trawa

Autor Wątek: Naruto  (Przeczytany 26849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bemol

Naruto
« dnia: Październik 30, 2003, 07:09:28 pm »
Czy ktoś wie na jakiej stronie (oczywiscie jesli się da) można przeczytać 3cz Naruto??
iecz przeznaczenia ma dwa ostrza
Jednym jesteś ty.
Drugim...  jest śmierć?

Calanthe

Offline alfista

Naruto
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2003, 09:09:00 pm »
mozesz sie przejsc do empiku albo czegos takiego i przeczytac ... jezeli bardzo chcesz ...
lfi - nie tylko m&a

Offline sivy

Naruto
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2003, 03:31:56 pm »
to zalezy jeszcze gdzie u mnie wmiescie nic z nowszych mang nie ma .
PRZEZ TO MAM BRAKI!!!!!...chamy :wall:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Bemol

Naruto
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2003, 07:40:45 pm »
Chodzi mi o strone internetową bo cz3 jeszcze nie wyszła w księgarniach ale jest już gotowa(wydaje mi się ,że 4 też ale nie jestem pewien).
Więc jeśli ktoś zna adres takiej strony(o ile taka istnieje) prosiłbym o podanie.
iecz przeznaczenia ma dwa ostrza
Jednym jesteś ty.
Drugim...  jest śmierć?

Calanthe

Offline alfista

Naruto
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2003, 09:16:45 pm »
hmm .. skojarzylem cz jako chapter .. jak chodzi o tom pisz tom ^^ .. poczekaj, cierpliwosc to ponoc cnota.
lfi - nie tylko m&a

Offline An-Nah

Naruto
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2003, 01:07:24 pm »
Bardzo mi się to nie podoba... jeśli komiks wychodzi po polsku, to szukanie skalacji po necie jest baaaaardzo nieetyczne...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Bemol

Naruto
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2003, 07:30:26 pm »
W moim przypadku nie ma w tym nic nieetycznego poniewarz po pierwsze nie mam zamiaru sciągać jej z internetu czy drukować tylko po prostu przeczytać ,a po drugie i tak kupię 3 tom w sklepie bo zbieram serie naruto.Po prostu nie mogę się doczekać.
iecz przeznaczenia ma dwa ostrza
Jednym jesteś ty.
Drugim...  jest śmierć?

Calanthe

Offline Pokpoko

Naruto
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2003, 07:52:31 pm »
Cytat: "Bemol"
W moim przypadku nie ma w tym nic nieetycznego poniewarz po pierwsze nie mam zamiaru sciągać jej z internetu czy drukować tylko po prostu przeczytać.
świetne :lol:  :lol: ...cytat miesiąca...więc sciagając sobie gre z netu(ew.film)ale nie wypalając go napłycuie nie łamie praw autorskich? :bored:

Offline Haku16

naruto
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2006, 12:45:11 am »
naruto jest debesciak a wy co o nim sadzicie??


jest ktos na tym forum kto lubi naruto??
pwa gra forumowa^^' naruto www.hakurpgnaruto.fora.pl

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Naruto
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2006, 10:12:38 am »
Mam nadzieję, że "Naruto" mi się spodoba. Póki co pierwszych 13 tomów czeka na przeczytanie...

Offline lo scannacristiani

Naruto
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2006, 01:20:32 pm »
[uwaga, starałam się pisać ogólnikami, ale jak ktos ma duże uczulenie na spoilery, to niech lepiej się cofnie : ( ]


nie lubię już naruto.

miało swoje dobre momenty, do chwili zakończenia egzaminów na chuunina wszystko jest bardzo ajka, świetnie się trzyma w konwencji i w ogóle, ale...

no właśnie, zgodnie z konwencją im dalej tym gorzej. właściwie od chwili, gdy główny bohater wyrusza na poszukiwanie pewnej pani, poprzez pościg poziom mangi to krzywa w dół. a pootem? mogło być dobrze, przez pewien czas znowu podchodziłam do komiksu bardzo entuzjastycznie. ale oczywiście autor musiał dać pewnej kompletnie bezużytecznej wcześniej postaci z dupy wyjęte 'moce' i jak dla mnie - seria umarła śmiercią naturalną.


chociaż właściwie każdy shonen jest dla mnie skończony, gdy powstaje seria tv i skądś wykluwa się masa nawiedzonych fanów (dotyczy głównie sfer anglojęzycznych internetu). :s
size=10] [/size]

Offline Haku16

Naruto
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2006, 01:40:11 pm »
e tam naruto jest fajne ale prawdyiwa akcja dopiero sie yacyzna w 15 tomie
pwa gra forumowa^^' naruto www.hakurpgnaruto.fora.pl

Offline graves

Naruto
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2006, 09:13:19 pm »
Cytat: "Haku16"
e tam naruto jest fajne ale prawdyiwa akcja dopiero sie yacyzna w 15 tomie

Załatwmy to raz dwa.
1. Zakładając nowy temat - nie piszemy zdania w typie "Jest debeściak, co o tym sądzicie", tylko opisuje się swoje własne wrażenia z tej serii, bardziej rozbudowanie.
2. Nie piszemy kilku postów pod rząd - bo są kasowane. Jeśli chcesz coś dodać - masz opcję "zmień".
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline petkopeet

Naruto
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2006, 01:11:01 pm »
Jest to najprawdziwsza prawda że kolejne tomy naruto stały się "kiczowate" i naciągane, właśnie dlatego porzyciłem kompletowanie serii(skończyłem na 9 tomie bo już nie mogłem)
   O   O   M               M   E   T   A   L

Offline incunabulum

Naruto
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2006, 04:32:09 pm »
Cytat: "petkopeet"
Jest to najprawdziwsza prawda że kolejne tomy naruto stały się "kiczowate" i naciągane, właśnie dlatego porzyciłem kompletowanie serii(skończyłem na 9 tomie bo już nie mogłem)


Zgadzam się. Ja skończyłem na 10 tomie zbierać, a wiązałem wielkie nadzieje z tą serią :(

 

anything