseli"

Offline Nehan

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #395 dnia: Styczeń 05, 2009, 06:14:55 pm »
ja też mogę?

"gdzie kucharek sześć, tam jest za co złapać"

Offline steelie

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #396 dnia: Styczeń 05, 2009, 07:34:18 pm »
Cytuj
ja też mogę?
Nie

Offline Jackal

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #397 dnia: Styczeń 05, 2009, 07:49:26 pm »
dobre
"Kto se z rana strzeli, ten dzień cały się weseli"
dobre...| powiem więcej daj jeszcze jeden przyda się na jutro zarzucę tekstem w porównaniu........liczę na jeszcze jeden
ja też mogę?

"gdzie kucharek sześć, tam jest za co złapać"
nie to już nie to  :doubt:
@Jackal
Dokumenty>CAPCOM>DEVIL MAY CRY 4

dzięki ale dokładniej bo tyle to wiem że w folderze dmc4.............szukałem i szukałem ale nie ma może jest gdzieś ukryty bądź inaczej podpisane?---------dzięki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 08:09:15 pm wysłana przez Jackal »

Offline fin

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #398 dnia: Styczeń 05, 2009, 07:51:58 pm »
Moje Dokumenty>CAPCOM>DEVIL MAY CRY 4

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #399 dnia: Styczeń 06, 2009, 05:37:27 pm »
Proszę o trzymanie się tematu, bo zauważyłem, że spam został "wypuszczony z klatki" a nie powinien.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwiec 20, 2009, 01:49:56 am »
Assassins Creed

Jak uruchomić grę w DX10? Przy normalnym uruchomieniu dostaję czarny ekran i tyle widzę. Gra uruchamia się bez problemów w DX9.

Offline fin

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwiec 20, 2009, 08:53:14 am »
Najpierw trzeba miec viste i karte z dx10  :!:

Ale nie odpalaj bo i tak nie widać różnicy miedzy dx9.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwiec 20, 2009, 10:25:22 am »
Assassin słabo wykorzystuje DX10, ale widać różnice pomiędzy wersjami, jednak polecam Windows 7 RC1 do 1 lipca za darmo ze strony M$, tam spokojnie odpalisz grę, jeżeli twoja karta obsługuje 10.

Offline reig

Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwiec 20, 2009, 11:55:34 am »
A ja mam problem z grą Piraci z Karaibów ( tym gdzie chodzisz Nathielem Hawkiem ). Gra zaczyna się w kajucie ten gość na początku mówi, ze mamy wziąć szablę i resztę ekwipunku. Znajduję .... znowu rozmawiam z tym gościem i mówi, żebym wszedł do menu postaci a potem do ekwipunku. W opcjach jest, ze menu postaci jest pod F2 klikam i nic się nie dzieje. zmienić tez tego nie mogę, bo w opcjach ten przycisk jest taki szary jakby niedostępny. Bez tego ciężko jest grać.

Grę mam z CD Project ( oryginał ), ale nie mogę skorzystać z pomocy technicznej, bo wcięło mi klucz do rejestracji elektronicznej ;/

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwiec 20, 2009, 12:43:27 pm »
Assassin słabo wykorzystuje DX10, ale widać różnice pomiędzy wersjami, jednak polecam Windows 7 RC1 do 1 lipca za darmo ze strony M$, tam spokojnie odpalisz grę, jeżeli twoja karta obsługuje 10.

Do 1 marca 2010. I tak - mam tą wersję. Gdyby AC się odpalało bez problemów, to bym nie pytał przecież. Odpala się czarny ekran i tyle

@fin:
Można mieć Vistę albo Win7. Win7 mam. Grafika raczej obsługuje, a przynajmniej tak napisali w sterach i właściwościach GF9800GT.

 

anything