trawa

Autor Wątek: Gry- Problemy Techniczne  (Przeczytany 285244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 25, 2006, 02:54:08 pm »
Miałem podobny problem, to takie arcy-genialne zabezpiecznienie Cenegi ;) Teoretycznie miało utrudnić życie złodziejom, utrudniło uczciwym graczom :?

Sugeruję zrobić tak:
[zobacz]

Offline Latacz

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 12, 2006, 08:04:31 pm »
Ja mam  pewien problem z Battlefieldem 2, otóż nie wiedzieć czemu nie moge stworzyć konta sieciowego...probuje wpisac dowolne dane do nowego konta-nic
dane z konta EA-nic
dane z kona gamespy-nic
Jeśli ktoś wie jak rozwiązac ten problem to bardzo prosze o pomoc( na gg lub tutaj)
Mam zainstalowaną wersje startową (bez dodatków) potem sciagnąłem patch 1,2   a nastepnie 1,21
Tyle;]
Pozdro
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 12, 2006, 08:46:52 pm »
1. Oryginał - jeśli nie, to forget...
2. Jeśli oryginał, to czy kupiony w sklepie? Jeśli od kogoś, to pytaj tej osoby o dane konta
3. Jeśli ze sklepu...to nie mam pomysłu...nie grałem i nie wiem jak się tam tworzy konto sieciowe.

Offline lopolik

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 13, 2006, 01:15:36 pm »
Ok, to znów ja. Problem mam taki: mam grę Boulder Dash (tak, ta gra co jest starsza niż każdy z nas) w wersji pod DOSa i na emulator commodore64. Obydwie wersje wykazują pewne przyspieszenie - tak jakby 120 sekund przeznaczonych na grę mija w jakieś 10. a jak próbuję ruszyć się o jedno pole, zatrzyuję się gdzieś po drugiej stronie planszy. Może to problem WinXP?

Problem odwrotny pojawia się w grze Death Rally (nie tak stara jak Boulder Dash, ale również wiekowa). Otóż sam wyścig w tej grze jest spowolniony dość nienaturalnie - wyścig zajmuje mi około 10 minut, a w wynikach pisze że jechałem jakąś minutę. Continuum czasoprzestrzenne? Czy znów WinXP?

Sprzęt mam całkiem dobry jak na te gry - AMD Sempron 2800+, GF 6200 palit 256MB, 256 MB DDRAM, WinXP, emulator na c64: vice x64 v.1.9

Jeśli ktoś miałby jakikolwiek pomysł, prosiłbym o przedstawienie go w sposób dość przystępny. Z góry dzięki. Pozdrawiam!

gość1

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 13, 2006, 01:37:00 pm »
http://www.abandonia.com/main.php?nav=programs

sciagnij doxbox - powinno pomoc

Offline Latacz

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 13, 2006, 05:49:57 pm »
Gambit>>myslalem ze podalem wszystko co powinno sie podac przy prozbie o pomoc :D  oczywiscie ze oryginal ze sklepu (inaczej nie bylbym taki glupi aby pytac o pomoc;])
Ma ktoś jakiś pomysł?
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline lopolik

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 15, 2006, 07:24:50 pm »
No to tak: Boulder Dash działa na DOSBoxie, dziękuję ślicznie, Death Rally niby działa szybciej, ale się troszku tnie, mimo poprawiania frameów.

Offline Latacz

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 19, 2006, 08:20:57 am »
Czyli nikt nie potafi mi pomoc;/;/
Powiedzcie chociaz (jesli wiecie) w czym tkwi problem...dalej sprobuje poradzic sobie
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Perek

Arcanum + spolszczenie
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 21, 2006, 10:31:45 am »
Był co prawda jakiś temat, ale go zamknięto :P

Odkopałem ostatnio Arcanum (szkoda tylko że wersję od Gamestara) i nie wiem co zrobić żeby działało spolszczenie ...

A teraz po polsku:
szukam plików, pomocy, rad, privów i wszystkiego co pomoże wrzucić spolszenie (najlepiej te na 3-ciej płycie Arcanum).

Offline Deytonus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 21, 2006, 01:26:11 pm »
No, ja mam tę płytę Arcanum, ale nie z gazety, tylko kupione pudełkowo. Jak chcesz, to się kontaktuj  :p

Offline Anearion

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 23, 2006, 09:54:36 pm »
Help me please!
Mam problem w KOTOR 1: kiedy znajduję sie na planecie akdemii Jedi i wyruszam na równiny (napróby) gra zaczyna  nagle skakać na potegę, tak że grać się nie da. Obniżenie detali nic nie pomaga. Zresztą mam Athlona 64 3000+, Radeona 9800 pro, 512 ramu, więc to chyba nie kwestia sprzętu ( w dwójce też mi skakało i tez na tej planecie ale nie tak strasznie). Co się dzieje? Mam oryginał, wersję polską
Exitus Acta Probat" - Officio Assassinorum

Offline Gil-Galad

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 24, 2006, 06:47:17 pm »
A zainstalowałeś patcha? Ta planeta ma jakiś problem techniczny - zawsze skacze. Możliwe, że zainstalowanie patcha pomoże. Jeśli nie, chyba musisz się przebijac przez zacinające. Coś na tym terenie może po prostu byc źle zakodowane i nie współpracuje odpowiednio ze wszystkimi procesorami (graficznymi). Możesz też zajżec do pomocy technicznej (problemshooting), a w ostateczności zajżec na stronę polskiego eydawcy i tam poszukac rozwiązanie dla Twojego problemu.

Offline katanajack

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 24, 2006, 07:55:39 pm »
:(
mam problem odnośnie połączenia z mu mimo tego że spełniam dużo nad wymagania sprzętowe to po włączeniu gry srasznie się wszystko tnie nawet przed włączeniem serwera. Niemam wirusa a i tak mam lipe zlitujcie sie i pomużcie  :D
amurai   Anioł    Dragon Ball

Offline Deytonus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 31, 2006, 08:15:27 pm »
grrr....
Mam problem z Falloutem 2. Gram na windzie xp. I tak niektórych questów nie mogę wykonać, bo NPCe uważają, że już coś spieprzyłem/u nich byłem. Zginęło mi kilka przedmiotów- np. radio i fuel cell controller w Den. Nie wiem, dlaczego, grrr ;/
Ma ktos jakieś patche/save z tego okresu? (tzn 100% zrobionych Arroyo, Klamath i duża część Den)

Offline Girwan

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 01, 2006, 12:02:34 pm »
powienienem mieć gdzieś patche, tylko hm ....

na kompie, który chwilowo jest uziemiony :-)
(walnięty zasilacz spalił 3 płyty :-) )


ale mam DVD z Falloutem, rzucę okiem czy tam sa patche

musisz się jednak uzbroić w cierpliwość :)