trawa

Autor Wątek: Komiksy Empro  (Przeczytany 124343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 10, 2005, 09:33:34 pm »
tak se napiszę (może jednak ktoś to czyta :))

bardzo dziękuję wszystkim, którzy zakupili bo z tego co sie właśnie dowiedziałem bardzo przyzwoite wyniki sprzedaży były :)
tym co jeszcze nie mają polecam zakupy w KomiksLandii bo tam jeszcze coś zostać powinno :)

no i kurde czekam na uwagi :P

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 11, 2005, 01:42:06 pm »
to co zostało z MFK jest do nabycia jeszcze w Warszawskiej KomiksLandii albo u mnie osobiście :)
Zapraszam bo zostało niewiele :)
eM

Gilbaert

  • Gość
Komiksy Empro
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 13, 2005, 08:49:24 am »
przeczytałem. Nie zabiło mnie. Najlepszy ten komiks o gulliwerze. Najgorsze są te paski z tyłu gdzie goście rozmawiają o superherosach.
Mam wrażenie że taki mały format źle służy twoim komiksom, bo są trochę nieczytelne w czym swój udział ma również fakt greyscale'a. Czcionka jest za mała etc.
także ogólnie - średnio.

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 13, 2005, 01:52:15 pm »
tenkJu Gil za uwagi :)
generlanie emproFactor nie ma zabijać, ma być ksiażeczką czysto rekreacyjną, bo uważam, że miło kiedy coś bawi (film, książka, komiks).
fakt, że na pewno w większym formacie i kolorze przede wszystkim emproFactor zyskałby trochę, bo tak przygotowane były wszystkie plansze ale widomo, koszty, koszty i jescze raz koszty :)

chętnie przeczytałbym też coś więcej na temat poszczególnych historyjek i tak ogólnie, wtedy będzie mi łatwiej pracować na zabójczością kolejnych części :)

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 28, 2005, 12:43:38 pm »
http://relaz.o2.pl/ksiazka-art.php?id=589

zapraszam, do dzielenia się swoimi wugamia rónież tam :)

bo tutaj zrobił się niezły zgiełk  :badgrin:  :evil:

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2005, 04:29:39 pm »
tak sobie pogadam ze sobą :)
od dzisiaj można emproFactora spotkać też w Centrum Komiksu w Warszawie :)
Serdecznie zapraszam bo tam poszły ostatnie sztuki :)
Potem będzie już tylko nicość :)

KRL

  • Gość
komiksy empro i jego wygrana w konkursie mtv
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2006, 06:26:24 pm »
Szukałem tematu o Empro...i nie znalazłem- a że nie zaczynałem jeszcze nigdy nowego tematu na forum to się doczepię tutaj:) Najwyżej mnie ktoś przeniesie:)mówisz i masz :). przyłączam się do gratulacji. gil Bo ja chciałem... pogratulować Empro tego wygranego konkursu MTV. Bo trzeba sie cieszyć że kolega z forum wygrał,nie?:)
Ja tu koleguje koleguję...choć sie nie znamy, ale bytowanie na tym samym forum zobowiązuje:)
P.S. Mam nadzieję że chociaz płaca za to. Oni tam raczej nie biedują. Czy sie mylę?

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2006, 08:35:18 pm »
A co tam nasz kolega empro wygrał ??
Też dołączam się do gratulacji  ale chciałbym wiedzieć za co  ??
Pochwal sie przyjacielu  :)

Offline Jaszcząb

Komiksy Empro
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2006, 09:06:05 pm »
KRL napisał:

Cytuj
Szukałem tematu o Empro...i nie znalazłem- a że nie zaczynałem jeszcze nigdy nowego tematu na forum to się doczepię tutaj:) Najwyżej mnie ktoś przeniesie:) Bo ja chciałem... pogratulować Empro tego wygranego konkursu MTV. Bo trzeba sie cieszyć że kolega z forum wygrał,nie?Smile
Ja tu koleguje koleguję...choć sie nie znamy, ale bytowanie na tym samym forum zobowiązuje:)
P.S. Mam nadzieję że chociaz płaca za to. Oni tam raczej nie biedują. Czy sie mylę?


Dołączam się do gratulacji. Postaram się co czwartek ten Metropol dopaść. Niestety na mojej trasie do pracy Metro rozdają i jakieś Echo :?

Offline repek

Komiksy Empro
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:01:01 pm »
Czytaj strony poświęcone komiksom. :]
Również, jeszcze raz, gratulacje.

Pozdrawiam

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:09:26 pm »
kurde, jak miło :)
dziękuję bardzo :)


jeśli moge jeszcze sie rozpanoszyć, to poprosiłbym o zostawienie tego tematu i co czwartek postaram się wrzucać linka do aktulanego numeru gdzie będzie mój komiksik do zassania sobie z sieci :) bo można :)

mam nadzieję, że ta seria nie rozczaruje nikogo i będzie czymś fajnym :)

mam też pomysł jak ją troszkę uatrakcyjnić, ale o tym potem :) się okaże z resztą :)

o pieniążkach mowić nie będę bo to nie wypada :)

jeszcze raz wszystkim dziękuję, nie spodziewałem się :)

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:14:08 pm »
dziękuję bardzo za wszelkie gratulacje, jest mi niezmiernie miło :)


Jaszczębiu Drogi ponoć Metropol jest rozdawany w godzinach 7-9 czyli baldym świtem, kiedy normalni ludzie otwierają jedno oko, mówią "k***a, jak wcześnie" i przewracają się na drugi bok nakrywając szczelnie kołdrą i mamrocząc coś pieknej lasce co się właśnie przyśniła (przynajmniej moja Narzeona tak mówi, że robią normalni ludzie, czyli ja :)
dla wszelkich zainteresowanych postaram sie co czwartek wkleić linka do akutalnego numeru Metropolu w pdfie, którego można sobie spokojnie zassać :)

jesli mi łaskawcy z moderatorni nie obetną temau spod tego linka :)
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=16687

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję :)
eM

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2006, 12:10:07 am »
fiu fiu fiu  :)
no teraz to sie zacznie :)
sława, wywiady,  bankiety, autografy  :)
Serdeczne gratulacje i wojuj, bo z MTV masz naprawdę wielką szansę wypłynąć w świecie.
Jeszcze raz wszystkiego naj.....  :)

Offline Jaszcząb

Komiksy Empro
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 20, 2006, 07:56:36 am »
Cytat: "empro"

Jaszczębiu Drogi ponoć Metropol jest rozdawany w godzinach 7-9 czyli baldym świtem, kiedy normalni ludzie otwierają jedno oko, mówią "k***a, jak wcześnie" i przewracają się na drugi bok nakrywając szczelnie kołdrą i mamrocząc coś pieknej lasce co się właśnie przyśniła (przynajmniej moja Narzeona tak mówi, że robią normalni ludzie, czyli ja :)


No ja wykonuje wymienione przez Ciebie czynnosci codziennie ale z ta roznica, ze akcja rozgrywa sie o godzinie 05:45 ;) Pozniej rozpoczynam moje tramwajowe tourne z Bielana na Okecie i po drodze mam szanse nazbierac cala kolekcje bezplatnych gazet codziennych :)

Offline empro

Re: ......
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 20, 2006, 09:09:43 am »
Cytat: "Łamignat"

sława, wywiady,  bankiety, autografy  :)


póki co jest praca po 17 godzin na dobę :(