trawa

Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 240730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline weronika

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #330 dnia: Październik 03, 2010, 08:57:59 pm »

hej:)oglądałam jakiś czas temu film związany z tańcem całkiem przypadkiem bardzo Mi się spodobał ale nie znam tytułu a chciałam Go ponownie obejrzeć:)film zaczynał się jak para znajomych pojechała na studia chłopak obiecał rodzicom że skończy z tańcem,szli ulicą i bł jakiś konkurs taneczny wytypowali Go i pokzała co potrafi(nikt się nie domyslał bo młody chłopaszek taki w loczkach niepozorny)y tańczył obserwował Go i nagrywał taki koleś pożniej tego młodego zacezła policja gonić bo stragan z balonami rozwalił i ten co Go kamerował wzioł Go do siebie do takiego domu tam wszyscy tańczyli ,pokazał mu sprzet,buty wszystko co mają,potem wieczorem jakaś dyskoteka była i ten co kamerował tamtego chłopaszka kamerował tą imprezke tak dla siebie i spodobała mu sie taka dziewczna też Ją wzioł do siebie bo nie miała noclegu potem okazało się że ta dziewczyna jest siostra kolesia który kiedyś razem tańczył z tym co kamerował ale się rozstali i tamten miał swoją grupe ,te dwie grupy rywalizowały ze soba tańczyli naprawde super,temu co kamerowął chcieli ten dom odebrac  ale udało mu się i zachował Go na koncu ten co kamerował wyjechał z ta laską,ten w loczkach dostał buty od Niego takie do tańca adidasy no to chyba tyle;)była bym bardzo wdzięczna o tytuł:)z góry bardzo dziekuje;)POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #331 dnia: Październik 03, 2010, 09:50:35 pm »
takiedługiezadnieżemusiałemskomento wać :shock:
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Sidereal

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #332 dnia: Październik 04, 2010, 07:37:27 am »
Opis niezwylke podobny do Step Up 3  :smile:  zobacz http://www.filmweb.pl/film/Step+Up+3D-2010-477990

Offline Pawłow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 27, 2010, 04:29:22 pm »
Kłaniam.       

Ze 20 lat temu oglądałem na video film treści następującej: dwóch gliniarzy, stary i młody, w wielkiej metropolii (slumsy, mroczne aleje, te sprawy), ścigają mordercę który wyrywa ofiarom serca. Morderca okazuje się być jakimś czarnobylskim mutantem, trudnym do zabicia. Pamiętam że starszy gliniarz rzucił tekst w stylu: "Potrzebna nam większa broń, wielka pieprzona spluwa" po czym ze swym kolegą udali się do magazynu broni i wzięli stamtąd miniguny z celownikami laserowymi bodajże. Film miał taki cyberpunkowy klimat, to znaczy wtedy nie wiedziałem że cyberpunkowy ale tak mi się kojarzy teraz. Ktoś zna tytuł?
shit happens

Offline Lord Kupa

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 27, 2010, 05:45:14 pm »

Offline Qraq

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 27, 2010, 07:22:03 pm »
RUTGER HAUER!
Muszem to zobaczyć!@

Offline Pawłow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 29, 2010, 12:38:15 am »
Dzięki bardzo!

Swoją drogą do pupy trailer, po jego obejrzeniu można już odpuścić sobie film.
shit happens

Offline Vulwsztyn

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 18, 2010, 09:02:07 pm »
No więc (film chyba Niemiecki opowiedziany przez ojca):
Film opowiada o Riderze (czy też Ryderze)  i znam w zasadzie tylko początek.
Najpierw jest Rider ma iles tam lat i taki mały dzieciek napada listonosza.
Potem ma więcje i więcej i ciągle w jakiś sposób napada tego listonosza.
Aż w koncu Rider ma cos koło 21 lat i takim wypasionym autem z kumplami zgarniają tego listonosza.
 
Przepraszam, że tylko poczatek, ale ja tego nie oglądałem, i prosze o pomoc w znalezieniu tego filmu.

