trawa

Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 242503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 22, 2006, 02:55:47 pm »
O to, to, to  :D Ale z tego co pamiętam to na tym serialu krew zachowywała pierwotną konsystencje. Bardziej mu chyba było do gatunku kryminalno-sensacyjnego....

    

Offline Clayman_

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 22, 2006, 02:55:50 pm »
to chyba nie to
to chyba byl jakis europejski serial

przypomnialem sobie ze kosmici wyrzucali w nim ubrania po jednokrotnym uzyciu do smieci
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline oneiromancer

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 26, 2007, 02:16:34 pm »
witam Państwa kinomaniaków. Chciałbym państwa porady w jednej kwesti zasięgnąć: potrzebna mi scena filmowa, na której dwie osoby: meżczyzna i kobieta siedzą w ekskluzywnej restauracji i taczą dłuższy dialog zajadając coś. Jeśli wam się coś nasunie proszę o podanie tytułów filmów, z góry dzięki :)

Offline Clayman_

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 26, 2007, 04:07:39 pm »
kiedy harry poznal sally
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 26, 2007, 04:11:46 pm »
Pierwsze co mi przyszło na myśl to początkowa scena Pulp Fiction 8)  ;)

    

Offline Clayman_

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 26, 2007, 06:16:22 pm »
taa
niesamowicie ekskluzywna to byla restauracja
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Anar

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 05, 2007, 04:19:51 pm »
Hmm. Jakieś ~12 lat temu oglądałam w TV film (nie bajkę!) "Kopciuszek", ale.. nie jestem w stanie znaleźć teraz ani samego filmu, ani jakiejkolwiek informacji na jego temat...

Jedyne co pamiętam to scena, w której książę przyjeżdża do domu Kopciuszka z pantofelkiem: najpierw bucik mierzą dwie siostry, z czego na nogę jednej w ogóle nie pasuje, a drugiej w końcu udaję się go wcisnąć, po uprzednim odcięciu kawałka kostki przez macochę. Już mają odjeżdżać, gdy książę zauważa kapiącą krew. ;> [tu nie pamiętam co było ;D] A na końcu książę odjeżdża z Kopciuszkiem na koniu. ^_-

Ktoś kojarzy taki film? Wydaje mi się, że był produkcji angielskiej, ale głowy nie dam...

Będę wdzięczna za wszelką pomoc - spokoju mi to nie daje. ;P
i]"Bocian zniżył lot, wylądował przed jamą, w której mieszkał Stunk i głośno zaklekotał.
- Nie, to nie możliwe! - wrzasnął przerażony goblin. - Nawet nie jestem żonaty!
- Coś ty. W wolnym czasie roznoszę pocztę - odparł bociek ..."[/i]

Offline Pablo_von_kozlow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 18, 2007, 06:02:35 pm »
nie wiem gdzie to pytanie zadać ale czy ktoś wie jak lub gdzie w polsce można dostac rosyjski film "Dzienny Patrol"  czy zostało to wydane wogóle u nas??  :?
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline graves

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 18, 2007, 08:27:21 pm »
Cytat: "Pablo_von_kozlow"
ngdzie w polsce można dostac rosyjski film "Dzienny Patrol"  czy zostało to wydane wogóle u nas??  :?

Jeśli chodzi Ci o "Straż Dzienną" to chyba jeszcze nie trafiło do naszych kin...
Jesli wierzyć Onetowi to:
Premiera: KINO - 07.9.2007
Dystrybutor: KINO - CinePix
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Pablo_von_kozlow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 19, 2007, 08:08:31 pm »
hmm bo słyszałem swego czasu głos że był w jednym z Warszawskich kin i przeszedł po cichu  :)  thx za info  :)
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Borobik

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 28, 2007, 12:49:57 pm »
witam moze ktos wie nie pamietam to tak 90 poczatek lat facet dostaje cos prezent ze robia mu firma rozne wydarzenia ale nie dzieje sie to naprawde bo ustawiane to jest to chyba brat bo mu to na urodziny kupuje i najpierw testy przechodzi bo sprawdzic go chca to malo ale np to pamietam jak dostaje kukle znajduje pod domem bo sie pozniej widzi w tv a to w tych oczach kamery i na koncu on to juz nie moze na szybe spada z wysokiego budynku ale materac jest i to dalej wszystko udawane a on chcial popelnic samobojstwo to wiek ktos co to za film

Offline Jimmy

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 28, 2007, 01:34:52 pm »
Jakbyś to napisał po polsku a nie po polskiemui we właściwym temacie to na pewno ktoś by Ci podpowiedział.
Bo to film nie taki stary (1997 rok a nie początek lat 90.) z niezłą obsadą (Michael Douglas, Swan Penn), niezłego (ba, niektórzy powiedzieliby że kultowego) reżysera (David Fincher), z niezłą fabułą -  a przez to wszystko film całkiem fajny, więc i pewnie dość znany. Na pewno ktoś z forumowiczów by rozpoznał i Ci podrzucił tytuł. A tak... niestety :badgrin:

Jimmy - skleiłem to do odpowiedniego tematu  ;)
Chociaż nie odpowiem, bo nie rozumiem co tam jest napisane  :lol:
graves

Offline Borobik

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 28, 2007, 02:05:56 pm »
Cytat: "Jimmy"
Jakbyś to napisał po polsku a nie po polskiemui we właściwym temacie to na pewno ktoś by Ci podpowiedział.
Bo to film nie taki stary (1997 rok a nie początek lat 90.) z niezłą obsadą (Michael Douglas, Swan Penn), niezłego (ba, niektórzy powiedzieliby że kultowego) reżysera (David Fincher), z niezłą fabułą -  a przez to wszystko film całkiem fajny, więc i pewnie dość znany. Na pewno ktoś z forumowiczów by rozpoznał i Ci podrzucił tytuł. A tak... niestety :badgrin:

Jimmy - skleiłem to do odpowiedniego tematu  ;)
Chociaż nie odpowiem, bo nie rozumiem co tam jest napisane  :lol:
graves


Moze byl z 1997 bo dawno wiec nie pamietam to tez czy to ci aktorzy a rezysera nieznam a moze sobie przypomnisz bardzo bo byl fajny tylko raz a teraz chcialbym drugi kolega tez zobaczy a nie wie co wypozyczyc wie ktos

Offline yeah! bunny

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 28, 2007, 03:11:59 pm »
chodzi o gre
jak mozna nie zrozumiec tego posta?
awel
jesli to czytasz wiedz ze uprawialem seks z twoja dziewczyna

czulem ze to najlepszy sposob zeby ci o tym powiedziec

Offline Jimmy

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 28, 2007, 03:45:55 pm »
Oczywiście że chodzi o "Grę". Nie zrozumieć - zapewniam, że można. Wystarczy przeczytać pierwszą linijkę i rzucić czytanie w ch...olerę :badgrin: Można też zrozumieć - wystarczy przeczytać kilka razy, powoli, samemu wstawiając interpunkcję etc. etc. i poświęcając na to dobre kilka razy dłuższy czas niż na normalnego posta o tej objętości.
Jednym słowem: pisaniu w ten sposób mówimy stanowcze i zdecydowane NIE!

 

anything