Autor Wątek: Komiksy Empro  (Przeczytany 123543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Komiksy Empro
« dnia: Wrzesień 27, 2005, 08:10:38 pm »
Witam Serdecznie,
Jak wielu innych szykuję na MFK malutki zbiorek moich komiksowych opowiastek. Planuję zawrzeć w nim kilka szortów, które głównie brały udział w różnych konkursach komiksowych, z róznym skutkiem (częściej lepszym niż gorszym :)). Niestety częściej moje prace publikowane były w miejscach mniej związanych z komiksem a więc może moja radosna twórczość nie jest specjalnie znana w "środowisku" :), stąd takie posunięcie.
Myślę, że całość objętościowo zamknie się w około 40 stronach formatu A5, mam nadzieję na twardszą (może kolorową) okładeczkę. Cenowo nie chciałbym przekroczyć 10pln (to się uda na pewno) ale mam nadzieję zbliżyć się bardziej do 5pln :) w nakładzie koło 50 egzemplarzy :)

Zakładam ten temat bom ciekaw jak zapatrujecie się na taką "premierkę" :)

Pozdrawiam
eM

Offline Tkachoz

Komiksy Empro
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2005, 08:54:57 pm »
kupie ale raczej 10 zl to za duzo. 7-8 max moim zdaniem. ogolnie gratuluje zrobienia zborku :)

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2005, 08:56:50 pm »
Cytat: "Tkachoz"
kupie ale raczej 10 zl to za duzo. 7-8 max moim zdaniem. ogolnie gratuluje zrobienia zborku :)


Dziękuję bardzo :)
10pln to nie sięgnie na pewno, ja chciałbym właśnie tak koło 7.50, ale może uda mi się jakość podniesć to wtedy lekko cena też by podskoczyła :)

Gilbaert

  • Gość
Komiksy Empro
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2005, 09:48:05 pm »
czy przewidujesz opcję "standardowa wymianka zinowa"? Bo w ankiecie nie widzę...

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2005, 09:57:44 pm »
Cytat: "Gilbaert"
czy przewidujesz opcję "standardowa wymianka zinowa"? Bo w ankiecie nie widzę...


obaczym, obaczym :)

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksy Empro
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2005, 10:44:03 pm »
Ja się piszę z przyjemnością na zbiorek.

Offline WeeGee

Komiksy Empro
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2005, 11:03:17 pm »
Znając siebie - zakupię :)

W większości "polskich bzdetów" znajduję coś interesującego, więc i z tym sie chętnie zapoznam.
ttp://weegee.digart.pl/

"There is no life I know to compare with pure imagination."

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 29, 2005, 09:05:51 pm »
kolejne szczegóły już mam dla Was (tak licznie zainteresowanych  :( )

ilośc stroniczek to 48, niestety w czerni i bieli ale nie będą to xerówki tylko eleganckie wydruczki, do tego okładeczka full-kolor a i cena niewielka wydaję mi się ja za takie coś bo 7.99 (czyli nawet nie 8pln :))

pozdrawiam
eM

Offline Tkachoz

Komiksy Empro
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2005, 07:15:17 am »
o fajnie. a gdzie drukujesz?

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2005, 08:48:15 am »
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/emprofactor/1
oficjalna prezentacja komiksu :)

a co do druku to właśnie Uland mi to załatwia :)
nie ma to jak sponsora znaleźć :)  (i bez skojarzeń :))

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2005, 08:23:21 am »
ostatnie niusy z frontu ;)

a więc emproFactor dostępny będzie najprawdopodobniej na stoisku KomiksLandii. Nakład niestety bardzo ograniczony bo około 50 egzemplarzy i dodruku w takiej formie edytorskiej na pewno już nie będzie :) a więc zapraszam serdecznie.

 8)

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2005, 01:51:01 pm »
no dobra, ostatnia wiadomość:

emproFactor będzie sobie spokojnie czekał na Nabywców na stoisku KomiksLandii gdzie w sumie powędrowało 38 egz (wiem, wiem strasznie maluśko- ale niestety rozgrabiony zostałem przez internet, co w sumie jednak jakoś tam mnie cieszy, bo widać jakie-takie zainteresowanie).
Sam również będę obecny na MFK więc jakby ktoś chciał mnie opluć (z ankiety wynika, że są tacy  :evil:  :roll:  to zapraszam do spróbowania swoich sił :))

czyli do zobaczenia jutro
Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam na stoisko KomiksLandii :)

Offline teresa_orlowski

Komiksy Empro
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2005, 02:00:14 pm »
Cytat: "empro"
Sam również będę obecny na MFK więc jakby ktoś chciał mnie opluć (z ankiety wynika, że są tacy  :evil:  :roll:  to zapraszam do spróbowania swoich sił :))


ja nie widzę takiej opcji w ankiecie dzieciaczku, ale z chęcią bym cię opluła zgodnie z życzeniem jakbym była.

a tak nietety będziesz musiał się opluć sam.

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2005, 03:28:35 pm »
Cytat: "teresa_orlowski"

ja nie widzę takiej opcji w ankiecie dzieciaczku, ale z chęcią bym cię opluła zgodnie z życzeniem jakbym była.

a tak nietety będziesz musiał się opluć sam.


fakt, to nie ta ankieta, gdzie indziej chcieli opluwać :(
a dziewczynko droga jakoś nie sobie poradzę bez ciebie....

Offline empro

Komiksy Empro
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2005, 04:08:57 pm »
no i po MFK, z tego co wiem, ktoś tam te moje wypociny kupił, ciekaw jestem co o nich teraz sądzicie :)
Jeśli ktoś już przebrnął przez burzę moich pomysłów i rysunków to chętnie usłyszę (znaczy przeczytam tutaj) jakie wrażenia po lekturze :)

z góry dziękuję (no nawet jak zobaczę zaraz komentarze typu "żenada" i "polski bzdet" :))

pozdrawiam
eM

 

anything