"To w zasadzie bez zwązku, poza tym, iż nie jesteśmy jakąś bandą brutalnych odszczepieńców. Jesteśmy wrażliwą gromadą odszczepieńców, którzy próbują dbać o swych braci. Przez większość czasu."

Offline Kalasanty

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 21, 2010, 10:16:44 pm »
Hehe, to chyba jakiś najgorszy film był.

Offline Vulwsztyn

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:11:25 pm »
To opis pierwszych 10 min potem są same jaja
np.
Próbuję załorzyc bank, i wieszają jakiś portret że niby załorzyciel, potem ktos ich napada i jeden z tych gości w maskach mówi
coś a la: "Ty patrz co tu do cholery robi mój portret?"

"To w zasadzie bez zwązku, poza tym, iż nie jesteśmy jakąś bandą brutalnych odszczepieńców. Jesteśmy wrażliwą gromadą odszczepieńców, którzy próbują dbać o swych braci. Przez większość czasu."

Offline Valhlalla

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 23, 2010, 06:05:46 pm »
Witam
Mam dla Was taką zagwózdkę

1. W wakacje widziałem ten film w TV (chyba HBO)chodziło w nim, ze gościu uczył/pokazywał swojemu koledze(kolega -wydaje mi się że był on lekarzem który ma zonę i dziecko) jak się podrywa dupeczki, wyrywali je w barach itp jedyny tekst który zapamiętałem to: ona- co robisz w życiu, on -naprawiam zużyte zapalniczki

2. Początek: gościu budzi się w aucie zaparkowanym przed swoim domem wchodzi do niego. Ogólnie chodziło w nim oto że wcześniej zmarł i powrócił do życia w innym ciele żeby dokończyć swoje sprawy.

Pozdro !

Offline misio141

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 30, 2011, 09:57:13 am »
hi
szukam tytułu komedii o ludziach pierwotnych. Komedia zaliczała się do tych absurdalnych pokroju RRrrr (czy jakoś tak). Jedna z scen przedstawiała wynalezienie jajka sadzonego. Ludzie ukradli jajo pterodaktylowi, które później wpadło do jakiegoś pseudowulkanu.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 30, 2011, 05:16:37 pm »
Staram sobie przypomnieć tytuł filmu. Głównym bohaterem jest czarnoskóry policjant działający (przynajmniej w początkowych scenach) jako diler narkotyków, akcja filmu dzieje się w Stanach pod koniec lat 80. lub na początku lat 90. (te ubrania, garnitury, fryzury). Nie jestem pewien na 100% czy "głównym dragiem" był crack czy inny specyfik.

Tytuł tego filmu padł na pewno w pewnym momencie w "Human Traffic" podczas wywiad robionego w klubie.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline sebmich

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #343 dnia: Kwiecień 08, 2011, 01:01:41 am »
Witam,

Nie mogę przypomnieć sobie tytułu filmu. Fabuła filmu : Młody chłopak który wychowuje się w Los Angeles uprawia surfing, jeździ na rolkach jest jedynakiem , zostaje w zwiazku z podroza rodzicow wyslany do swojej rodziny do zupelnie innego stanu, gdzie czesto pada snieg, nie moze surfowac, podpada swoim kolegom z klasyw czasie szkolnej rozgrywki hokeja gdzie strzela samobuja, dopiero kiedy rodzice przesylaja mu paczke w ktorej znajduja sie rolki chlopak odzywa, pod koniec filmu pamietam ze bierze udzial w wyscigu ktory polega na zjezdzie po ulicy etc.

Offline ewcia10092

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 01, 2011, 06:34:50 pm »
Długo szukam tytułu... Nie moge sobie przypomnieć.. Pamiętam tylko fragment jak dziewczynka wykładała takie ciastka markizy (otwarte) na pomoście.. w nocy coś je zjadało.. to było o jakimś chyba wielorybie czy jakimś innym czymś.. Nie pamiętam dokładnie.. to dość stary film.. Z góry dziękuje za pomoc

 

anything