Autor Wątek: Oryginalne TPB atakują Empiki?  (Przeczytany 9382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« dnia: Marzec 17, 2003, 02:03:30 pm »
Dziś zaglądam do Empiku w Krakowie na dział z komiksami i co widzę? Oryginalne wydania "Dark Knight Returns" i pierwszego tomu "100 bullets". Nie pamiętam po ile są kulki, ale DKR za 64 PLN. Czy ktoś wie coś na temat tej akcji? Czy empik planuje rozrzucić to po całej Polsce, czy tylko przypadkowo te komiksy znalazły się w Krakowie?
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline An-Nah

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2003, 02:27:54 pm »
Wiedziałam dziś, widziałam ;) Hmmm, może to alternatywa dla tłumaczenia by Kreczmar?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Voytek

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2003, 02:28:10 pm »
Ja tam czesto widuje ale nie  albumy ale pojedyncze zeszyty: Batman, X-Men, Wolviego  cenowo to ok. 16 zl. i  mniej wiecej miesc. opoznienia maja.
Magazyny tez czesto widze np. WIZARD za 32 zl. ostatnio byl.
Ale mnie to nie interesuje - kiepsko qumam english i kasy za duzo tez nie mam.
ex, Drugs & CS!

Offline Killah

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2003, 02:28:43 pm »
Huh...nie wiem, czy to jakaś akcja, ale jeśli tak, to popieram! Aż muszę swój, Łódzki Empik sprawdzić :)
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline JANKE'S

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2003, 02:51:43 pm »
Może dzięki temu więcej osób zobaczy czym różnia sie polskie wydania od oryginałów. Bo to co zrobił egmont z ostatnim Hellboyem to jest skandal !
A moze juz do nich takie sygnały doszły i dlatego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców ?

Offline Voytek

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2003, 05:19:51 pm »
Bylem dzisiaj  w Empiku i widzialem orginalny DKR i SANDMAN (!!!) pierwszy album  mmmhhhh.... cudo wydany , tlusciutki , 100 razy lepiej niz to zrobil egmont  jesli chodzi o jakosc i jeszcze jakis cd w srodku byl! :shock:

A tak w ogole to kupilem  polskiego Sandmana  album III , Kaznodzieji brak(!!!) a Hellboya przejrzalem i chwilowo sie wstrzymuje.Gdzie Manara ( tez brak) cieniutko cos w Gdansku!
ex, Drugs & CS!

Offline An-Nah

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2003, 05:26:12 pm »
W Kraku tak samo... ech, ja na nowego Sandmana czeeeeeeeekam.... dłuuuuuugo...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline dnaoro

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2003, 09:09:18 pm »
bylem pare dni temu w pń i nie zauwazylem (tak z 2 miesiace temu widzialem, ze byly ze 2 oryginalne amerykanskie zeszyty o superherosach - te cienkie), ale mozliwe ze cos sie ruszy.

Offline Borys

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2003, 12:21:56 am »
W Krakowie, w księgarni "U Waldka" dowiedziałem sie dzisiaj (poniedziałek), że egmont zawalił i nie wysłał im nowości w sobotę, ale jutro prawdopodobnie dopiero po południu wszystko ma być. Też się nie mogłem Sandmana doczekać.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Janek Pietkiewicz

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2003, 12:50:36 am »
Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli tu do czynienia z jakąś większą akcją EMPiKu, a już na pewno nie z "atakiem TPB" - najróżniejsze dziwne rzeczy (w tym komiksy) sprowadzane z Zachodu pojawiają się co jakiś czas na półkach, ale jest to zjawisko zachodzące od bardzo dawna. Jako inny przykład mogę podać chyba losowo pojawiające się zagraniczne podręczniki do gier RPG.

Offline Błendny Komboj

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2003, 11:48:59 am »
A jednak leżą komiksy z DC: obok wzmiankowanych już kulek i DKR widziałem jeszcze "Sandman: Preludes & Nocturnes". DKR kupiłem sobie i gdzieś już mam obietnice poprawki tłumaczenia Kreczmara 8)
Natomiast jeśli chodzi o 100 bullets to już nigdy nie powiem złego słowa na Mandragorę: polskie wydanie 100 razy lepsze od oryginalnego (w oryginalnym papier jak w starych semicach, czernie jakieś niewyraźne i wogóle kiła).
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2003, 03:32:53 pm »
sytuacja na froncie w katowicach:
jest DKR, sandman, 100 kulek  :D  jeszcze zapakowane hehe
a wizard jest regularnie
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Macias

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2003, 08:52:48 pm »
gdynia:batman,robin,czasem superman,flash,wonderwoman (of koz po ok,30 stron)plus czasem wizardy i wizardy specjalne,animerica itp.a w gdynii z egmontu wszystkie nowosci dotarly.mam juz kaznodzieje i mowiue jedno:warto!mnie osobiscie rozbroil txt gdy jesse lezal w trumnie "...ogolnie bylo do dupy".

Offline freshmaker

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 19, 2003, 08:49:30 pm »
w wawie widzialem batmana:dkr po 69.99, sandmana za 89 i 100 naboi za 45 (faktycznie wydane na szmacie). stoleczny empik niezle zdziera. fajnie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline mykupyku

Oryginalne TPB atakują Empiki?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 19, 2003, 11:21:25 pm »
Cytat: "freshmaker"
w wawie widzialem batmana:dkr po 69.99, sandmana za 89 i 100 naboi za 45 (faktycznie wydane na szmacie). stoleczny empik niezle zdziera. fajnie.


a w którym to EMPIK-u? bo przy Marszałkowskiej wczoraj był tylko Calvin and Hobbes (w sumie to resztki, bo im się świetnie sprzedał)
opyright by mykupyku

 

anything