Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 244440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borobik

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 30, 2007, 12:02:45 pm »
Dzieki to gra film bardzo fajny przecinkow kropek itp bo nie mozna to jest w nieetykiecie nie pamietam dokladnie dawno slyszalem w innych krajach krzaczki np #@%$#$# zamiast kropki bo inny rodzaj kodowania

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 30, 2007, 12:48:17 pm »
Szukam. Jak byłem mały oglądałem serial na RTL7, leciał około godziny 16. Na początku młodzież siadała przy ognisku i jedno z nich opowiadało jakąś straszną historię. Byłem wtedy mały. Wie ktoś o co może mi chodzić? Jaki tytuł miał ten serial? Prosze o pomoc.

Offline Gietki

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 30, 2007, 06:43:59 pm »
(Grzybiarzu... bez jaj...  :?)  Poszukuję tytułu pewnego filmu... Sztiwena Szpilberga... :P W każdym razie... przy telewizji z, której wy...(chodzi) jakieś brzydactwo, siedzi mała dziewczynka, i pada już słynny tekst... "Oni tu są". Potem tą dziewczynkę za...(jada) garderoba (?) Ktoś kojarzy? Oglądałem ten film już kilka razy, ale nie mogę skojarzyć tytułu. Albo taki stary film sci-fi. Kolesie siedzą na jakiejś planecie, i walą do niewidzialnego stwora z laserów, strzegąc bazy laserowym ogrodzeniem, na które stwór jednym słowem leje. Ktoś kojarzy? Swego czasu znane filmy.
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline Kormak

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 30, 2007, 07:08:57 pm »
"Duch" oraz ""Zakazana planeta"?

Offline greah

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 30, 2007, 09:51:17 pm »
Cytat: "Borobik"
Dzieki to gra film bardzo fajny przecinkow kropek itp bo nie mozna to jest w nieetykiecie nie pamietam dokladnie dawno slyszalem w innych krajach krzaczki np #@%$#$# zamiast kropki bo inny rodzaj kodowania
inny rodzaj kodowania kropki i przecinka? o żesz ty moje wyobrażenie o C# legło w gruzach :(

Cytuj
Szukam. Jak byłem mały oglądałem serial na RTL7, leciał około godziny 16. Na początku młodzież siadała przy ognisku i jedno z nich opowiadało jakąś straszną historię. Byłem wtedy mały. Wie ktoś o co może mi chodzić? Jaki tytuł miał ten serial? Prosze o pomoc.
Are You afraid of the dark?

Offline Skavenblight

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 30, 2007, 11:26:56 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Szukam. Jak byłem mały oglądałem serial na RTL7, leciał około godziny 16. Na początku młodzież siadała przy ognisku i jedno z nich opowiadało jakąś straszną historię. Byłem wtedy mały. Wie ktoś o co może mi chodzić? Jaki tytuł miał ten serial? Prosze o pomoc.

Po polsku "Czy boisz się ciemności".
Oglądałam... z matką  :shock:  :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 01, 2007, 11:27:56 am »
Cytat: "Skavenblight"
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Szukam. Jak byłem mały oglądałem serial na RTL7, leciał około godziny 16. Na początku młodzież siadała przy ognisku i jedno z nich opowiadało jakąś straszną historię. Byłem wtedy mały. Wie ktoś o co może mi chodzić? Jaki tytuł miał ten serial? Prosze o pomoc.

Po polsku "Czy boisz się ciemności".
Oglądałam... z matką  :shock:  :D


Dzięki  :D Męczyło mnie to strasznie  :)

Offline cr7

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 01, 2007, 01:42:31 pm »
Może mi ktoś powiedzieć jaki jest tytuł tego filmu??

Offline Nakago

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 01, 2007, 02:52:25 pm »
Jasne :-D "Poszukiwany, poszukiwana" http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/121435
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline cr7

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 01, 2007, 08:06:31 pm »
Mam jeszcze jedna prośbe do Was
chodzi o ten film, jaki ma tytuł?

Offline Pawłow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 01, 2007, 08:11:31 pm »
Kłaniam.
Gdzieś kiedyś widziałem zajawkę filmu o wspólczesnych japońskich zołnierzach ktorzy przeniesli się w okres (prawdopodobnie) średniowiecza ze swoim sprzętem. Pamiętam że były tam sceny kiedy nad szeregami samurajów w zbrojach przelatuje śmigłowiec szturmowy, były też jakieś czołgi czy inne transportery opancerzone. Film chyba nie jest barzdo stary.
shit happens

Offline Saladyn

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 01, 2007, 08:16:54 pm »
TY ŻYJESZ!! :shock:
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Pawłow

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 01, 2007, 08:23:04 pm »
Ba!

Żyć żyję tylko ciężkie życie chwyciło mnie za gardło. Wyprowadzilem się z domu za pracą i jestem pozabawiony dostępu do neta na codzień. Aktualnie korzystam z rozkoszy long łikendu w domoch pieleszach.

Pozdro 600, salami ale kumkum.
shit happens

Offline Idaan

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 08, 2007, 10:04:37 pm »
Była taka scena:
Główny bohater leży na trawniku z dziewczyną, która nagle ginie przygnieciona lodówką spadającą z samolotu. Bohater w efekcie dostaje mocnych schiz.
Jaki to był film?

Offline Comar

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 09, 2007, 02:25:17 pm »
Chodzi chyba o Kolor zachodu słońca (Siam Sunset).
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.