Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 240695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline banderasos

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 18, 2010, 07:54:05 pm »
A kojarzy ktoś taki film -> chłopak dowiaduje się że został adoptowany a jego prawdziwi rodzice zmarli i zostawili mu w spadku magazyn Heaven (taki playboy) . przenosi się z małego miasteczka do rezydencji heaven i tam zaczynają się zabawne sytuacje . Jest to komedia.

Offline banderasos

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 19, 2010, 06:39:01 pm »
Ludzie może ktoś jednak pamięta tytuł.

Offline madzixx

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:06:29 pm »
Witam, szukam tytułu filmu, którego fragment widziałam może rok albo dwa temu w tv. ten film to właściwie to się leniwie ciągnął. główna bohaterka pracowała w dużym ekskluzywnym domu towarowym, gdzie sprzedawała rękawiczki. miała kota. i 2 amantów: młodego chłopaka i mężczyznę koło pięćdziesiątki. i depresję. i nie widziałam zakończenia... męczy mnie to.
aha, aktor grający jej starszego amanta trochę przypomniał z wyglądu Leslie'go Nielsena. myślę, że  nazwisko tego aktora, by mi bardzo pomogło w identyfikacji filmu:)
Dziękuję za uwagę:)

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 31, 2010, 06:05:25 pm »
Właśnie poszukuje tytułu filmu, który widziałem w styczniu  2008 roku.
Główny bohater (którego odgrywał aktor trochę podobny do Jimiego Carrey'a) poszukiwał(?) księgi, którą można porównać do... Necromiconu z mitologi Lovercrafta. Nie wiem czemu, ale byłem pewien, że film miał właśnie tytuł "Necromicon" (albo "Księga Umarłych), jednak nie, myliłem się, ten film ma inny tytuł. Niestety, filmu nie widziałem w całości, i pamiętam tylko nie parę rzeczy: pod koniec filmu główny bohater walczył z armią kościotrupów w takim jakby średniowiecznym miasteczku (o ile mnie pamięć nie myli, to za sprawą mocy tej księgi główny bohater podróżował w czasie i przestrzeni...), a wcześniej znajdował się w dziwny, mrocznym lesie. Ostatnią rzeczą, którą pamiętam jest fakt, że główny bohater posiadał partnerkę(którą pod koniec filmu odbił z rąk kościotrupów) ... Wie ktoś może, jak się nazywa ten film?
P.S. Nie, to na pewno nie jest Armia ciemności...
RIP Gildio...

Offline anorexia

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 02, 2010, 07:06:14 am »
Witam, szukam tytułu filmu, którego fragment widziałam może rok albo dwa temu w tv. ten film to właściwie to się leniwie ciągnął. główna bohaterka pracowała w dużym ekskluzywnym domu towarowym, gdzie sprzedawała rękawiczki. miała kota. i 2 amantów: młodego chłopaka i mężczyznę koło pięćdziesiątki. i depresję. i nie widziałam zakończenia... męczy mnie to.
aha, aktor grający jej starszego amanta trochę przypomniał z wyglądu Leslie'go Nielsena. myślę, że  nazwisko tego aktora, by mi bardzo pomogło w identyfikacji filmu:)
Dziękuję za uwagę:)
http://www.imdb.com/title/tt0338427/

Offline wilk

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:43:38 pm »
Właśnie poszukuje tytułu filmu, który widziałem w styczniu  2008 roku.
Główny bohater (którego odgrywał aktor trochę podobny do Jimiego Carrey'a) poszukiwał(?) księgi, którą można porównać do... Necromiconu z mitologi Lovercrafta. Nie wiem czemu, ale byłem pewien, że film miał właśnie tytuł "Necromicon" (albo "Księga Umarłych), jednak nie, myliłem się, ten film ma inny tytuł. Niestety, filmu nie widziałem w całości, i pamiętam tylko nie parę rzeczy: pod koniec filmu główny bohater walczył z armią kościotrupów w takim jakby średniowiecznym miasteczku (o ile mnie pamięć nie myli, to za sprawą mocy tej księgi główny bohater podróżował w czasie i przestrzeni...), a wcześniej znajdował się w dziwny, mrocznym lesie. Ostatnią rzeczą, którą pamiętam jest fakt, że główny bohater posiadał partnerkę(którą pod koniec filmu odbił z rąk kościotrupów) ... Wie ktoś może, jak się nazywa ten film?
P.S. Nie, to na pewno nie jest Armia ciemności...
Jeżeli nie "Armia ciemności" to musi to być któraś z części "Martwego zła" (Evil Dead), a ten aktor to Bruce Campbell - faktycznie trochę do Careya podobny.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 02, 2010, 04:46:27 pm »
Niestety, to raczej nie jest żadna część trylogii Evil Dead... Jak już to jakiś film, który zżynał z Martwego Zła. Nie wiem czemu, ale mógłbym przysiąść, że tytuł to Necronomicon, albo Księga Umarłych, jednak opis filmu pt. Necronomicon się totalnie nie zgadza.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 08:08:16 pm wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 04, 2010, 11:40:48 am »
chcialbym zidentyfikowac serial fabularny, ktory widzialem dawno temu za dziecka w jakies wakacje:

