trawa

Autor Wątek: [25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie  (Przeczytany 21576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek_Krz

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 25, 2006, 11:04:38 am »
Uuuu, hehe będzie rzeźnia :D

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:32:37 pm »
No właśnie panowie... proponuję normalną składkę na turniej ale tylko jakieś symboliczne nagrodu i kase po prostu przeznaczamy na blaty i rozkręcamy własny klub... nie będzie tutaj nikt nami pomiatał i bez blatów i terenów sobie poradzimy  :evil:

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:45:28 pm »
Zapomniałeś o opłaceniu sali :arrow: 50 zł na wejście + 10 zł za każdą godzinę gry. Jakieś 10-11 godzin na turniej trzeba liczyć, co daje koszt 150-160 zł.
Z milszych informacji patronem medialnym turnieju został portal internetowy POLTERGEIST, niedługo może jeszcze pozyskam kolejnych dwóch patronów medialnych ;)
Poza tym szukam sponsorów ;)
Pozdro ;)

Offline Pogodyn

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:56:14 pm »
No panowie życze z całego serca powodzenia , jak sie dorobimy naszego sprzętu .....pożyczymy , niechybnie - BEZPŁATNIE !!!! pozdrawiam.
marinów z pierwszej edycji szukam , oferty na priva poproszę.

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:57:49 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Uuuu, hehe będzie rzeźnia :D
.... oj będzie, będzie  :badgrin: Co do klubu Leszku Motor ma racje :(  Pozatym : scenariusze Motor są super !!!!!!! :badgrin: !!!!  wprawdzie Nikodemus jest przepakowany a w skrzyni po swarmie mogło by być coś ciekawego np. strzelba łowiecka, itp.... ale to moje takie małe dygresje ( nie musisz uwzględniać) Służe także kilkoma moimi terenami. .... i pytanie ty jesteś sędzią?

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 25, 2006, 05:31:51 pm »
Nom też prawda... Ja bym z chęcią pomógł z negocjacjach z p. Dyrektor ale niestety nie mam wyrobionej dobrej opinii u nauczycieli... Myślę że jeżeli wszyscy włączymy się i zaczniemy ostro działać żeby wszystko rozkręcić... Jeżeli będą jakieś problemy to po prostu niech każdy pisze, to zawsze się znajdzie ktoś kto da radę rozwiązać problem

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 25, 2006, 05:34:55 pm »
Cytat: "Pogodyn"
No panowie życze z całego serca powodzenia , jak sie dorobimy naszego sprzętu .....pożyczymy , niechybnie - BEZPŁATNIE !!!! pozdrawiam.
Serdecznie dziękuję w swoim imieniu, jak również lubelskich mordheimowców ;)

Cytat: "Ludwik"
wprawdzie Nikodemus jest przepakowany a w skrzyni po swarmie mogło by być coś ciekawego np. strzelba łowiecka, itp.... ale to moje takie małe dygresje ( nie musisz uwzględniać) Służe także kilkoma moimi terenami. .... i pytanie ty jesteś sędzią?
Nom trochę Nikosia podpakowałem, ale w koncu to ostatni scenariusz, a jego celem tak jak i pozostałych jest doprowadzenie bandy przeciwnika do rout testu, a Nikoś ma dodać tylko trochę smaczku ;) i utrudnić rozgrywkę. Generalnie wszystkie scenariusze opierają się na skirmishu, mimo to proszę o dokładne przeczytanie ich przez rozpoczęciem gry ;) Każdy dostanie w formie papierowej regulamin i scenariusze także nie powinno być z tym problemów.
Co do Twojego drugiego pytania jestem sędzią głównym niegrającym. W związku z czym osobom, którym brakuje figurek, albo ich nie mają a chciałyby wziąść udział w turnieju, chętnie pożyczę swoje modele ;)
Pozdro ;)

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 25, 2006, 05:47:10 pm »
Cytat: "Kretek"
W związku z czym osobom, którym brakuje figurek, albo ich nie mają a chciałyby wziąść udział w turnieju, chętnie pożyczę swoje modele ;)


Wziąć!!!!!!!!!!! ;)

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 25, 2006, 05:47:14 pm »
To ja chętnie bym pożyczył nieumarłych. Będę (mam nadzieje udanie )debiutował tą bandą w turnieju :oops: !    Służe też w miare możliwości swoją pomocą ( narazie jestem chory :evil:  ale do turnieju wyzdrowieje) :badgrin: Czy jako sędzia dopuścisz okrągłe  podstawki?


...a ty Leszek nie poprawiaj wszystkich......

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 25, 2006, 05:57:45 pm »
Cytat: "Ludwik"
To ja chętnie bym pożyczył nieumarłych.
Nie ma sprawy ;)  Poza tym mam jeszcze Mercenaries i Skaveny gdyby ktoś chciał pożyczyć

Cytat: "Ludwik"
Służe też w miare możliwości swoją pomocą ( narazie jestem chory :evil:  ale do turnieju wyzdrowieje) :badgrin:
Zdrowiej, zdrowiej , każda pomocna dłoń jest mile widziana ;)

Cytat: "Ludwik"
Czy jako sędzia dopuścisz okrągłe  podstawki?
Tak
Pozdro ;)

Offline Wojtek_Krz

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2006, 06:27:26 pm »
No nie, kolejne undeady;)

Offline Ludwik

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 26, 2006, 06:02:51 pm »
Cytat: "Motor"
ponadto Nikodemus jest pod wpływem czaru szczęście Shemteka.
 Cały czas?

P.S. Jest jutro spotkanie na szkolnej?

Offline Slayer_Lublin

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 26, 2006, 06:58:32 pm »
Cytat: "Ludwik"
P.S. Jest jutro spotkanie na szkolnej?


Nie słyszałem żeby było odwołane, a wręcz przeciwnie-> wiele osób się wybiera więc pewnie będzie...
P.S. Spytałbyś się jutro w szkole... Ale znając ciebie to też nie uczęszczasz w tym tygodniu ;)

Offline Asfaloth

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 26, 2006, 09:25:00 pm »
No ja będe na pewno i jeżeli komuś brakuje figsów swoimi służe bardzo chętnie.
arma is Karma

Offline Motorek

[25.02.06] "SPALIĆ CZAROWNICĘ" Turniej w Lublinie
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2006, 08:07:45 am »
Cytat: "Ludwik"
Cytat: "Motor"
ponadto Nikodemus jest pod wpływem czaru szczęście Shemteka.
 Cały czas?

P.S. Jest jutro spotkanie na szkolnej?

1 Tak
2 Tak, mogę się trochę spóźnić bo najprawdopodobniej będę się wybierał do MDK na Bernardyńską , żeby dowiedzieć się co i jak z moim banem, przynajmniej wiem już za co go dostałem ;)

Mamy już w sumie trzech patronów medialnych :D Poltergeist, Wrota Wyobraźni i Miragliano ;)
Dziś zabieram się za pozyskiwanie sponsorów ;)
Pozdro ;)