Autor Wątek: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.  (Przeczytany 242611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzwonsson

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 28, 2007, 05:43:41 pm »
Witam, mam pytanie odnosnie jednego filmu, a konkretniej odnosnie jego tytulu i obsady.
Krotki opis. Akcja dzieje sie we Francji (raczej), a glownym bohaterem jest byly zolnierz (zdaje sie), ktory porzucil armie zamieszkal na wybrzezu i zajal sie profesjonalnym dostarczaniem paczek, przy czym nie interesowala go zawartosc owych przesylek. Pewnego dnia mial przewiezc pewna dosyc spora paczke do celu. Podczas jazdy paczka jeczala i kwiczala, a jak sie pozniej okazalo jej zawartoscia byla sliczna azjatka (nie widze roznicy miedzy japonka a chinka dla przykladu, wiec nie potrafie precyzyjnie okreslic narodowosci aktorki). Czlowiek, dostarcza paczke, zgarnia zaplate i wraca. W drodze powrotnej, gosc zatrzymuje sie na stacji benzynowej, zaglada do sklepu, a jego samochod eksploduje. Gosc orientuje sie, ze to sprawka zleceniodawcy, wraca do niego, urzadza mala rzeznie, odzyskuje azjatke, kradnie samochod i sie zmywa. Zabiera ja do swojego domu, tam nawiazuje sie miedzy nimi maly romans (typowe), a nastepnego dnia, ktos ostrzeliwuje jego posiadlosc. Parka ewakuuje tajnym wyjsciem i tunelami do drugiego domu glownego bohatera... Tutaj pojawia sie maly problem, gdyz nie do konca pamietam co sie konkretnie dzialo. W kazdym razie okazalo sie, ze azjatka jest corka wplywowego chinskiego biznesmana zajmujacego sie nielegalnym przerzutem chinczykow do Europy... Na koncu, wiadomo, parka z pomoca policji (zaprzyjaznionej) przechwytuje transport, niweczac wszystkie plany   i marzenia o taniej sile roboczej chinskiego oligarchy i na tym film sie konczy. Wiem, ze opis jest poszatkowany, jednak ja rzeczywiscie wiecej nie pamietam, a zalezy mi na poznaniu tytulu produkcji.
Z gory dziekuje za pomoc wszelaka.

Offline Comar

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 28, 2007, 06:48:36 pm »
Transporter z Jasonem Stathamem w roli głównej.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline G_S

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 13, 2008, 10:12:53 pm »
Mam pytanie jaki jest tytul filmu mowiacy o jakis chirurgach z japoni co robia bardzo rozne rzeczy z ludzmi jakies przeszczepy itp. on jest ponoc zakazany w 30 kilku krajach

Offline JAPONfan

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 14, 2008, 02:26:27 pm »
labolatorium diabła?

Offline G_S

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 14, 2008, 10:23:34 pm »
dzieki

Offline Petra

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 20, 2008, 04:35:19 pm »
Bardzo proszę o pomoc:
Film nie jest jednym z nowszych, jest to horror, chyba z usa.
Ekspedycja znajduje zamarzniętego faceta, który mówi im, że był ze swoją ekipą w górach, ale ktoś oszalał i ich zaatakował. Ekspedycja idzie w miejsce wskazane przez tego faceta i znajduje wszystkich członków tej ekipy zabitych.
Dalej nie mam pojęcia co się dzieje.
Czy ktoś jest wstanie wskazać mi tytuł?

Offline minilol

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 20, 2008, 05:18:48 pm »
"The thing","Coś" ale to pewnie nie to :(

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 20, 2008, 05:59:39 pm »
Nie, to raczej nie jest Coś...
RIP Gildio...

Offline Petra

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:35:36 am »
Nie, niestety już wcześniej ktoś mi sugerował, że to ten film. Jednak to nie jest "Coś".

Offline Pawełek

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:50:07 pm »
cześć

szukam tytułu filmu, który realizował pewien 25 letni chłopak. Byly to sceny autentycznego życia z matką i ojcem. Podobno bardzo komiczny. Pokazywany w telewizji przy okazji jakiegoś programu, zdobył później jakąś nagrode. Film polski.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:53:52 pm »
Przypuszczam, że chodzi o "Takiego pięknego syna urodziłam" Marcina Koszałki.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline freak

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 23, 2008, 04:09:32 pm »
Witam to teraz może pomożecie mi :) Był taki film podobny do Grom w raju  albo do night rider . tylko że śmigał ziomuś motorem ;p nie pamietam jaki to był tytuł ;p może mi ktoś pomoże ? :)

Offline minilol

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 23, 2008, 04:30:48 pm »
"Renegat"

Offline freak

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:30:29 pm »
Nie Nie... To było coś takiego jak te dwa filmy ... Jeździł tym swoim super czarnym motorem;p .... kurcze mam taka czarna dziure;/ aha dodam ze to byl serial odcinkowy ...

Offline JAPONfan

Odp: .: Zapomniane tytuły / Identyfikacja na podstawie fabuły :.
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 24, 2008, 11:39:10 am »
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii itsa "STREET HAWK"

a mówia ze ogladanie simpsonów nie edukuje, kiedys był odcinek w ktorym Homer ogladal serial o myślacej łodzi i był reklamowany mniej weicej tak "Po Knight riderze i Steet hawk przyszła pora na wode"

ocinek definitywnie przed "gromem..." a potem zrobili airwolfa.