trawa

Autor Wątek: flyer  (Przeczytany 10392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJ

  • Gość
flyer
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 17, 2006, 03:34:40 pm »
Cytat: "Kensiorek"
Cytat: "Varden"
Cytat: "Kensiorek"
Lapiesz odrazu a nie na koncu chyba


Łapiesz na końcu. Co do tego nie ma wątpliwości.
znaczy ja nie jestem pewien dlatego napisalem chyba ale
 przy Pursuit Into Fresh Enemy nie znalazlem zasady ze mozesz wpadac tylko w jednostki ktore sa za pk w ktorym zlapiesz przeciwnika ani ze jesli wpadniesz w cos wczesniej to goniony spokojnie ucieka ( nawer jesli rzuciles wiecej nic on na pogon)


Marcin - challenge.

Takich bzdur nigdzie nie znajdziesz.

Nie mam siły dawać linków - poszukaj sam a dowiesz się, że;

- nie rzuciłeś więcej - na breaka - giniesz, nawet jeśli wróg z jakiś powodów nie mógł dobiec do miejsce gdzie uciekłeś.

Challenge.

Jankiel

  • Gość
flyer
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 17, 2006, 04:20:23 pm »
Proponuję Kensiorek, żebyś zaczął się jednak wypowiadać w plotach i młotach. Tutaj wymagamy raczej szczypty rozsądku i odrobiny znajomości podręcznika.

Offline Kensiorek

flyer
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 17, 2006, 04:48:20 pm »
napisalem przeciez ze nie jestem pewien i tyle .Napisalem rowniez dlaczego nie jestem pewien wiec nie wiem o co wam chodzi .Niestety w RB nie na wszystkie kwestie znajdziesz odpowiedzi i tyle Przyklad??
 rydwany dalej nie wiadomo czy ma las wymijac czy wpadac
. A z jackiem zawsze chetnie zagram bo 20 pk na starci zawsze sie przyda  :lol:  :lol:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

JJ

  • Gość
flyer
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 17, 2006, 04:59:44 pm »
Który post Ci ciachnąć Kens, no który... :badgrin:  ;)


@ Kens below;

W niedzielę sie zgadamy...
Dość tego OT :badgrin:  ;)

Offline Kensiorek

flyer
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 17, 2006, 06:04:07 pm »
Tym razem Jacku nie bedzie warda na jednostkach :P W Ozarowie wyciagnoles remis tylko dlatego ze jakimis plewnymi elfami musialem grac 1 bitwe :P Szkoda ze cie Swingu zmasaktorwal bo tak juz w niedziel mozna to by bylo zalatwic :P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

szafa@poznań

  • Gość
flyer
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 17, 2006, 06:37:20 pm »
Cytat: "Kensiorek"
napisalem przeciez ze nie jestem pewien i tyle .Napisalem rowniez dlaczego nie jestem pewien wiec nie wiem o co wam chodzi .Niestety w RB nie na wszystkie kwestie znajdziesz odpowiedzi i tyle Przyklad??


nie jestes pewien to najpierw przeczytaj z zasadach w RB. akurat ta kwestia napisana jest wprost - nie ma odległosci gonienia, jest predkosc gonienia!