glowni bohaterowie byli dziecmi, a ich przeciwnikami jakies takie istoty, ktore mogly sie rozpuszczac w wodzie - normalnie przybieraly postac ludzka, ale wlasnie mogly na przyklad sie rozpuscic i wplynac pod drzwiami, czy jakimis kanalami...

pamietam, ze dosc straszne to bylo wszystko... moze ktos pomoze?

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 08, 2010, 08:39:59 pm »
@Wilk:
Faktycznie, po namyśle stwierdzam, że mogła to być Armia Ciemności, a to dlatego, że faktycznie, w grudniu 2007 Army Of Darkness zostało wyemitowane przez tvp1. Tylko czemu nie zapamiętałem tytułu, a raczej, czemu nie zapamiętałem faktu, że widziałem kultową Armię Ciemności?  :eek:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2010, 08:45:29 pm wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline wilejkaros

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 09, 2010, 11:21:47 pm »
Szukam filmu z mojego dzieciństwa (lata 80), ale na pewno widziałam go 4-5 lat temu na Polsacie. Jest to trochę głupawa amerykańska komedia. Opowiada o wrednym policjancie (na motorze, w okularach przeciwsłonecznych i z wąsem), który cały czas zabiera komuś prawo jazdy. Potem te kilka osób (główny bohater handluje jakimiś kwiatami w donicach i wozi je ciężarówką, są 2 staruszki, które prawie nic już nie widzą nawet w okularach, jakiś diagnosta samochodowy i dziewczyna, która pracuje w laboratorium NASA czy czymś podobnym) musi uczestniczyć w ponownym kursie na prawo jazdy pod okiem tego właśnie wrednego policjanta. Miał on chyba jakiś romans z panią prokurator albo sędzią. Nie pamiętam dokładnie, jak to było, ale w trakcie jakiejś parady po ulicach następuje gonitwa (policjant goni kursantów, bo ukradli mu jakieś dokumenty) i chyba oszustwa tego policjanta (czy coś innego) wychodzą na jaw. Kiedyś było to dla mnie bardzo śmieszne i oglądałam film po kilka razy w roku. Próbowałam znaleźć w necie wpisując różne frazy, ale, niestety, nic z tego nie wyszło.
Czy ktoś mógłby mi pomóc????

Offline kasiak

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 15, 2010, 07:39:00 pm »
Witam.
Szukam tytuł filmu z teledysku piosenki
Richard Marx-"Hazard

http://mariuszek1972.wrzuta.pl/film/5iChBEhpfEh/richard_marx_-_hazard
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2010, 08:54:42 pm wysłana przez kasiak »

Offline anorexia

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 19, 2010, 11:01:39 am »
http://www.imdb.com/name/nm0555665/
wg imdb nie ma takiego filmu który użylby tego utworu, jak w linku^^

Offline skrzacikuk

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 24, 2010, 03:45:02 am »
Witajcie

Szukam starego filmu chyba amerykańskiego gdzie akcja dzieje sie w niedalekiej przyszłości a swiatu zagrazaja smiertelne rozbłyski slonca
niestety nie znam aktora ani zadnych innych szczegółówfabuły
byłbym dzieczny za podpowiedzi

Offline Ziemniakento

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 02, 2010, 06:43:19 pm »
Szukam kreskówki. Mroczna, dziejąca się w Wenecji. Chyba występował w niej Pinokio..

Offline Sidereal

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:30:34 pm »
Witam!

Poszukuje tytułu filmu który leciał kiedyś czesto w tv. Mianowicie był o dziewczynie, córce pastora której rodzice gdzieś wyjechali chyba na weekend i została sama w domu. Gdzieś niedaleko w jakiejś knajpie został zgwałcony chłopak i wybuchła bijatyka. Tenże chłopak schronił się u tej dziewczyny w domu, była ona jego "zakładniczką" do pewnego czasu bo potem sie w niej zakochał. Chcieli razem uciec, ale wrócili rodzice z szeryfem, on ją wypchnął z samochodu i samochód pod wpływem jakiegoś strzału wyleciał w powietrze. Koniec ;) Piękny dramat.

Bardzo prosze o pomoc.