trawa

Autor Wątek: Dlaczego to własnie oni...  (Przeczytany 3669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wallenstein

Dlaczego to własnie oni...
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2006, 08:13:56 pm »
Imperium - ludzkość (zawsze grałem człowiekiem i wszędzie); niemiecki renesansowy klimat; nieco czarnego prochu; dowódcy, którzy nie rzucają się w wir walki, lecz wydają rozkazy; czasami fanatycy religijni; wojny domowe; pierwsza i ostatnia tarcza przeciw Chaosowi... Wszystko co ciekawe w jednym miejscu.
ekwizycje, łupienie... Strzały kartaun i rusznic. Pożary i rabunki. Wojna nadeszła.

Offline Zox

Dlaczego to własnie oni...
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 28, 2006, 08:20:01 pm »
Vampiry - pierwszy raz armia zauroczyła mnie fluffem i mnogością rozwiązań przy tworzeniu rozpiski, i magia te 3 skladniki zaważyły (nie przegięta magia tylko fajna, pasująca do mnie)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline High Elf

Dlaczego to własnie oni...
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 28, 2006, 08:22:08 pm »
Zox a może powiesz prawdę? :P
A czemu zacząłęś ogry opowiedz, jestem bardzo zainteresowany.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Zox

Dlaczego to własnie oni...
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 28, 2006, 08:29:14 pm »
O czym prawde? O Vampirach jest cała prawda. Do tego ich stabilnosć że nigdy nieuciekną gdy tego niepotrzeba.

Ogry? Zacząłem mieć dość słabych jednostek (od HE przez Gobliny :) ) jednostki nieźle rzezą jak dobrze wykorzystać, moze i z oryginalnośći żeby sie neizaczęsto powtarzały armie. Dostępność figurek (akurat chłopak wyprzedawał). Nadzieja że w 7 ed je podpakują :D:D:D I może lekko, ale nietylko dlatego że feara budzą jako moja pierwdza armia.
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline piko

Dlaczego to własnie oni...
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 28, 2006, 09:02:19 pm »
Mi najbardziej sie krasie podobaja, ale zbiera je moj brachol wiec odpada. potem vampiry i he. ale styl gry he ktory obralem malo magii  malo beltow i brak smoczka sie nie sprawdza, wiec wypadlo na VC. Obowiazkowo blooda bo WFB bez close combat to nie gra.

Offline Lunn

Dlaczego to własnie oni...
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2006, 10:35:13 am »
no mi też krasnoludy i chaos, ale chaosem grał brat, a krasnoludowy tryb gry (stand & shoot) mi nie odpowiada. To gram orkami :D. a potem uwielbienie do wikingów przerodziło się w CultofUlric.

 

anything