Autor Wątek: Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla  (Przeczytany 47231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RoMaN Lord of the Druchii

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2006, 01:52:46 pm »
zmieiniłem temat juz wiecej tego nie zrobie teraz wszyscy powinni być usatysfakcjonowni. nie chodzi przecież o to jaki temat tylko co w nim jest a jak będziemy pisać cały czas jaki temat ma być to nam go zablokują
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline DZIK

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2006, 02:36:52 pm »
Cytat: "logan347"
Moge kiedys posedziowac  :D premia do ligi sie przyda

 uch - merkantylne trochę...
 premia jest gdy na turnieju lokalnym zagra 41 i więcej graczy
 u nas w marcu/ kwietniu - możliwe
a kamieniu siedzi skink
         He can do everything
      Cumplidos solamente si somos campeones

Offline Supeł

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2006, 03:22:29 pm »
A Wy kurde co, sesji nie macie, uczyć się nie musicie?... W sumie albo za modzi albo za starzy jesteśta... dobrze Wam....  :cry:

Offline Pogodyn

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2006, 03:31:56 pm »
Cytat: "Shakin' Dudi"
bać się nie boje....chodzi tu o przyjemność z gry, a moij kumple zawsze wychdzili z bitwy z nim z pewnym urazem psychicznym :D


Jak cie złapie na podkładaniu dziwnych poobgryzanych kostek , na których zawsze 1 i 2  wypadają i zobacze , że rzucasz nimi tylko i wyłącznie testy liderki , jak przed bitwą ze mną na turnieju zmienisz rozpiske , i będziesz mi tłumaczył , że tak było cały czas , jak nie będziesz chciał robic testów -  brejka , to niestety musisz się liczyć z ranami psychicznymi......, ale spoko możemy zagrać .....nie taki wilk straszny jak go malują....... :D  :D  :D
marinów z pierwszej edycji szukam , oferty na priva poproszę.

Offline Asfaloth

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:00:04 pm »
Ja też popiera język polski i strasznie śmierdzi mi takie looooblinowanie. A co nie mówiłem już kilka mieśiecy temu, że nasze kochane miasteczko jest potęgą i będzie jeszcze większą?:):) No i są w nim cztery karabiny maszynowe:):)
arma is Karma

Offline Muzyk_Gruby

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:06:40 pm »
Cytat: "Asfaloth"
Ja też popiera język polski i strasznie śmierdzi mi takie looooblinowanie. A co nie mówiłem już kilka mieśiecy temu, że nasze kochane miasteczko jest potęgą i będzie jeszcze większą?:):) No i są w nim cztery karabiny maszynowe:):)


Muzyk, Muzyk, Roman i Muzyk  :lol:
UPIĘ 6ED LONGBEARDÓW

We are all sons of Grungni!!
May the bless of Valaya be with us my small friends!!

Offline Asfaloth

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:12:22 pm »
A co do sędziowania to jest u nas kupa ludzi, którzy robią to spox takich jak Dzik, Jerzyn, Supeł. Co nie zmienia faktu, że można młodych wdrażac jak Didiiiii ups sorry Duddiii:):). Bo młodych również potrzeba. Generalnie to i tak mamy szczęście bo z sędziowaniem nie ma u nas problemu takiego jak gdzie indziej. I co jak co ale na jego jakość nie można narzekać. Cociaż wku...wia mnie czasami stwiedzenie Dzika jest tak i chu.... No ale zazwyczaj zawsze ma rację:):)
arma is Karma

Offline mm

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:37:05 pm »
Wow  :badgrin:  Jak samoocena  :D

Jeszcze żeby więcej ludków na turnieje za miasto jeździło... Z tym u nas raczej cienko bywa...
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Shakin' Dudi

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:49:31 pm »
Poczekaj :D jeszcze troche :badgrin: zaczniemy jeździć..... :roll:

DIDI to moja siostra Ja jestem DUDI :D

Konrad w najbliższym czasie wpadne do ciebie po figsy....sorry rozchorowałem się i zęby mi wycinali więc nie mogłem.....
)

Offline mm

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2006, 06:39:46 pm »
Do mnie?

A gdzie jak mnie raczej nie ma w domu  :shock:  :badgrin:  :D
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline mm

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2006, 06:41:33 pm »
A, sorki, źle przeczytałem posta  :shock:  :oops:  :D
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Supeł

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2006, 07:17:28 pm »
Te, 4 karabiny, miales byc dzis w sklepie i co? Gadales z szefem? kiedy wracasz do roboty albo jak sie z Tobą spotkac inaczej (kasa na gwałt potrzebna  ;) )

A w Lublinie nie jest żle z wyjazdami, nie znam prawde mówiąc ośrodka co by tak duzo jeżdzil jak my. Wszystkie mastery maja kogos z Lublina, na bazylu 2 ekipy mieliśmy. Nawet na lokale się jeździ (ja miałem w tym sezonie chyba więcej wyjazdówek niż Looobelskich turnieii (chyba :D)

Szalom zioooom, niech Chuck będzie z Wami...

Offline SilveRRaptoR

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2006, 08:22:23 pm »
mzoe chodzi Lublin po paru glebszych
AURUS POWER!
True Legion will never be defeated!
Śpieszmy się kochać Niedziela tak szybko znika...

Offline Jerzyn

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2006, 08:10:27 am »
qrde, zioomy, nie qmacie zajafky, loobelskije śhrodowysko yest glanc skejciarkije. z trapezfiku jestescie czy co?? nie ma co trzasac bobra tylko trza byc fleshiy..... ;)



a z wyjazdami to chyba nie jest jeszcze tak zle... fakt dudek i wincu jeszcze mogliby jezdzic..., i moze ktos jeszcze, ale wszak nie wszyscy pomalowane figsy maja, zeby jezdzic(choc ja do legionowa jezdzilem majac nie pomalowane figsy). ale z tego co wiem z tajnych akt firmy ktorej nazwy nie moge wyjawic(kryptoreklama :roll: ) to za rok w lublinie bedzie 3000 graczy na turniejach, i na gt do anglii pojedzie od nas 100 osob. wykupimy gw i bedziemy im pisac opowiadania. a co!!!!!!!



a tak odnosnie tematu: romanie najmilszy. wytulmacz mi co to jest lubelskie srodowisko, a co to jest loobleskie srodowisko i czym one sie roznia? moze czegos nie wiem... pewnie jedno jest masonskie a drugie zydowskie... i nawzjamem walcza o wplywy
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Szorstki

Lubelskie tudzież Loobelskie Środowisko Battla
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2006, 08:22:00 am »
Wiem Wujku ze nie musze. Nawet mi tak mowiles. Ale ja czuje moralna potrzebe spłacania długow. Taki jakis dziwny jestem ;)
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]