trawa

Autor Wątek: Gry- Problemy Techniczne  (Przeczytany 285296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

FINAL FANTASY VIII - POMOCY !!!
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 19, 2006, 04:56:00 pm »
Mam taki problem:
Po zainstalowaniu patcha ,który likwiduje błędy w grafice przestały wyświetlać się filmiki.
I nic nie można zrobić oprócz ponownego zainstalowania gry bo wtedy patch się usuwa.
Miał ktoś może taki problem i wie co zrobić żeby filmiki również były?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Offline Dr. Zoidberg

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 19, 2006, 05:03:07 pm »
Pytanie: o jaka grę chodzi =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

gość1

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 19, 2006, 05:03:48 pm »
jak juz pisalem w tamtym temacie:
kup oryginal

Offline Shirosama

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 19, 2006, 05:30:05 pm »
Final Fantasy VIII.

Mam oryginał i jak już mówiłem znikają filmiki po zainstalowaniu patcha.

Offline Pokpoko

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 28, 2006, 05:34:29 pm »
dobra,zdenerwowałem się.

problem nazywa się Rome:Total War.w zasadzie to nakładka Total Realism,ale problem występuje wszedzie.

co jest nie tak:armia duchów-znaczy na planszy bitewnej jak się zrobi zbliżenie widac tylko maszerujące cienie modeli na trawie,same modele sie nie ładują. na max. oddaleniu widać sylwetki,ale tyle.
gra jest spatchowana do 1.2,ale w BI 1.6 tez to było. próbowałem już chyba kazdych ustawień w opcjach wideo-max detali, min detali, duże i małe jednostki, i nic.
o hardwarze lepiej nie wspominać bo sprzęt jest zabytkowy,ale wcześniej problemu nie było(wcześniej->na Win98), po reinstalce na XP się zaczęło.

jakieś propozycje?

Offline Gil-Galad

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 28, 2006, 06:47:13 pm »
Hm... Nie wiem, ale skoro mówisz, że sprzęt jest zabytkowy, jest to prawdopodobnie rozwiązanie. Ponieważ WinXP wymaga znacznie większych zasobów systemowych niż wersja 98, Twój komputer nie wyrabia z tworzeniem animacji dla poruszających się oodziałów (z bliska), jednak nadal ma moc obliczeniową wystarczającą do liczenia przebiegu walki. Ponieważ na największym oddaleniu i tak prawie nie widac jednostek, komputer potrafi je wygenerowac. :|

Offline Pokpoko

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 29, 2006, 04:54:10 pm »
czyli jedyne wyjście to byłoby upgrejdowanie mojego kochanego 700mhz, 300mb ramy Geforce DDR z 20GB dysku do czegoś lepszego?
cóż, odpowiedź może być tylko jedna-poradzę sobie bez modeli 3d :lol:

Offline Rosic

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 06, 2006, 02:29:06 pm »
Sproboj odpalic gre w trybie zgodnosci z win 98. Klik prawym na skrocie, wlasciwosci, zakladka zgodnosc, "uruchom program z trybie zgodnosci z win 98/me"

Offline mylie

Theme park world inc.
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 11, 2006, 08:22:09 am »
Ceść!
Niedawno kupiłam tę grę ale nie mogę jej odpalić. Nigdzie, ani na płycie ani w opakowaniu nie ma kodu do instalacji, szukałam milion razy.      Może ktoś zna jakiś uniwersalny kod czy coś innego aby uruchomić tą grę, Bo szkoda mi gry, w którą nigdy nie grałam. :roll:  :(

***

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 11, 2006, 11:23:15 am »
Nie ma takiego czegoś jak "kod uniwersalny". Skoro wywaliłaś cd-key, to musisz kupić nową grę.

I ostrzegam, jeżeli pojawi się tu jakaś "głupia" propozycja (wiecie o czym mówię), jak rozwiązać ten problem, to poleci ostrzeżenie.

Offline Idaan

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 11, 2006, 06:59:12 pm »
Jeśli przypadkiem masz jeszcze pudełko od tej gry i paragon ze sklepu, to możesz iść do reklamacji i poprosić o wymianę na nowe, w którym będzie CD-key. Nigdy nie miałem takich problemów i nie wiem czy się uda, ale spróbować można.

@Norsefir: Mam nadzieję, że to jeszcze umiarkowanie mądra propozycja ;)

***

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 11, 2006, 07:00:52 pm »
Cytat: "Ienthill Idaan"
Jeśli przypadkiem masz jeszcze pudełko od tej gry i paragon ze sklepu, to możesz iść do reklamacji i poprosić o wymianę na nowe, w którym będzie CD-key. Nigdy nie miałem takich problemów i nie wiem czy się uda, ale spróbować można.

Z tego co wiem, to gra została zakupiona na Allegro.

Offline calvus

D&D Dungeonshart
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 19, 2006, 09:41:23 pm »
Witam
Właśnie zainstalowałem grę D&D Dungeonshart i wszystko jest ok Postać się porusza, widać tylko okrąg i energie postaci ale nie wyświetla mi całej mojej osoby oraz moich pomocników, wrogowie są wyświetlani OK. Mam zabytkową kartę GF 2 Ti mam wrażenie że to przez nią mam problem (winXP, AMD 2200, 640Mb,) oczywiście nie obsuguje DirectX 9c takie są chyba wymagania gry. Włączyłem wszystie opcje w menu.Bede wdzieczy za pomoc, dziekuję .
Pozdrawiam

***

  • Gość
Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 19, 2006, 11:33:52 pm »
A nie chodzi ci przypadkiem o: Dragonshard?

Offline calvus

Gry- Problemy Techniczne
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 20, 2006, 08:21:41 pm »
Tak, dokładnie chodzi o Dragonshard, może ktos ma jakieś sugestie co do mojego problemu.

 

anything